Blogs

Virtuves iekārtošana

Viss kas jums jāzina par virtuves iekārtošanu. Sākot no dažādiem iebūvētiem virtuves risinājumiem līdz pat nelieliem virtuves piederumiem.

Virtuve ar MDF fasādēm minimālisma stilā

Virtuve ar MDF fasādēm minimālisma stilā

Iepazīstieties ar mūsu moderno un minimālistisko MDF fasāžu dizainu, kas atbilst 2023. gada interjera tendencēm. Izbaudiet ērtības, ko piedāvā automātiska skapju atvēršana un "lift" sistēma. Apmeklējiet mūsu salonu un saņemiet draudzīgu atlaidi.
Virtuves mēbeles industriālajā stilā

Virtuves mēbeles industriālajā stilā

Industriālais stils ir dizaina un interjera pieeja, kas iedvesmojas no rūpniecisko noliktavu un fabriku atmosfēras. Tas iezīmējas ar vienkāršību, minimalismu un rūpniecisko estētiku.
Top 10 virtuves mēbeļu trendi 2023!

Top 10 virtuves mēbeļu trendi 2023!

Māju īpašnieki, kas plāno renovēt, pārbūvēt vai pārkonfigurēt savu virtuvi, vēlas būt pirmie, kas zina par jaunākajiem dizaina trendiem un kā tos integrēt savā telpā. Tieši tāpēc šeit ir 10 lielākie virtuves trendi 2023. gadā!
10 Idejas kā iekārtot virtuvi studio tipa dzīvoklī

10 Idejas kā iekārtot virtuvi studio tipa dzīvoklī

Šajā rakstā piedāvāsim jums 10 inovatīvas idejas, kā izveidot efektīvu un pievilcīgu virtuvi jūsu studio dzīvoklī.
Mazas Virtuves – Lielas Iespējas

Mazas Virtuves – Lielas Iespējas

Kad ienākam mazā virtuvē, mēs bieži vien saskaramies ar ierobežotības sajūtu. Tomēr mazām telpām piemīt īpašs šarms un potenciāls, kuru mēs varam pilnībā izmantot. Ar pareizām tehnikām un māksliniecisku pieeju, mazas virtuves var kļūt par burvīgām, funkcionālām un vizuāli plašām telpām. Bet kā to izdarīt? Šodien mēs to detalizēti apskatīsim!
Vai cena ir problēma?

Vai cena ir problēma?

Katram, kas plāno virtuves remontu vai pārbūvi, svarīgs faktors ir cena. Vai tā var kļūt par šķērsli, lai iegūtu kvalitatīvu un funkcionālu virtuvi? Apskatīsim šo jautājumu, pievēršoties dažādām virtuves sastāvdaļām un to cenu faktoram.
Ieteikumi kā izvēlēties krāsas un materiālus

Ieteikumi kā izvēlēties krāsas un materiālus

Kad runa ir par virtuves dizainu izveidi, daudzas lietas ir jāņem vērā: telpas lielums, stils, budžets un, protams, jūsu personīgā gaume. Šis raksts sniedz ieteikumus par to, kādus materiālus un krāsas izvēlēties dažāda veida virtuvēm - plašām, mazām, klasiskām, gaišām, minimālistiskām un pat budžeta variantiem. Mērķis ir iedvesmot un rosināt jūs veidot savu ideālo virtuves komplektu, kas ir gan praktisks, gan jūsu acīm pievilcīgs.
Virtuves mēbeles ilgtspējīgam dzīvesveidam

Virtuves mēbeles ilgtspējīgam dzīvesveidam

Ilgtspējība ir kļuvusi par būtisku aspektu mūsu dzīvēs. Arvien vairāk cilvēku saprot, ka mūsu izvēles, sākot no tā, ko mēs ēdam, līdz pat mēbelēm, kas mūs aptver, var ietekmēt mūsu planētas nākotni. Un virtuve ir viens no tiem vietām, kur mēs varam sākt veikt izmaiņas.
Kā iekārtot virtuvi minimālistiskā stilā?

Kā iekārtot virtuvi minimālistiskā stilā?

Minimalisms ir kļuvis par populāru dizaina stilu pēdējos gados, un virtuves mēbeles nav izņēmums. Minimalistiska virtuve spēj radīt tīru un modernu vidi, kas ir stilīga un funkcionāla. Šajā rakstā aplūkosim, kā radīt minimalistisku virtuves dizainu, ieskaitot plānošanu, dekorēšanu un uzturēšanu.
Top virtuves dizaina trendi

Top virtuves dizaina trendi

Virtuve ir vieta, kur gatavojam un baudam gardas maltītes, tāpēc ir svarīgi, lai tā būtu ne tikai funkcionala, bet arī stilīga. Ja vēlaties uzzināt par aktuālajiem virtuves interjera trendiem 2023. gadā, tad šis raksts ir tieši jums. Šeit ir top 5 virtuves trendi 2023, kas palīdzēs jums izveidot modernu un funkcionalu virtuvi.
Vauth Sagel grozu sistēmas

Vauth Sagel grozu sistēmas

Sveicināti! Šajā rakstā gribam vairāk pastāstīt par mūsu sadarbību ar Vauth Sagel un viņu inovatīvajām grozu sistēmām, kā arī citām virtuves iekārtām!
Fenix fasādes

Fenix fasādes

Iecienītās “FENIX” fasādes ir viens no elegantākajiem risinājumiem mūsdienās, kas padara tās par ideālu izvēli mums un mūsu klientiem. “FENIX” ir uzņēmums, kas nu jau vairāk kā 10 gadus specializējas inovatīvu fasāžu radīšana un ieviešanā.
Furnipart mēbeļu rokturi

Furnipart mēbeļu rokturi

Mūsu kompānija ir lepna par izvēli savos virtuves dizainos izmantot Furnipart rokturus no Dānijas kompānijas, kas specializējas rokturu dizainā. Vēlamies jums pastāstīt par Furnipart kompānijas vēsturi un to, kā mēs jau vairāk kā 10 gadus kopīgi strādājam, lai radītu jaunus un inovatīvus virtuves dizainus!