Blogs

Virtuves iekārtošana

Viss kas jums jāzina par virtuves iekārtošanu. Sākot no dažādiem iebūvētiem virtuves risinājumiem līdz pat nelieliem virtuves piederumiem.

Virtuves mēbeles ilgtspējīgam dzīvesveidam

Virtuves mēbeles ilgtspējīgam dzīvesveidam

Ilgtspējība ir kļuvusi par būtisku aspektu mūsu dzīvēs. Arvien vairāk cilvēku saprot, ka mūsu izvēles, sākot no tā, ko mēs ēdam, līdz pat mēbelēm, kas mūs aptver, var ietekmēt mūsu planētas nākotni. Un virtuve ir viens no tiem vietām, kur mēs varam sākt veikt izmaiņas.
Kā iekārtot virtuvi minimālistiskā stilā?

Kā iekārtot virtuvi minimālistiskā stilā?

Minimalisms ir kļuvis par populāru dizaina stilu pēdējos gados, un virtuves mēbeles nav izņēmums. Minimalistiska virtuve spēj radīt tīru un modernu vidi, kas ir stilīga un funkcionāla. Šajā rakstā aplūkosim, kā radīt minimalistisku virtuves dizainu, ieskaitot plānošanu, dekorēšanu un uzturēšanu.
Top virtuves dizaina trendi

Top virtuves dizaina trendi

Virtuve ir vieta, kur gatavojam un baudam gardas maltītes, tāpēc ir svarīgi, lai tā būtu ne tikai funkcionala, bet arī stilīga. Ja vēlaties uzzināt par aktuālajiem virtuves interjera trendiem 2023. gadā, tad šis raksts ir tieši jums. Šeit ir top 5 virtuves trendi 2023, kas palīdzēs jums izveidot modernu un funkcionalu virtuvi.
Vauth Sagel grozu sistēmas

Vauth Sagel grozu sistēmas

Sveicināti! Šajā rakstā gribam vairāk pastāstīt par mūsu sadarbību ar Vauth Sagel un viņu inovatīvajām grozu sistēmām, kā arī citām virtuves iekārtām!
Fenix fasādes

Fenix fasādes

Iecienītās “FENIX” fasādes ir viens no elegantākajiem risinājumiem mūsdienās, kas padara tās par ideālu izvēli mums un mūsu klientiem. “FENIX” ir uzņēmums, kas nu jau vairāk kā 10 gadus specializējas inovatīvu fasāžu radīšana un ieviešanā.
Furnipart mēbeļu rokturi

Furnipart mēbeļu rokturi

Mūsu kompānija ir lepna par izvēli savos virtuves dizainos izmantot Furnipart rokturus no Dānijas kompānijas, kas specializējas rokturu dizainā. Vēlamies jums pastāstīt par Furnipart kompānijas vēsturi un to, kā mēs jau vairāk kā 10 gadus kopīgi strādājam, lai radītu jaunus un inovatīvus virtuves dizainus!