Blogs

Vauth Sagel grozu sistēmas

Mūsu kompānija “Virtuves.lv” nu jau vairākus gadus sadarbojas ar Vauth Sagel - vācu uzņēmumu, kas specializējas izvelkamo grozu un citu virtuves ierīču ražošanā. Vauth Sagel ir viens no vadošajiem uzņēmumiem šajā nozarē nodrošinot augstas kvalitātes virtuves dizaina risinājumus.

Vauth Sagel dibināja Heinrich Sagel 1962. gadā, lai ražotu dizaina priekšmetus telpām. Tomēr 1970. gadu sākumā uzņēmums pārveidojās un sāka specializēties virtuves grozu ražošanā, un kopš tā laika ir viens no līderiem šajā nozarē.

Mūsu sadarbība ar Vauth Sagel sākās vairākus gadus atpakaļ, kad mēs meklējām uzticamu, augstas kvalitātes grozu sistēmu piegādātāju, lai uzlabotu savus virtuves mēbeļu dizainus. Esam parliecinājušies, ka Vauth Sagel produkti ir labākie - kvalitātē, funkcionalitātē un dizainā!

Vauth Sagel produktu klāsts ir ļoti plašs - tas ietver ne tikai grozu sistēmas, bet arī slēpto mehānismu un slēpto durvju sistēmas, kā arī daudz ko citu. Visi produkti ir izgatavoti Vācijā un atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem.

Sadarbība ar Vauth Sagel ir palīdzējusi mums radīt eleganta izskata virtuves mēbeles un rast jaunus dizaina risinājumus. Visi piedāvātie produkti ir ļoti viegli uzstādāmi un to esamība neiedomājami atvieglo ikdienas darbus virtuvē!

Ja Jums ir nepieciešamas konsultācijas un ieteikumi jaunas virtuves dizainam, droši zvaniet mums vai rakstiet uz e-pastu. Atgādinam ka profesionālas konsultācijas un 3D skices pie mums ir bez maksas.

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

 

Lasi vēl