Blogs

Mazas Virtuves – Lielas Iespējas

Mazas Virtuves – Lielas Iespējas: Plašuma Sajūtas Radīšana mazās Telpās

Kad ienākam mazā virtuvē, mēs bieži vien saskaramies ar ierobežotības sajūtu. Tomēr mazām telpām piemīt īpašs šarms un potenciāls, kuru mēs varam pilnībā izmantot. Ar pareizām tehnikām un māksliniecisku pieeju, mazas virtuves var kļūt par burvīgām, funkcionālām un vizuāli plašām telpām. Bet kā to izdarīt? Šodien mēs to detalizēti apskatīsim!

Mazas Virtuves mēbeles zilos toņos

Gaišas krāsas – Gaismas atspulgs

Gaiši toņi, piemēram, balts, gaiši pelēks vai kremkrāsas, var likt telpai izskatīties lielākai un gaišākai. Krāsojot sienas un skapīšus gaišos toņos, tie atspoguļos gaismu un radīs sajūtu par vairāk vietas. Piemēram, mūsu klients Jana no Jelgavas izvēlējās baltas fasādes, kas padarīja viņas kompakto virtuves telpu vizuāli plašāku.

Mazas Virtuves mēbeles zilos toņos pelēkā krāsā

Gudrs Plānojums un Funkcionalitāte

Pareiza mēbeļu un virtuves iekārtu izvietošana var radīt ilūziju par lielāku telpu. Vertikālās plauktu sistēmas, slēptās atvilktnes un multifunkcionālie priekšmeti var palīdzēt optimizēt telpu. Mūsu klients Līga no Liepājas, izmanto Vauth sagel grozu sistēmas, lai uzglabātu gan traukus, gan pārtiku, izvairoties no lieliem skapjiem, kas vizuāli saspiež telpu.

Mazas Virtuves mēbeles franču stilā

Minimālisms – Kad mazāk ir vairāk

Minimālisms māca mums vienkāršot un atbrīvoties no nevajadzīgā. Ierobežojot dekoratīvos priekšmetus un izvēloties kompaktas mēbeles, jūs radīsiet sajūtu par plašāku un gaisīgāku telpu. Piemēram klasisko rokturu vietā varat izmantot rokturu līstes, kas pārvietošanos pa virtuvi padarīs ērtāku, kā arī telpu padarīs vizuāli modernāku.

Mazas Virtuves mēbeles zilos toņos

Kā ietaupīt naudu izvēloties mazas virtuves mēbeles?

Konsultējieties ar profesionāļiem: Labākais veids, kā nodrošināt, ka jūsu virtuve ir gan stilīga, gan funkcionalitātei bagāta, ir sazināties ar dizaina profesionāļiem. Viņi var piedāvāt piemērotākos un ceniski izdevīgākos virtuves komplektus, ņemot vērā jūsu vajadzības un budžetu.

Izmantojiet standarta izmērus: Izmantojot standarta izmēra skapīšus un iekārtas, varat ietaupīt naudu, jo tie bieži ir lētāki nekā pielāgotie.

Lokāli piegādātāji: Izvēlieties vietējos piegādātājus un ražotājus. Tas var samazināt piegādes izmaksas un veicināt vietējo ekonomiku.

Mazas Virtuves mēbeles ar asmens galda virsmu

Apgaismojuma Izvēle

Izmantojot vairākus gaismas avotus, jūs varat radīt telpas dziļumu un izcelt noteiktas zonas. Piemēram, LED lentas zem skapjiem ne tikai palīdzēs gatavot, bet arī vizuāli uzsvērs darba virsmu un radīs jauku noskaņojumu.

Mazas Virtuves mēbeles klasiskās noskaņās

Secinājumā

pat vismazākajās virtuvēs mēs varam radīt plašuma sajūtu, izmantojot pareizus dizaina paņēmienus. Ar mazliet radošuma un plānošanas, jūsu mazā virtuve var kļūt par lielisku dizaina paraug piemēru.

Kontakti

Ja arī Jums ir nepieciešamas konsultācijas un ieteikumi jaunas virtuves dizainam, droši zvaniet mums vai rakstiet uz e-pastu. Atgādinam ka profesionālas konsultācijas un 3D skices pie mums ir bez maksas.

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

 

Lasi vēl