Blogs

Fenix fasādes

Iecienītās “FENIX” fasādes ir viens no elegantākajiem risinājumiem mūsdienās, kas padara tās par ideālu izvēli mums un mūsu klientiem. “FENIX” ir uzņēmums, kas nu jau vairāk kā 10 gadus specializējas inovatīvu fasāžu radīšana un ieviešanā.

Viena no lietām, kas mums patīk par savu sadarbības partneri ir tas, ka uzņēmums ir vērsts uz videi draudzīgu ražošanu. Tas nozīmē, ka ražošanas procesā, izmanto tikai videi nekaitīgus materiālus. Ir svarīgi, ka materiāli, ko iegādājamies, ir ne tikai kvalitatīvi, bet arī videi draudzīgi!

Mūsu kompānija - Virtuves.lv ir ļoti apmierināta ar "FENIX" fasādēm! Tās ir viegli tīrāmas un nodrošina ilgstošu izturību pret skrāpējumiem un ķīmiskiem reaģentiem, tas ir ļoti svarīgi, lai mēbeļu izskats paliktu svaigs un kvalitatīvs.

“FENIX” fasādes tiek ražotas, izmantojot augstas tehnoloģijas, kas nodrošina to augsto kvalitāti un ilgmūžību. Tās ir arī pieejamas plašā krāsu un virsmu izvēlē, kas padara tās piemērojamas visdažādākajiem  mēbeļu projektiem.

Klients, kas izvēlas “FENIX” var būt drošs, ka iegūst augstas kvalitātes produktu no uzticama ražotāja! Uzņēmums ir ļoti cienīts virtuves mēbeļu nozarē, tam ir liela pieredze kā arī zināšanas, lai nodrošinātu ka klienti vienmēr būs apmierināti!

Ja Jums arī ir nepieciešamas konsultācijas un ieteikumi jaunas virtuves dizainam, droši zvaniet mums vai rakstiet uz e-pastu. Atgādinam ka profesionālas konsultācijas un 3D skices pie mums ir bez maksas.

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

Lasi vēl