Blogs

Ieteikumi kā izvēlēties krāsas un materiālus

Ieteikumi kā izvēlēties krāsas un materiālus

Kad runa ir par virtuves dizainu, daudzas lietas ir jāņem vērā: telpas lielums, stils, cena un, protams, jūsu personīgā gaume. Šis raksts sniedz ieteikumus par to, kādus materiālus un krāsas izvēlēties dažāda veida virtuvēm - mazām, klasiskām, gaišām, minimālistiskām un pat budžeta variantiem. Mērķis ir iedvesmot un rosināt jūs veidot savu ideālo virtuves komplektu, kas ir gan praktisks, gan jūsu acīm pievilcīgs.

Elegants virtuves dizains melnā krāsā

Klasiskiem projektiem

Klasiskā dizaina piekritēji bieži vien ir cilvēki, kuriem patīk eleganta un rafinēta atmosfēra. Viņi ciena kvalitāti un izsmalcinātību, kā arī to, kā šie elementi izpaužas interjerā. Klasiskie dizaini parasti sastāv no tradicionālajiem materiāliem, piemēram, masīvkoka galda virsmām un marmora elementiem. Šīs dabiskās tekstūras var radīt elegantu un laika pārbaudītu izskatu. Klasiskā stila krāsas ietver neitrālas toņus, piemēram, krēmu, pelēku un balto. Kā arī šim stilam ir raksturīgi zelta krāsas akcenti.

Klasiskas virtuves mēbeles bēšā tonī

Mazām virtuvēm

Mazākās virtuvēs ir jāizmanto materiāli, kas atspoguļo gaismu un piešķir telpai lielāku izmēru. Vauth-Sagel grozu sistēmas ir lieliskas, lai palielinātu glabāšanas vietu bez papildus aizņemtās telpas. Izmantojot gaišus toņus, piemēram, pelēku vai baltu, jūs varat padarīt telpu vizuāli lielāku. Rokturu vietā var izmantot rokturu līstes kas padarīs virtuvi minimālistiskāku un funkcionālāku.

Maza virtuves iekārta minimālistiskā stilā

Gaišiem dizainiem

Ja jūsu mērķis ir izveidot gaišu un dzirkstošu virtuvi, ir daži pamatelementi, uz kuriem jums vajadzētu koncentrēties. Ir svarīgi izvēlēties materiālus, kas atspoguļo gaismu, lai telpa šķistu plašāka un gaišāka. Piemēram, keramiskās galda virsmas un gaišas krāsas Egger fasādes var nodrošināt šo efektu, radot vienlaikus arī luksusa sajūtu. Izvēlieties gaišus vai metāla rokturus, lai tie atbilstu jūsu gaišā interjera tonim.

Gaišs virtuves dizains Rīgas dzīvoklī

Budžeta virtuves komplektiem

Kas notiek, ja jums ir jāizvēlas lētas virtuves mēbeles? Neuztraucieties par to! Pat ar ierobežotu budžetu var izveidot stilīgu un funkcionalitātu virtuvi. Izvēloties lētākus materiālus, jums joprojām var būt pieejamas daudzas izvēles. MDF ir viens no visbiežāk izmantotajiem materiāliem lētām virtuves mēbelēm. Tas ir pieejams dažādās krāsās un apdares iespējās, tostarp Egger fasādes un galda virsmas, kas izskatās dārgas, bet ir budžetam draudzīgas. Tumši toņi, piemēram, pelēki, tumši brūni vai pat melni, var būt lieliski piemēroti budžeta virtuvēm. Tādas krāsas fasādes labi paslēpj traipus un netīrumus, turklāt tiek uztvertas kā elegantes un mūsdienīgas.

Maza virtuves iekārta

Minimālistiska dizaina virtuvēm

Minimālistiskām virtuvēm ir labi piemēroti tādi materiāli kā nerūsējošais tērauds, betona galda virsmas un īpaši veidoti Furnipart rokturi vai rokturu līstes. Izvēlieties tādas krāsas kā pelēka, melna un balta, lai uzturētu tīru un vienkāršu estētiku. Trauku un krūžu izvēlē ieteicams ievērot vienkāršības principu. Izvēlieties tādus modeļus, kas ir funkcionāli, bet arī vizuāli pievilcīgi un atbilst jūsu virtuves krāsu shēmai.

Virtuve ar betona struktūras galda virsmu un pelēkiem toņiem

Tomēr galvenais ir tas, ka jūsu izvēlētie materiāli, krāsas un dizains sniedz jums prieku un komfortu, un jūs varat baudīt savu izvēlētās virtuves iekārtas daudzus gadus. Ar pareizo plānošanu un pārdomātu izvēli jūs varat radīt projektu, kurā jums būs prieks gatavot un pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem.

 

 

Lasi vēl