Blogs

Top 10 virtuves mēbeļu trendi 2023!

Rozīgie virtuves akcenti, svītrainie stikla skapīši un atsevišķšs mēbeļu izkārtojums ir daži no populārākajiem virtuves trendiem 2023. gadā.

Virtuve baltos toņos

Kā virtuves loma turpina attīstīties - unikāli dizaini, krāsu izvēles, dažādu materiālu un apdares iespējas palīdzēs padarīt šo telpu, kurā notiek ģimenes aktivitātes, vēl personīgāku!

"Virtuve ir mājas centrs, un māju īpašnieki no šīs telpas vēlas arvien vairāk. Mēs vēlamies stilīgu telpu, kurā ne tikai labi izskatās, bet arī piedāvā praktisku vērtību mūsu ikdienas dzīvē – no gudriem uzglabāšanas risinājumiem līdz salu virsmām, brokastu stūriem un citām iespējām," saka mūsu klienti!

Māju īpašnieki, kas plāno renovēt, pārbūvēt vai pārkonfigurēt savu virtuvi, vēlas būt pirmie, kas zina par jaunākajiem dizaina trendiem un kā tos integrēt savā telpā.

Tieši tāpēc šeit ir 10 lielākie virtuves trendi 2023. gadā!

Spēlīgās rozā krāsas

Gados kad mūsdienu dizainā valdījušas zaļās un zilās toņu gammās, 2023. gads piedzīvo rozā atgriešanos. Neatkarīgi no toņa – vai tas ir kliedzoši rozā vai maigi pastelīgs, šī krāsa ir kļuvusi par izteiksmīgu izvēli virtuvēs visā pasaulē.

Rozā virtuves mēbeles

Slēptās brokastu stacijas

Virtuves uzglabāšana ir kļuvusi gudrāka un rafinētāka. It īpaši brokastu laikam, kad mums nepieciešams viss ātri un ērti. Brokastu plaukti un atvilktnes, kas viegli aizveras un paslēpj mūsu rīta ēdienus, nodrošina kārtību un estētiku.

Virtuves mēbeles tumšā krāsā ar ēdiena plauktiņiem

Atsevišķšs mēbeļu izkārtojums

Tā vietā, lai izvēlētos standarta virtuves iekārtas, arvien vairāk māju īpašnieku izvēlas atsevišķas, unikālas mēbeles, radot gan funkcionalitāti, gan oriģinalitāti.

Atsevišķas virtuves mēbeles

Svītrains stikls

Stikls ar svītrām ir vairāk nekā tikai estētisks elements. Svītru stikla izmantošana virtuvēs radīs aizraujošu optisko efektu, piešķirot telpai dziļumu un dinamiku. Šis materiāls, kas piedāvā izsmalcinātu estētiku, palīdz izveidot skaidru, bet izteiksmīgu kontrastu starp tradicionālajiem un mūsdienu materiāliem, vienlaikus saglabājot praktiskumu un funkcionalitāti.

Svītrains Virtuves mēbeļu stikls

Sajauktie metāli

Ar dizaina evolūciju metālu izvēlē ir ieviestas jaunas dimensijas. Brūns vara, rožu zelts, melniņš - šie un citi metāli ir ienākuši skatījumā, ļaujot dizaineriem izpausties drosmīgāk. Šo metālu kombinācija nodrošina izsmalcinātu kontrastu, piešķirot mūsdienīgu pieskārienu klasiskajam dizainam.

Jaukto metālu dizains virtuvē

Marmora efekts

Marmors, ar tā mūžīgo šarmu, piedāvā klasisku izskatu, kas, kad pareizi izmantots, var izveidot patiesi neaizmirstamu telpu. Ar dažādiem toņiem un rakstiem, marmora efekti dod dizaineriem plašu radošo brīvību, lai izveidotu siltu un elegantu vidi.

Marmora virtuve

Uzkrītošas sienas aizsargplēves

Kad runa ir par sienas aizsargplēvēm, tagad ir daudz vairāk nekā tikai funkcionālums. Ar dažādām krāsām, tekstūrām un materiāliem, sienas aizsargplēves kļūst par izteiksmīgu mākslas darbu, kas izceļ un papildina virtuves dizainu.

Virtuve ar zila dekora plēvi

Melnais atgriežas – bet ar dabisko pieskaņojumu

Melnā krāsa, ko tradicionāli uzskata par smagu un dominējošu, tagad tiek pārstrādāta ar dabīgo materiālu pievienošanu. Tas rada harmonisku salīdzinājumu, piešķirot dramatisku, taču dabīgu noskaņojumu virtuvei.

Melnas virtuves mēbeles

Virtuves piederumi, lai pievienotu šarmu

Katrs piederums virtuvē ir ar savu stāstu. Trauki, vintage kafijas dzirnaviņas vai rokdarbu keramika - šie unikālie priekšmeti piešķir dvēseli un raksturu, kas padara katru projektu īpašu.

virtuves piederumi

Ekoloģiskā pieeja

Ekoloģija nav tikai tendence, tā ir nepieciešamība. Patērētāju pieaugošā apziņa par vides jautājumiem liek dizaineriem izvēlēties atjaunojamus un ilgtspējīgus materiālus, kas atspoguļo mūsdienu vērtības un uzņēmuma atbildības sajūtu.

virtuves sala ar dekoru

Secinājumi

Virtuves dizains ir ne tikai estētikas izpausme, bet arī atspoguļojums mūsdienu vērtībām un tendencēm. Šīs tendences liecina par mūsu pieaugošo vēlmi apvienot skaistumu ar funkcionalitāti, kā arī pieņemt ilgtspējīgus un atbildīgus lēmumus. Turklāt tās demonstrē mūsu vēlmi izpausties, izmantojot materiālus, tekstūras un krāsas. Lai arī kādas būtu nākamās tendences, viens ir skaidrs: virtuve turpinās būt mājas sirds, kurā dizains un funkcionalitāte sastopas, lai radītu īpašu un nozīmīgu telpu.

Ja arī Jums ir nepieciešamas konsultācijas un ieteikumi jaunas virtuves dizainam, droši zvaniet mums vai rakstiet uz e-pastu. Atgādinam ka profesionālas konsultācijas un 3D skices pie mums ir bez maksas.

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

Bildes - https://www.housebeautiful.com/uk/

Lasi vēl