Blogs

Furnipart mēbeļu rokturi

Mūsu kompānija ir lepna par izvēli savos virtuves dizainos izmantot Furnipart rokturus jau vairāk kā 10 gadus, no Dānija kompānijas, kas specializējas rokturu dizainā. Šodien vēlamies jums pastāstīt par Furnipart kompānijas vēsturi un to, kā mēs jau 10 gadus kopīgi strādājam, lai radītu jaunus un inovatīvus virtuves dizainus! 

"Furnipart" ir Dānijā bāzēta kompānija, kas savu darbību uzsāka 1977. gadā. Kompānija ir izveidojusi sev vērienīgu mērķi - radīt rokturus, kā mākslas darbus, nevis tikai funkcionālus elementus.

Kopīgi strādājot, mēs apvienojam mūsu dizaina prasmes un tehniskās zināšanas, lai radītu projektus, kas ir ne tikai vizuāli pievilcīgi, bet arī ērti lietojami un izturīgi.

Mūsu sadarbības rezultātā ir īstenoti neskaitāmi projekti, kas ir pieejami mūsu klientiem. Tie visi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un ir indviduāli pielāgoti mūsu klientu vēlmēm un prasībām.

Mēs esam lepni, ka varam strādāt kopā ar "furnipart" un nodrošināt augstas kvalitātes rokturus mūsu klientiem.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par moderniem un parocīgiem virtuves dizainiem, lūdzu, sazināties ar mums. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultāciju un 3D skices, kas palīdzēs jums vizualizēt savu virtuves izskatu. Mūsu komanda ir gatava jums palīdzēt un padarīt jūsu mājokļa sapni par realitāti. Kā arī vēlamies uzsvērt, ka nav pamata uztraukumam par cenu, mūsu dizaineri parūpēsies par to, lai virtuve ir eleganta un tās cena nepārsniedz jūsu budžetu!

Ja arī Jums ir nepieciešamas konsultācijas un ieteikumi jaunas virtuves dizainam, droši zvaniet mums vai rakstiet uz e-pastu. Atgādinam ka profesionālas konsultācijas un 3D skices pie mums ir bez maksas.

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

 

Lasi vēl