Blogs

Privātuma politika

Ievads

Mēs, virtuves.lv, apzināmies Jūsu personīgās informācijas nozīmīgumu un esam apņēmušies to aizsargāt. Šī privātuma politika apraksta, kā mēs apstrādājam un aizsargājam Jūsu personīgās datus.

Personīgo datu ievākšana un izmantošana:

 

Mēs vācam minimālos nepieciešamos personīgos datus, kas nepieciešami, lai uzlabotu mūsu pakalpojumus un saziņu ar Jums. Tas ietver, bet nav ierobežots ar, vārdu, e-pasta adresi un kontaktinformāciju. Mēs izmantosim šos datus tikai saziņai ar Jums, klientu atbalsta nolūkos un mūsu servisa pakalpojumu uzlabošanai.

Dati nekādā veidā netiks nodoti trešajām personām.

 

Mēs apsolām, ka Jūsu personīgie dati netiks pārdoti, nodoti vai izpausti trešajām personām bez Jūsu skaidras piekrišanas. Visi dati, ko mēs vācam, tiek izmantoti tikai iekšējiem nolūkiem un terminētām mārketinga kampaņām, kas tieši saistītas ar mūsu pakalpojumiem kurus mēs veicam ikdienā un nekādi citādi.

Datu uzglabāšanas periods.

 

Jūsu personīgie dati tiks uzglabāti tik ilgi, cik tas nepieciešams mārketinga kampaņas ietvaros un netiks kolekcionēti ilgāk par šo periodu. Pēc kampaņas beigām, visi saistītie dati tiks droši izdzēsti no mūsu sistēmām.

Datu drošība.

 

Mēs veicam visas nepieciešamās drošības pasākumus, lai aizsargātu Jūsu personīgos datus no neautorizētas piekļuves, izmaiņām, izpaušanas vai iznīcināšanas. Mēs regulāri pārskatām un atjauninām savas drošības procedūras, lai nodrošinātu datu aizsardzību.

Jūsu tiesības.

 

Jums ir tiesības piekļūt saviem personīgajiem datiem, ko esam vākuši, un pieprasīt to labošanu vai dzēšanu. Lai izmantotu šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu mājas lapā norādīto kontaktinformāciju.

Izmaiņas privātuma politikā.

 

Mēs paturam tiesības veikt izmaiņas šajā privātuma politikā. Visas izmaiņas stāsies spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas mūsu mājas lapā. Turpinot lietot mūsu pakalpojumus un mājas lapu pēc šādām izmaiņām nozīmē Jūsu piekrišanu jaunajai politikai.

Kontaktinformācija.

 

Ja Jums ir jautājumi vai bažas saistībā ar šo privātuma politiku vai Jūsu personīgo datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums.

Paldies, ka izvēlējāties virtuves.lv!