Blogs

Kā iekārtot virtuvi minimālistiskā stilā?

Minimalisms ir kļuvis par populāru dizaina stilu pēdējos gados, un virtuves mēbeles nav izņēmums. Minimalistiska stila virtuve spēj radīt tīru un modernu mājokļa vidi, protam ja tā ir pareizi izveidota un uzstādīta. Šajā rakstā aplūkosim, kā radīt minimalistisku virtuves dizainu, ieskaitot plānošanu, dekorēšanu un virtuves mēbeļu uzturēšanu.

Lai radītu minimalistisku virtuves dizainu, vispirms jāsaprot tā galvenās iezīmes. Funkcionalitāte ir ļoti svarīga minimalistiskā virtuvē, jo tā ir paredzēta galvenokārt vēlmei radīt telpas vienmērību un vieglu uzturēšanu. Tā kā mērķis ir radīt vienmērīgu, minimalistisku dizainu, ir svarīgi izvēlēties pareizos materiālus un virtuves iekārtas.

Piemēram, labi materiāli, kas piemēroti minimalistiskai virtuvei, ir metāls, stikls un akmens. Šie materiāli ir viegli uzturami, vienlaikus piešķirot virtuvei dārgu un modernu izskatu. Jāņem vērā, ka virtuves iekārtām arī ir liela nozīme! Viens no labākajiem veidiem, ir izmantot iebūvētos skapjus un grozu sistēmas, lai optimizētu virtuves mēbeļu funkcionalitāti un paplašinātu uzglabāšanas telpu.

Minimalistiskai virtuvei ir raksturīgs tukšums, jo tas palīdz radīt telpas vienmērību. Ievietojot mazus aksesuārus, piemēram, kvalitatīvus koka dēlīšus vai bļodas, var radīt harmonisku un minimālistisku vidi. Izmantojot dabiskus gaismas avotus, piemēram, dabīgo gaismu vai LED apgaismojumu, var radīt spilgtu un atvērtu mājokļa vidi.

Stilīga māksla, piemēram, sienas gleznas, var būt lielisks papildinājums jūsu virtuvei, bet jums jāizvēlas salīdzinoši neitrāli telpas aspekti, lai tie nesabojātu telpas noskaņu. Izvēlieties mākslas darbus ar abstraktu dizainu un vieglu krāsu paleti.

Minimalistiska virtuve ir viegli kopjama, ja tiek ievērotas pareizas aprūpes un uzturēšanas prakses. Pārliecinieties, ka virtuves iekārtas un virsmas tiek regulāri tīrītas un uzturētas. Lai saglabātu minimālistisko vidi, izvairieties no liekiem aksesuāriem un lieliem dekoratīviem priekšmetiem!
 
 
Vai minimālistisks virtuves mēbeļu dizains ir piemērots jums? 
 

Ja jums patīk vienkāršība un minimalisms, tad šāda veida virtuve varētu būt lielisks izvēles variants. Šis stils ir ideāli piemērots tiem, kuri vēlas radīt tīru un vienmērīgu vidi virtuvē, bet jums jāņem vērā, ka tas nav piemērots tiem, kuri vēlas pievienot daudz krāsas un dekoratīvu elementu!

Mūsu kompānija ir specializējusies ne tikai minimālistiskā virtuves dizaina veidošanā, bet arī citu dizaina veidu izstrādē. Mēs varam palīdzēt jums radīt mājokli, kas atspoguļo jūsu personību un atbilst jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Mūsu mērķis ir nodrošināt jums ar labāko iespējamo dizaina risinājumu, kas atbilst jūsu personīgajām vēlmēm un budžetam. Mēs esam lepni par mūsu profesionālo un radošo pieeju, un esam gatavi palīdzēt jums radīt mājokli, kurā jūs varēsiet justies ērti un mierīgi.

Ja arī Jums ir nepieciešamas konsultācijas un ieteikumi jaunas virtuves dizainam, droši zvaniet mums vai rakstiet uz e-pastu. Atgādinam ka profesionālas konsultācijas un 3D skices pie mums ir bez maksas.

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

 

Foto ņemti no - https://www.nordiskakok.com/wooden-kitchens

 

 

Lasi vēl