Blogs

Virtuves mēbeles

Virtuves mēbeles mūsdienu mājoklī ir vienas no visvairāk izmantotajām mēbelēm. Tās nodrošina gan daudzo virtuves priekšmetu glabāšanas uzdevumus, gan ēdiena gatavošanas iespējas, gan arī veic interjera dizaina svarīgo funkciju. Virtuves mēbeles kuras mēs ražojam ietver mūsu dizainētus skapjus, plauktus, virtuves letes, virtuves salas, galdus, krēslus, kā arī iebūvētas virtuves tehnikas iekārtas, piemēram, plītis un ledusskapjus. Mūsu mēbeles ir izgatavotas no pašiem pārbaudītākajiem un kvalitatīvākajiem mēbeļu materiāliem.

Virtuves mēbeles

Zemāk Jūs varēsiet apskatīt mūsu realizētos virtuves mēbeļu projektus no dažādiem nekustamo īpašumu jaunajiem projektiem, jaunuzbūvētām un arī renovētām mājām. Mēs strādājam ar lielu pieredzi savā mēbeļu ražošanas sfērā un nodrošinam mūsu klientus ar labākajiem virtuves mēbeļu risinājumiem jau daudzus gadus. Ja jums ir kāda nepieciešamība pēc konsultācijas, droši rakstiet mums uz epastu info@virtuves.lv, vai zvaniet uz nr. 20244099

Virtuves mēbeles ar tumšām fasādēm

Virtuves mēbeles ar tumšām fasādēm

Virtuves mēbeles / 17.08.2023.
Kad klienti nāk pie mums ar konkrētām idejām, mēs uzklausām un pārveidojam tās realitātē. Šis taisnās virtuves projekts ir vēl viens piemērs mūsu spējai saprast un īstenot klienta vīziju.
Taisna virtuve ar gaišām fasādēm

Taisna virtuve ar gaišām fasādēm

Virtuves mēbeles / 14.08.2023.
Laikmetīgs dizains piedāvā ne tikai vizuāli patīkamu izskatu, bet arī lietošanas ērtību. Šīs idejas vadīti mēs radījām jauno taisnas formas virtuves projektu, kas ne vien piešķir jūsu telpai eleganci, bet arī nodrošina bezproblēmu darbību ikdienas gaitās.
Virtuves mēbeles Gaujas ielā

Virtuves mēbeles Gaujas ielā

Virtuves mēbeles / 07.08.2023.
Šajā gadā pus atvērto virtuvju plānojums ir ieguvis lielu popularitāti, un mēs esam radījuši virtuvi, kas ne tikai atbilst šai tendencei, bet arī ievieš inovācijas un stilīgus dizaina elementus, lai pārvērstu mājokļa centrālo daļu par patiesu darbu mākslas.
Modernas virtuves interjera dizains

Modernas virtuves interjera dizains

Virtuves mēbeles / 26.06.2023.
Virtuves dizains ir tā vieta, kur funkcionalitāte un estētika savijas kopā, radot vidi, kas ir gan praktiska, gan vizuāli aizraujoša. Izvēlēties pareizos materiālus šai telpai ir svarīgi, un tie var atšķirties no mūsdienu, industriālām izvēlēm līdz dabiskiem, ekoloģiskiem risinājumiem. Mūsu kompānija ir uzņēmusies izaicinājumu radīt virtuvi, kas atbilst augstākajām dizaina prasībām, vienlaikus arī apzināti izvēloties videi draudzīgus materiālus.
Modernas virtuves iekārtas gaišā mājoklī

Modernas virtuves iekārtas gaišā mājoklī

Virtuves mēbeles / 07.06.2023.
Katru dienu mūsu dzīves saistās ar vienu telpu mūsu mājās - virtuvi. Tā ir vieta, kur sākas mūsu rīti ar kafijas tasi rokās un dienas beidzas, gatavojot ēdienu mīļotajiem. Mūsu nesen uzstādītā virtuve gaišā mājoklī ir mūsdienu sapņu piepildījums - gaismas, funkcionalitātes un stila apvienojums.
Virtuves mēbeles "Nordic Nobility" dizainā

Virtuves mēbeles "Nordic Nobility" dizainā

Virtuves mēbeles / 04.06.2023.
Šajā rakstā detalizēti aplūkosim mūsu individuālo virtuves mēbeļu projektu Rīgā, kas izstrādāts ar Nordic Nobility dizaina iedvesmu - apvienojot augstvērtīgus materiālus, mūsdienīgu dizainu un augstu funkcionalitāti.
Mūsu top 10 skatītākie virtuves mēbeļu projekti

Mūsu top 10 skatītākie virtuves mēbeļu projekti

Virtuves mēbeles / 24.05.2023.
Mēs “Virtuves.lv” esam Latvijas vietējie ražotāji, un jau daudzus gadus esam veiksmīgi aizvadījuši darbojoties tirgū. Esam realizējuši neskaitāmus dažāda līmeņa projektus, kas ir devis mums bagātīgu pieredzi darbojoties mūsu jomā.
Virtuves mēbeles ar glancētām fasādēm

Virtuves mēbeles ar glancētām fasādēm

Virtuves mēbeles / 23.05.2023.
Ikvienam klientam jaunu virtuves mēbeļu meklējumi ir īpaši ar viņu pašu vēlmēm un vajadzībām, kā arī ar jau esošo mājokļa interjeru. Iespēju horizonti ir plaši, taču mūsu dizaineri ir spējīgi Jūsu redzējumu pārvērst realitātē, vienlaikus apvienojot gan gaumīgu dizainu, gan funkcionalitāti. Arī šis gaišais virtuves projekts nav izņēmums, un tajā satiekas šobrīd aktuālais modernais minimālisms ar virtuvē ļoti noderīgo multifunkcionalitāti.
Gaišas virtuves mēbeles modernā minimālisma stilā

Gaišas virtuves mēbeles modernā minimālisma stilā

Virtuves mēbeles / 22.05.2023.
Ikviens virtuves mēbeļu izstrādes process ir īpašs, pateicoties klientu dažādajām vēlmēm, vajadzībām un mājokļa esošajam interjeram. Arī mūsu šīgada noslēdzošais projekts - gaišas un elegantas virtuves mēbeles modernā minimālisma stilā - nav izņēmums, un ar savu unikālo dizainu un pārdomātajiem dekoru un furnitūras risinājumiem apvieno virtuvē tik ļoti nozīmīgo funkcionalitāti ar šībrīža aktuālākajām interjera dizaina tendencēm.
Virtuves mēbeles modernā mājoklī

Virtuves mēbeles modernā mājoklī

Virtuves mēbeles / 17.05.2023.
Virtuve ir mājokļa sirds, tā ir vieta kur notiek daudz nozīmīgu ikdienas aktivitāšu - tiek gatavots ēdiens, pavadīts laiks ar ģimeni un draugiem, kā arī diskusijas par dzīves aktualitātēm. Tāpēc ir svarīgi, lai virtuve būtu mājīga un piemērota tieši jums. Šajā rakstā mēs apskatīsim mūsu nesen uzstādītās virtuves mēbeles, Babītes pagastā. Tiks apskatīti virtuves materiāli, ērtības un funkcijas, kas padara šo virtuvi par ideālu izvēli jebkurai mājai.
Kompakts stūra virtuves dizains

Kompakts stūra virtuves dizains

Virtuves mēbeles / 10.04.2023.
Vai jūs zināt kas ir pats svarīgākais, lai virtuve būtu patiešām forša? Mūsdienās virtuvei nav jābūt dārgai, vai lielai, svarīgākais ir tās funkcionalitāte un stils! Ja jūs meklējat kompaktu un modernu virtuvi kas neaizņem daudz vietu, tad mēs piedāvājam apskatīt vienu no mūsu jaunajiem projektiem - kompaktu stūra virtuvi ar modernām virtuves iekārtām un stilīgu dizainu!
Virtuves mēbeles Merks jaunajā projektā

Virtuves mēbeles Merks jaunajā projektā

Virtuves mēbeles / 26.03.2023.
Mūsu komanda ir priecīga par šo nesen radīto virtuves mēbeļu dizainu, kas ir uzstādīts Merks jaunajā projektā Rūpniecības ielā. Šajā risinājumā ir apvienots elegants stils ar funkcionalitāti, kas veido to par vēl vienu lielisku, mūsu virtuves mēbeļu dizaina darbu. Šajās virtuves mēbelēs ir iestrādātas visas nepiešamās lietas, kas maltītes gatavošanu klientam padarīs par ērtu un patīkamu procesu.
Mūsdienīgas stūra virtuves mēbeles tumšos toņos

Mūsdienīgas stūra virtuves mēbeles tumšos toņos

Virtuves mēbeles / 13.03.2023.
Vēlamies jums parādīt tiko, nesen uzstādītu modernu stūra virtuvi tumšos toņos, kas atrodas Hipokrātu ielā un ir iebūvēta jaunajā Merk projektā. Šī virtuve ir radīta, lai apmierinātu modernu un stilīgu cilvēku prasības, kas vēlas baudīt gardu maltīti patīkamā, mūsdienīgā interjerā.
Top trendi mūsu ražotajās virtuves mēbelēs

Top trendi mūsu ražotajās virtuves mēbelēs

Virtuves mēbeles / 05.10.2022.
Virtuves.lv ir viens no ilggadējiem moderno virtuves mēbeļu ražotājiem Latvijā ar lielu darba pieredzi arī Skandināvijas valstīs. Lai gan mūsu galvenais pircējs ir klients ar vidējām budžeta iespējām, nereti mūsu dizaini sastopami arī ekskluzīvos objektos, kā jaunceltas privātmājas, penthausi un restaurēti vecpilsētas apartamenti. Savos projektos mūsu dizaineri uzsvaru liek uz jaunāko un aktuālāko virtuves interjera dizaina risinājumu pielietošanu, ko prot novērtēt pat mūsu prasīgākie klienti, un arī šis elegantais virtuves mēbeļu projekts nav izņēmums. Vairāk par projektu un top trendiem mūsu ražotajās virtuves mēbelēs šodienas rakstā!
Virtuves mēbeles modernam mājoklim

Virtuves mēbeles modernam mājoklim

Virtuves mēbeles / 12.07.2022.
Virtuves dizaina nozīme mājokļa interjerā turpina pieaugt, tāpēc arī materiālu un furnitūras ražotāji turpina ieviest jauninājumus savos piedāvājumos, paverot plašas dizaina pielāgošanas iespējas ikvienam jaunas virtuves meklējumos. Par cik materiāli un furnitūra ir pieejama patiesi lielā klāstā, nereti nākas saskarties ar jautājumu - kā izvēlēties piemērotāko virtuves mēbeļu risinājumu modernam mājoklim? Vairāk par to, kā mūsu dizaineri īstenoja mūsu klientu vēlmes šajā modernajā virtuvē, šodienas rakstā!
High-Tech virtuves mēbeles - nākotnes standarts

High-Tech virtuves mēbeles - nākotnes standarts

Virtuves mēbeles / 04.07.2022.
Tāpat kā interjera dizainā, arī virtuvē tiek ieviestas arvien jaunas tendences un moderni risinājumi, lai atvieglotu un uzlabotu mūsu ikdienas dzīvi un tās plūsmu. Jaunākās tehnoloģijas ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa un to klātbūtne ir manāma arī interjera dizaina risinājumos, it īpaši virtuvēs. Tieši šī iemesla dēļ savu atzinību pasaules vadošo dizaineru vidū ir guvis modernais High-Tech stils, kura vēsmas savā virtuves interjerā Jums palīdzēs ieviest Virtuves.lv pieredzējušie dizaineri.