Blogs

Virtuves mēbeles

Virtuves mēbeles modernā mājoklī

Virtuves mēbeles modernā mājoklī

Virtuves mēbeles / 20.03.2023.
Virtuve ir mājokļa sirds, tā ir vieta kur notiek daudz nozīmīgu ikdienas aktivitāšu - tiek gatavots ēdiens, pavadīts laiks ar ģimeni un draugiem, kā arī diskusijas par dzīves aktualitātēm. Tāpēc ir svarīgi, lai virtuve būtu mājīga un piemērota tieši jums. Šajā rakstā mēs apskatīsim mūsu nesen uzstādītās virtuves mēbeles, Babītes pagastā. Tiks apskatīti virtuves materiāli, ērtības un funkcijas, kas padara šo virtuvi par ideālu izvēli jebkurai mājai.
Mūsdienīgas stūra virtuves mēbeles tumšos toņos

Mūsdienīgas stūra virtuves mēbeles tumšos toņos

Virtuves mēbeles / 13.03.2023.
Vēlamies jums parādīt tiko, nesen uzstādītu modernu stūra virtuvi tumšos toņos, kas atrodas Hipokrātu ielā un ir iebūvēta jaunajā Merk projektā. Šī virtuve ir radīta, lai apmierinātu modernu un stilīgu cilvēku prasības, kas vēlas baudīt gardu maltīti patīkamā, mūsdienīgā interjerā.
Virtuves mēbeles modernam mājoklim

Virtuves mēbeles modernam mājoklim

Virtuves mēbeles / 12.07.2022.
Virtuves dizaina nozīme mājokļa interjerā turpina pieaugt, tāpēc arī materiālu un furnitūras ražotāji turpina ieviest jauninājumus savos piedāvājumos, paverot plašas dizaina pielāgošanas iespējas ikvienam jaunas virtuves meklējumos. Par cik materiāli un furnitūra ir pieejama patiesi lielā klāstā, nereti nākas saskarties ar jautājumu - kā izvēlēties piemērotāko virtuves mēbeļu risinājumu modernam mājoklim? Vairāk par to, kā mūsu dizaineri īstenoja mūsu klientu vēlmes šajā modernajā virtuvē, šodienas rakstā!
Virtuves mēbeles ar glancētām fasādēm

Virtuves mēbeles ar glancētām fasādēm

Virtuves mēbeles / 08.07.2022.
Ikvienam klientam jaunu virtuves mēbeļu meklējumi ir īpaši ar viņu pašu vēlmēm un vajadzībām, kā arī ar jau esošo mājokļa interjeru. Iespēju horizonti ir plaši, taču mūsu dizaineri ir spējīgi Jūsu redzējumu pārvērst realitātē, vienlaikus apvienojot gan gaumīgu dizainu, gan funkcionalitāti. Arī šis gaišais virtuves projekts nav izņēmums, un tajā satiekas šobrīd aktuālais modernais minimālisms ar virtuvē ļoti noderīgo multifunkcionalitāti.
High-Tech virtuves mēbeles - nākotnes standarts

High-Tech virtuves mēbeles - nākotnes standarts

Virtuves mēbeles / 04.07.2022.
Tāpat kā interjera dizainā, arī virtuvē tiek ieviestas arvien jaunas tendences un moderni risinājumi, lai atvieglotu un uzlabotu mūsu ikdienas dzīvi un tās plūsmu. Jaunākās tehnoloģijas ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa un to klātbūtne ir manāma arī interjera dizaina risinājumos, it īpaši virtuvēs. Tieši šī iemesla dēļ savu atzinību pasaules vadošo dizaineru vidū ir guvis modernais High-Tech stils, kura vēsmas savā virtuves interjerā Jums palīdzēs ieviest Virtuves.lv pieredzējušie dizaineri.
Gaišas virtuves mēbeles modernā minimālisma stilā

Gaišas virtuves mēbeles modernā minimālisma stilā

Virtuves mēbeles / 27.06.2022.
Ikviens virtuves mēbeļu izstrādes process ir īpašs, pateicoties klientu dažādajām vēlmēm, vajadzībām un mājokļa esošajam interjeram. Arī mūsu šīgada noslēdzošais projekts - gaišas un elegantas virtuves mēbeles modernā minimālisma stilā - nav izņēmums, un ar savu unikālo dizainu un pārdomātajiem dekoru un furnitūras risinājumiem apvieno virtuvē tik ļoti nozīmīgo funkcionalitāti ar šībrīža aktuālākajām interjera dizaina tendencēm.
Mūsu top 10 skatītākie virtuves mēbeļu projekti

Mūsu top 10 skatītākie virtuves mēbeļu projekti

Virtuves mēbeles / 16.06.2022.
Mēs “Virtuves.lv” esam Latvijas vietējie ražotāji, un jau daudzus gadus esam veiksmīgi aizvadījuši darbojoties tirgū. Esam realizējuši neskaitāmus dažāda līmeņa projektus, kas ir devis mums bagātīgu pieredzi darbojoties mūsu jomā.
Virtuves.lv sadarbības partneri

Virtuves.lv sadarbības partneri

Virtuves mēbeles / 15.06.2022.
Sadarbības partneri ir ļoti nozīmīgi jebkuram veiksmīgam uzņēmumam un mēs neesam izņēmums. Par mūsu sadarbības partneriem lasi mūsu šodienas rakstā!
Klasiska virtuve mājīgās noskaņās

Klasiska virtuve mājīgās noskaņās

Virtuves mēbeles / 09.05.2022.
Klasiskās virtuves mēbeles vienmēr ir bijušas aktuālas, bet ir ļoti forši, ja klasisko var kaut kā papildināt.
Kā pasūtīt virtuves iekārtu?

Kā pasūtīt virtuves iekārtu?

Virtuves mēbeles / 04.05.2022.
Vai vēlies pasūtīt virtuves iekārtu, bet nezini ar ko sākt? Šajā rakstā izklāstīsim kā ērti un pareizi, pa soļiem veikt pasūtījumu virtuves iekārtai.
2022. gada top trendi virtuves mēbeļu dizainā

2022. gada top trendi virtuves mēbeļu dizainā

Virtuves mēbeles / 04.05.2022.
2022. gada top trendi virtuves mēbeļu dizainā
Modernas virtuves mēbeles pelēcīgos toņos

Modernas virtuves mēbeles pelēcīgos toņos

Virtuves mēbeles / 04.04.2022.
Izvēlēties virtuvi savam mājoklim nav vienkārši un tas bieži vien prasa ļoti daudz laiku un enerģiju, jo iespēju ir tik daudz un kā zināt kura beigās būs īstā?
Virtuves mēbeles mansarda dzīvoklim

Virtuves mēbeles mansarda dzīvoklim

Virtuves mēbeles / 02.03.2022.
Ikviens virtuves mēbeļu projekts paver plašas dizaina pielāgošanas iespējas, tāpēc katrs mūsu izgatavotais projekts apvieno gadu gaitā gūto pieredzi virtuves dizaina un labiekārtošanas jomā ar klientu redzējumu par savu sapņu virtuvi. Par cik katra virtuve ir unikāla, to izstrādes procesā nākas pievērst uzmanību neskaitāmām niansēm, tāpēc vairāk par to, kā tika izstrādāts šis mūsdienīgais virtuves projekts mansarda dzīvoklim un kā izvēlēties labākos risinājumus arī savai jaunajai virtuvei, šodienas rakstā!
Individuāli izgatavotas mēbeles

Individuāli izgatavotas mēbeles

Virtuves mēbeles / 29.10.2021.
Individuāli izgatavotas mēbeles ir vērtīgs ilgtermiņa ieguldījums ikvienā mājoklī, kas sniedz iespēju mēbeles pielāgot atbilstoši gan Jūsu mājokļa interjeram un telpu izmēriem, gan Jūsu vēlmēm un nepieciešamajam pielietojumam. Lai gan mūsu specialitāte ir virtuves mēbeles, vienota un kvalitatīvi izstrādāta dizaina ieturēšanai mūsu klienti nereti izvēlas mūsu pakalpojumus arī citu mājokļa telpu aprīkošanai, tāpēc piedāvājam ieskatu vienā no mūsu aprīkotajiem objektiem, lai iedvesmotu arī Jūs uz individuāli izgatavotu mēbeļu iegādi savam mājoklim.
Virtuves plānošana

Virtuves plānošana

Virtuves mēbeles / 31.08.2021.
Jaunas virtuves iegāde nenoliedzami prasa lielu ieguldījumu gan laika, gan līdzekļu ziņā, tāpēc efektīvākais veids, kā gala rezultātā nonākt pie savām vēlmēm un vajadzībām atbilstoša virtuves mēbeļu projekta, ir caur savlaicīgu un rūpīgu plānošanu. Par cik virtuves plānošanas procesā rodas ne viens vien jautājums par to, kā virtuvi pielāgot tieši saviem gatavošanas paradumiem, mūsu dizaineri ir apkopojuši pašu svarīgāko, ko ņemt vērā, plānojot jaunu virtuves mēbeļu iegādi!
Padomi vieglāk kopjamai virtuvei

Padomi vieglāk kopjamai virtuvei

Virtuves mēbeles / 30.07.2021.
Neatkarīgi no tā, vai plānojat iegādāties jaunu virtuvi vai pārveidot esošo, izvēles iespējas ir teju nebeidzamas. Lai gan labs dizains un augsta funkcionalitāte ir neatņemamas virtuves sastāvdaļas, ir būtiski padomāt arī par risinājumiem, kas atvieglos virtuves kopšanu gan ikdienā, gan ilgtermiņā. Vairāk par to, kā izstrādāt viegli kopjamu virtuvi arī savam mājoklim, šodienas rakstā!