Blogs

Virtuves mēbeles

Individuāli izgatavotas mēbeles

Individuāli izgatavotas mēbeles

Virtuves mēbeles / 29.10.2021.
Individuāli izgatavotas mēbeles ir vērtīgs ilgtermiņa ieguldījums ikvienā mājoklī, kas sniedz iespēju mēbeles pielāgot atbilstoši gan Jūsu mājokļa interjeram un telpu izmēriem, gan Jūsu vēlmēm un nepieciešamajam pielietojumam. Lai gan mūsu specialitāte ir virtuves mēbeles, vienota un kvalitatīvi izstrādāta dizaina ieturēšanai mūsu klienti nereti izvēlas mūsu pakalpojumus arī citu mājokļa telpu aprīkošanai, tāpēc piedāvājam ieskatu vienā no mūsu aprīkotajiem objektiem, lai iedvesmotu arī Jūs uz individuāli izgatavotu mēbeļu iegādi savam mājoklim.
Gaišas virtuves mēbeles modernā minimālisma stilā

Gaišas virtuves mēbeles modernā minimālisma stilā

Virtuves mēbeles / 29.10.2021.
Ikviens virtuves mēbeļu izstrādes process ir īpašs, pateicoties klientu dažādajām vēlmēm, vajadzībām un mājokļa esošajam interjeram. Arī mūsu šīgada noslēdzošais projekts - gaišas un elegantas virtuves mēbeles modernā minimālisma stilā - nav izņēmums, un ar savu unikālo dizainu un pārdomātajiem dekoru un furnitūras risinājumiem apvieno virtuvē tik ļoti nozīmīgo funkcionalitāti ar šībrīža aktuālākajām interjera dizaina tendencēm.
High-Tech virtuves mēbeles - nākotnes standarts

High-Tech virtuves mēbeles - nākotnes standarts

Virtuves mēbeles / 29.10.2021.
Tāpat kā interjera dizainā, arī virtuvē tiek ieviestas arvien jaunas tendences un moderni risinājumi, lai atvieglotu un uzlabotu mūsu ikdienas dzīvi un tās plūsmu. Jaunākās tehnoloģijas ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa un to klātbūtne ir manāma arī interjera dizaina risinājumos, it īpaši virtuvēs. Tieši šī iemesla dēļ savu atzinību pasaules vadošo dizaineru vidū ir guvis modernais High-Tech stils, kura vēsmas savā virtuves interjerā Jums palīdzēs ieviest Virtuves.lv pieredzējušie dizaineri.
Virtuves mēbeles ar glancētām fasādēm

Virtuves mēbeles ar glancētām fasādēm

Virtuves mēbeles / 29.10.2021.
Ikvienam klientam jaunu virtuves mēbeļu meklējumi ir īpaši ar viņu pašu vēlmēm un vajadzībām, kā arī ar jau esošo mājokļa interjeru. Iespēju horizonti ir plaši, taču mūsu dizaineri ir spējīgi Jūsu redzējumu pārvērst realitātē, vienlaikus apvienojot gan gaumīgu dizainu, gan funkcionalitāti. Arī šis gaišais virtuves projekts nav izņēmums, un tajā satiekas šobrīd aktuālais modernais minimālisms ar virtuvē ļoti noderīgo multifunkcionalitāti.
Virtuves plānošana

Virtuves plānošana

Virtuves mēbeles / 31.08.2021.
Jaunas virtuves iegāde nenoliedzami prasa lielu ieguldījumu gan laika, gan līdzekļu ziņā, tāpēc efektīvākais veids, kā gala rezultātā nonākt pie savām vēlmēm un vajadzībām atbilstoša virtuves mēbeļu projekta, ir caur savlaicīgu un rūpīgu plānošanu. Par cik virtuves plānošanas procesā rodas ne viens vien jautājums par to, kā virtuvi pielāgot tieši saviem gatavošanas paradumiem, mūsu dizaineri ir apkopojuši pašu svarīgāko, ko ņemt vērā, plānojot jaunu virtuves mēbeļu iegādi!
Padomi vieglāk kopjamai virtuvei

Padomi vieglāk kopjamai virtuvei

Virtuves mēbeles / 30.07.2021.
Neatkarīgi no tā, vai plānojat iegādāties jaunu virtuvi vai pārveidot esošo, izvēles iespējas ir teju nebeidzamas. Lai gan labs dizains un augsta funkcionalitāte ir neatņemamas virtuves sastāvdaļas, ir būtiski padomāt arī par risinājumiem, kas atvieglos virtuves kopšanu gan ikdienā, gan ilgtermiņā. Vairāk par to, kā izstrādāt viegli kopjamu virtuvi arī savam mājoklim, šodienas rakstā!
Sienas paneļi virtuvei

Sienas paneļi virtuvei

Virtuves mēbeles / 16.07.2021.
Sienas paneļiem virtuvē piemīt ne tikai funkcionāla, bet arī vizuāla nozīme - to esamība būtiski atvieglo tādus ikdienas virtuves darbus kā gatavošana un uzkopšana, kā arī nodrošina, ka virtuve saglabās savu sākotnējo šarmu un kvalitāti arī ilgtermiņā. Par cik sienas paneļu piedāvājums pēdējo gadu laikā ir strauji pieaudzis un izvēles iespējas ir teju nebeidzamas, vairāk par to, kādiem sienas paneļu risinājumiem šobrīd priekšroku dod mūsu dizaineri un klienti, šodienas rakstā!
Aktuāli risinājumi virtuves iekārtošanai

Aktuāli risinājumi virtuves iekārtošanai

Virtuves mēbeles / 30.06.2021.
Labs dizains un funkcionāls iekārtojums virtuvē pēdējā gada laikā ir kļuvis svarīgāks kā jebkad agrāk, būtiski ietekmējot to, kādiem risinājumiem mājokļu īpašnieki dod priekšroku savas virtuves labiekārtošanā, lai pēc iespējas vairāk atvieglotu virtuves lietošanu un kopšanu ikdienā. Par cik virtuves mēbeļu nozare mājokļu īpašniekiem turpina piedāvāt arvien jaunākus un efektīvākus veidus, kā iekārtot virtuvi, šodienas rakstā apkopojam šībrīža aktuālākos risinājumus virtuves iekārtošanai, lai atvieglotu arī Jūsu jaunās virtuves iegādi!
Ekspozīcijas virtuves izpārdošana

Ekspozīcijas virtuves izpārdošana

Virtuves mēbeles / 08.06.2021.
Sakarā ar salona ekspozīciju maiņu piedāvājam iespēju par īpašu cenu iegādāties moderna dizaina virtuves iekārtu, kas izstrādāta no augsti kvalitatīviem materiāliem un aprīkota ar visu nepieciešamo furnitūru, virtuves tehniku un santehniku ērtai un praktiskai virtuves iekārtas lietošanai. Vairāk par ekspozīcijas virtuvi un tās komplektāciju šodienas rakstā!
Virtuves sala

Virtuves sala

Virtuves mēbeles / 21.05.2021.
Virtuve, kas sākotnēji bija paredzēta vien ēdiena gatavošanai, laika gaitā ir kļuvusi par vienu no mājokļa svarīgākajām zonām, kas pieprasa gan modernu, mājokļa interjeram atbilstošu dizainu, gan augstu funkcionalitāti. Pateicoties tās daudzpusīgajam pielietojumam un plašajām pielāgošanas iespējām, virtuves sala ir kļuvusi par vienu no atzītākajām izvēlēm jauna virtuves projekta izstrādē, tāpēc vairāk par to, kā veiksmīgi izstrādāt virtuves salu arī Jūsu virtuvei, šodienas rakstā!
Silestone virtuves virsmas

Silestone virtuves virsmas

Virtuves mēbeles / 07.05.2021.
Kvalitatīvas un mūsdienu dizaina standartiem atbilstošas virtuves virsmas ir ikviena veiksmīgi īstenota virtuves mēbeļu projekta pamatā, par ko liecina ne tikai arvien pieaugošais virtuves virsmu piedāvājums, bet arī klientu vēlme tajās ieguldīt, lai nodrošinātu savas jaunās virtuves ilgmūžību. Mākslīgais akmens, tostarp arī kvarcs, pēdējo gadu laikā ir kļuvis par vienu no aktuālākajiem virtuves virsmu risinājumiem, tāpēc arī mūsu piedāvājumā ir pieejamas plaši atzītās kvarca virsmas Silestone no spāņu kompānijas Cosentino. Vairāk par Silestone virsmām šodienas rakstā!
Mēbeļu fasāžu malu apstrāde

Mēbeļu fasāžu malu apstrāde

Virtuves mēbeles / 23.04.2021.
Materiālu un to apstrādes kvalitāte spēlē lielu lomu gan virtuves mēbeļu kvalitātē, gan izskatā, taču nereti, plānojot jaunas virtuves iekārtas iegādi, vairums uzmanības tiek pievērsts tieši materiālu un to dekoru izvēlei, ne šo materiālu apstrādes iespējām. Pateicoties arvien attīstošajai virtuves mēbeļu industrijai, arī materiālu apstrādes standarti un iespējas ir strauji auguši, tāpēc vairāk par šībrīža aktuālākajiem malu apstrādes risinājumiem virtuves mēbeļu fasādēm šodienas rakstā!
Inovatīvās Syncron mēbeļu fasādes

Inovatīvās Syncron mēbeļu fasādes

Virtuves mēbeles / 09.04.2021.
Ikviena veiksmīgi izstrādāta virtuves mēbeļu projekta pamantā ir padomāts ne tikai par labu, mūsdienu standartiem atbilstošu dizainu, bet arī par augsti kvalitatīviem furnitūras un materiālu risinājumiem. Mūsu visaptverošā pieeja virtuves mēbeļu kvalitātei ir radusies no daudzu gadu pieredzes un arvien augošajām klientu prasībām pēc svaigiem un inovatīviem risinājumiem savu mājokļu aprīkošanai, tāpēc par vienu no mūsu ilgstošākajiem sadarbības partneriem esam izvēlējušies spaņu kompāniju Alvic Group, kas ir nākusi klajā ar vienu no līdz šim inovatīvākajām mēbeļu materiālu kolekcijām - Syncron.
Spogulis virtuvē

Spogulis virtuvē

Virtuves mēbeles / 26.03.2021.
Glancētu virsmu integrēšana virtuves dizainā ir ne tikai vizuāli tīkams, bet arī funkcionāls risinājums ikvienam jaunas virtuves iekārtas meklējumos, un, pateicoties to neskaitāmajām priekšrocībām un augstajai veiktspējai virtuves apstākļos, par vienu no pēdējā laika aktuālākajiem glancēto virsmu risinājumiem virtuves interjera papildināšanai ir kļuvis arī spogulis. Vairāk par to, kā un kāpēc spoguli izmantot arī savas virtuves interjerā, šodienas rakstā!
Virtuve loft stila mājoklim

Virtuve loft stila mājoklim

Virtuves mēbeles / 19.03.2021.
Pēdējos gados arvien vairāk ir novērojama tendence gan jaunos, gan atjaunotos mājokļu projektos priekšroku dot tieši loft tipa interjera dizainam, kas ir guvis atzinību gan dizaina entuziastu, gan mājokļu īpašnieku un potenciālo pircēju vidū, pateicoties tā netradicionālajai, taču vizuāli saistošajai pieejai, kā iekārtot mūsdienu mājokli. Lai gan loft stils Latvijā ir parādījies salīdzinoši nesen, pateicoties tā pieaugošajai aktualitātei ir pieaudzis arī pieprasījums pēc loft stilā izstrādātām virtuves mēbelēm. Vairāk par to, ko ņemt vērā, izstrādājot virtuves iekārtu loft tipa mājoklim, šodienas rakstā!
Uzglabāšanas risinājumi virtuvei

Uzglabāšanas risinājumi virtuvei

Virtuves mēbeles / 12.03.2021.
Virtuve ir kļuvusi par vienu no biežāk apdzīvotajām telpām praktiski ikvienā mājoklī, kas ir būtiski mainījis arī mājokļu īpašnieku prasības attiecībā uz virtuves mēbeļu dizainu un to funkcionalitāti. Par cik praktiski ikvienā virtuvē teju katrs milimetrs ir no svara, lai izgatavotu augsti funkcionālu virtuves mēbeļu projektu, ir būtiski jau laicīgi padomāt par veidiem, kā tajā integrēt arī efektīvus uzglabāšanas risinājumus. Vairāk par to, kā rast augsti funkcionālus uzglabāšanas risinājumus arī savai jaunajai virtuvei, šodienas rakstā!