Blogs

Virtuves mēbeles industriālajā stilā

Virtuves mēbeles industriālajā stilā: kapēc tās ir tik populāras?

Kad runājam par industriālo stilu, bieži vien prātā nāk tumši melni un pelēki krāsu toņi, ādas detaļas, smagie metāla lampu korpusi un daudz tumšā koka. Tomēr industriālais stils šobrīd piedzīvo izmaiņas, it īpaši virtuves dizainā.

Mūsdienīgajām industriālajām virtuves mēbelēm ir visas svarīgās sastāvdaļas, kas raksturīgas klasiskajam industriālajam stilam - augsta funkcionalitāte, izturīgi materiāli un mēbeles no atjaunotiem materiāliem. Būtiska atšķirība ir gaišu un neitrālu toņu izmantošana, lai pārrautu telpu, kā arī gaiša koka un mazāk masīvu siluetu izmantošana. Rezultātā tiek radīta gaisīga un gaismaina telpa, kas ir ideāli piemērota gan izklaidei, gan ikdienas dzīvei.

Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā dot savai virtuvei modernu industriālu izskatu...

Virtuves mēbeles industriālajā stilā gaišos toņos

Kas ir industriālais stils?

Industriālais stils ir dizaina un interjera pieeja, kas iedvesmojas no rūpniecisko noliktavu un fabriku atmosfēras. Tas iezīmējas ar vienkāršību, minimālismu un rūpniecisko estētiku. Industriālais stils uzsver autentiskus materiālus, kā arī to neapstrādāto un patinēto izskatu. Tas atsaucas uz pārstrādātiem priekšmetiem un rūpniecisko elementu izmantošanu, piemēram, metāla, betona, koka un ķieģeļu izcelšanu interjerā.

Virtuves mēbeles industriālajā stilā ar produktu skapīti

Industriālā stila iezīmes virtuvē

Industriālais stils virtuvē izpaužas caurspīdīgā un atklātā telpā ar tādiem raksturīgiem elementiem kā atklātas caurules, metāla konstrukcijas un izgaismotie griesti. Tas ir par funkcionalitāti un praktiskumu, kur tiek atklātas strukturālās detaļas un materiāli. Industriālajai virtuvei raksturīgi lieli un masīvi priekšmeti, kā arī rūpnieciskas detaļas, piemēram, metāla lampas, rūpnieciski skapji un atklāti plaukti.

Virtuves mēbeles industriālajā stilā ar sarkanu akcentu

Krāsu paletes industriālajā stilā

Industriālajam stilam ir raksturīgas piezemētas krāsu paletes, kuras balstās uz toņiem no dabiskiem materiāliem. Visbiežāk izmantotās krāsas ir pelēks, melns, baltums, bet arī tumši zili un dzelteni toņi var būt piemēroti. Krāsas tiek izmantotas, lai radītu kontrastu un akcentētu rūpnieciskās elementus, piemēram, metāla vai koka virsmas. Arī tādi faktori kā atklāta ķieģeļu siena vai betona grīda dod savu rūpniecisko raksturu virtuvei.

Virtuves mēbeles industriālajā stilā gaišās krāsās

Kā sasniegt industriālo stilu virtuvē

Lai iegūtu industriālu stilu virtuvē, izvēlieties vienkāršas un funkcionālas mēbeles ar izturīgiem materiāliem, piemēram, metālu, koku un betonu. Atklāti plaukti, metāla skapji un koka galda virsmas būs lielisks papildinājums rūpnieciskajai atmosfērai. Izmantojiet metāla un betona elementus, piemēram, lampas, griestus vai dekoratīvus aksesuārus, lai uzsvērtu industriālo estētiku. Arī apgaismojums ir būtisks faktors - izvēlieties gaismas ierīces ar izgaismoto korpusu vai industriālas naktsgaismas, lai radītu piemērotu noskaņu.

Virtuves mēbeles industriālajā stilā tumšās krāsās

Industriālā stila virtuves papildinājumi

Lai pilnveidotu industriālo stilu virtuvē, pievienojiet detaļas, kas padara telpu interesantāku un personīgāku. Pārdomājiet izvietojumu un izmantojiet atklātu plauktu, lai eksponētu mākslas darbus, traukus vai citus aksesuārus. Pievienojiet rūpniecisku raksturu ar metāla vai skārda dekoratīvajiem elementiem. Zaļie augi un zaļie elementi var piešķirt dzīvību un svaigumu industriālajam dizaina interjeram.

Virtuves mēbeles industriālajā stilā tumšos akcentos

Cik Maksā Industriālā Stila Virtuves mēbeles?

Cena, protams, ir atkarīga no materiālu izvēles, virtuves mēbeļu lieluma, iekārtas un dizainera pakalpojumu izmaksām. Taču, ņemot vērā, ka industriālais stils bieži izmanto atjaunotus un neapstrādātus materiālus, tas var būt pieejamāks nekā daudzi citi dizaina stili. Tomēr, jāņem vērā, ka, lai izveidotu harmonisku un estētisku industriālo dizainu, ir vēlama profesionāļa palīdzība, jo šajā stilā ir svarīgi pareizi kombinēt materiālus, tekstūras un krāsas. Vairāk par cenām lasīt šeit!

Interesanti Fakti par Industriālo Stilu

  • Industriālais stils ir iecienīts lofotos - pārveidotas rūpnieciskās ēkas. Šie dzīvokļi saglabā oriģinālās ēkas struktūras, piemēram, atklātās būvkonstrukcijas, bētona grīdas un metāla logus, kas ir ideāli šim stilam.
  • Neraugoties uz to, ka industriālais stils ir radies no rūpniecības telpām, to tagad bieži izmanto mūsdienīgu mājokļu dizainā visā pasaulē, no lofotiem Ņujorkā līdz mājām Japānā.
  • Industriālais stils ir ideāls, lai atspoguļotu mājas īpašnieka radošumu un individualitāti, jo tas ļauj apvienot dažādus materiālus, formas un pat veco ar jauno. Tā rezultātā katrs industriālā stila interjers ir unikāls.

Industriālais stils virtuves mēbelēs ir ne tikai modes izpausme, bet arī veids, kā izteikt savu individualitāti, radošumu un cieņu pret materiāliem un viņu vēsturi. Tas ir stils, kas ļauj mums atklāt telpu īsto būtību un radīt mājīgu un autentisku vidi.

Ja arī Jums ir nepieciešamas konsultācijas un ieteikumi jaunas virtuves dizainam, droši zvaniet mums vai rakstiet uz e-pastu. Atgādinam ka profesionālas konsultācijas un 3D skices pie mums ir bez maksas.

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

Bildes ņemtas šeit - https://www.tomhowley.co.uk/kitchens/industrial-style-shaker-kitchen/

 

Lasi vēl