Blogs

Mūsu top 10 skatītākie virtuves mēbeļu projekti

Virtuves mēbeles / 24.05.2023.

Mēs “Virtuves.lv” esam Latvijas vietējie ražotāji, un jau daudzus gadus esam veiksmīgi aizvadījuši darbojoties tirgū. Esam realizējuši neskaitāmus dažāda līmeņa projektus, kas ir devis mums bagātīgu pieredzi darbojoties mūsu jomā. Mēs katram pasūtījumam pieejam ļoti inidviduāli, līdz sīkākajai detaļai, jo mūsu mērķis ir atstāt labu iespaidu un izpildīt klienta vēlmes. Jau no paša sākuma mēs esam sadarbojušies un turpinam sadarboties ar ārzemju augstas kvalitātes preču uzņēmumiem, piemēram, “Furnipart”, “Alvic”, “Vauth-Sagel” u.c.

Zemāk iespējams aplūkot mūsu top 10 skatītākos virtuves mēbeļu projektus, kurus visvairāk skatās mūsu potenciālie klienti.

High-Tech virtuves mēbeles - nākotnes standarts

Virtuves iekārta

Mūsdienīgais un elegantais High-Tech stils virtuves interjerā izceļas ar minimālistisku un pārdomātu dizainu, funkcionālo tehnoloģiju pielietojumu un jaunākās paaudzes materiāliem. Virtuves virsmai ir spēcīga noturība pret karstumu un skrāpējumiem, kā arī tai ir spēja termāli reģenerēties. Sienas skapjiem piemeklētas matētas stikla fasādes ar melnā alumīnija rāmi, kas virtuvei piešķir modernu un elegantu izskatu. Antresoliem izvēlēts risinājums bez rokturiem, kas darbojas uz Blum uzspiežamā mehānisma.

Ja arī tu vēlies ieviest savā virtuves interjerā pasaules vadošo dizaineru atzīto moderno High-Tech stilu, tad sazinies ar mums šeit un “Virtuves.lv” pieredzējušie dizaineri Tev palīdzēs.

Lasīt vairāk

Virtuves mēbeles modernam mājoklim

Virtuves iekārta

Šis virtuves mēbeļu projekts izstrādāts vadoties pēc šī brīža aktuālākajām interjera dizaina tendencēm. Ar krāsu paleti uzsvars likts uz melnajiem un pelēkajiem toņiem, savukārt kontrastam izvēlēts siltais medus tonis. Dizains ieturēts modernā minimālisma noskaņās. Virtuvei ir izstrādāti virtuves mēbeļu korpusi no augsti kvalitatīvā Egger grafīta pelēkā lamināta. Ir izvēlēta augstas kvalitātes virtuves tehnika no Electrolux, Bosch, Samsung un Liebherr. Virtuves aprīkojumā ietilpst arī tādas ekstras kā vīna ledusskapis un traukiem un pārtikai paredzētas sildatvilktnes.

Ja vēlies īstenot savu personīgo virtuves mēbeļu projektu, bet esi apjucis, tad spied šeit un zvani – mēs tev ar prieku palīdzēsim!

Lasīt vairāk

Gaišas virtuves mēbeles modernā minimālisma stilā

Virtuves iekārta

Šajā virtuvē kā valdošais tonis ir izvēlēts vienmēr aktuālais baltais un virtuves koptēls ir ieturēts modernā minimālisma noskaņās. Ir izvēlēta augstas kvalitātes keramiskā galda virsma, kurai piemīt neskaitāmi plusi, kā, piemēram, noturība pret skrāpējumiem, karstumu un ūdeni. Grīdas skapīšiem izvēlēti integrētie Furnipart Wall rokturi, un virtuvē ir pabūvētā izlietne no kompānijas Franke. Īpaši piedomāts ir arī par apgaismojumu, tāpēc virtuves mēbeles ir aprīkotas ar LED lentes risinājumiem vairākos līmeņos.

Lai lasītu vairāk spied šeit

Virtuves mēbeles ar glancētām fasādēm

Virtuves iekārta

Virtuvē valda divi galvenie toņi - klasiskais gaišais un siltais medus tonis, kas ir iecienīta kombinācija, pateicoties tā klasiskās elegances dēļ. Sienas skapīšiem un augstajiem grīdas skapjiem izmantotas kvalitatīvās Kristall Satina gaiši pelēkās fasādes. Izvēlēta dabiskā Egger ozolkoka galda virsma, kas piedod virtuvei siltu un mājīgu noskaņu un labi variē ar balto krāsu. Pats galvenais - virtuve ir kompakta, tieši tāpēc viss vienmēr būs pa rokai un nekad nepazudīs.

Ja tev ir vajadzība pēc jaunas virtuves iekārtas vai vēlies nomainīt tagadējo pret jaunu, tad sazinies ar mums un mēs parūpēsimies par tavām velmēm.

Plašāk lasīt šeit

Klasiska virtuve mājīgās noskaņās

Virtuves iekārta

Virtuves dizains ir ļoti individuāla lieta un mūsu uzstādītajā virtuvē Bruņinieku ielā var manīt to, ka klients ir vēlējies virtuvi ar antīkā dizaina pieskaņu un mūsu dizaineri to veiksmīgi realizēja. Dizains ieturēts vieglā un patīkamā līdzsvarā starp klasisko un antīko. Klasisko stilu piedod baltā krāsā krāsotās MDF fasādes un dāņu zīmola Furnipart Manor rokturi. Zem augšējiem plauktiņiem ir iestrādāts led apgaismojums, lai būtu ērti pārredzēt visu darba virsmu jebkurā diennakts laikā. Izstrādājot šo projektu, protams, tika piedomāts arī pie iebūvētā ledusskapja, kuram apakšā atrodas ventilācijas restīte, lai gaiss cirkulētu un ledusskapis nepārkarstu.

Vairāk lasīt šeit

Virtuves mēbeles mansarda dzīvoklim

Virtuves iekārta

Virtuves dizains ieturēts skandināvu minimālisma noskaņās, kas kopā ar ergonomisko izkārtojumu virtuvē rada labu balansu starp patīkamo un lietderīgo. Atvērtie plaukti, virtuves virsma un sala izgatavota no Egger piedāvājumā esošajiem materiāliem. Rokturi Flat no Furnipart piedāvājuma izvēlēti ar brūni melnu apdari, kas lieliski izceļas uz gaišo fasāžu fona, savukārt kā papildus dizaina elements kalpo arī melnais lamināta panelis aiz virtuves salas.

Vairāk lasīt šeit

Individuāli izgatavotas mēbeles

Virtuves iekārta

Individuāli izgatavotas mēbeles ir vērtīgs ilgtermiņa ieguldījums ikvienā mājoklī, kas sniedz iespēju mēbeles pielāgot atbilstoši gan Jūsu mājokļa interjeram un telpu izmēriem, gan Jūsu vēlmēm un nepieciešamajam pielietojumam. Virtuves mēbeles aprīkotas ar gludām matētām krāsota MDF fasādēm, masīvkoka virtuves virsmu un finierēta ozolkoka sienas paneli un atvērto plauktu. Virtuve aprīkota ar iebūvējamo tehniku un melnu, matētu santehniku no plašā Franke piedāvājuma. Šis virtuves koptēls veidots atbilstoši urbānā stila vadlīnijām - uzsvars likts uz minimālu, mūsdienīgu dizainu, ko papildina virtuves ergonomiskais izkārtojums.

Vairāk lasīt šeit

Individuāli izstrādātas virtuves mēbeles ar krāsotām MDF fasādēm

Virtuves iekārta

Šis gaišais, elegantais virtuves mēbeļu projekts ieturēts mūsdienīga klasiskā dizaina noskaņās un papildināts ar šībrīža aktuālākajām virtuves interjera tendencēm, apvienojot lielisku dizainu ar virtuvē tik ļoti nozīmīgo funkcionalitāti. Šim virtuves mēbeļu projektam izvēlēta patiesi unikāla krāsu palete, kas apvieno šobrīd aktuālo pasteļu zilo ar klasisko melnbalto, radot patīkamu kontrastu starp klasiskā un modernā dizaina elementiem. Darba virsmai izvēlēta Technistone Noble Areti Bianco kvarca virsma, kas lieliski iederas virtuves dizainā ar tās vienkāršo, taču eleganto izskatu, kā arī būtiski papildina virtuves funkcionalitāti, pateicoties tās augstajai kvalitātei un neskaitāmajām priekšrocībām.

Spied šeit, lai sazinātos ar mums un izveidotu savu individuālo virtuves mēbeļu projektu.

Vairāk lasīt šeit

Modernas virtuves mēbeles jaunāko interjera tendenču noskaņās

Virtuves iekārta

Šis modernais virtuves projekts nav izņēmums, un tā izstrādes procesā padomāts gan par jaunākajām interjera dizaina tendencēm, gan funkcionāliem furnitūras, virtuves tehnikas un uzglabāšanas risinājumiem. Virtuves mēbeļu fasādēm izvēlētas aktuālās finierētā rožkoka fasādes, kas ar savu unikālo koka rakstu lieliski papildina virtuves kopējo tēlu. Virtuves grīdas skapīšiem un letes zonai izvēlēti inovatīvā dizaina rokturi Safari no Furnipart. Šo rokturu netradicionālā forma un melnās ādas elementi apvienojumā ar metālisko apdari lieliski pieskaņojas virtuvē valdošajai krāsu paletei un tajā esošajiem elementiem, kā arī piešķir virtuvei papildus odziņu.

Vairāk lasīt šeit

Gaišas un klasiskas virtuves mēbeles ar rāmīšu fasādēm

Virtuves iekārta

Šajā virtuves mēbeļu projektā valda viens galvenais tonis - klasiskais baltais -, kas papildināts ar tumšiem, piesātinātiem dizaina elementiem, radot patīkamu kontrastu citādi monohromatiskajā koptēlā.  Šajā virtuvē klasiskas noskaņas ievieš sienas skapīšu stiklotās fasādes un virs tām uzstādītā karnīze. Darba virsmai izvēlēta Egger Antracīta Mariana akmens imitācijas galda virsma, kas lieliski pieskaņojas virtuves rokturiem un izceļas uz gaišo fasāžu fona. Tumšā galda virsma virtuvē ievieš arī modernas noskaņas, pateicoties tumšo dekoru aktualitātei jaunāko interjera tendenču vidū.

Ja vēlies pasūtīt pie mums individuālu virtuves mēbeļu projektu, bet nezini kā, tad spied šeit!

Lasīt vairāk šeit

 

Lasi vēl