Blogs

Modernas virtuves mēbeles jaunāko interjera tendenču noskaņās

Virtuves mēbeles / 14.02.2020.

Ikvienam jaunu virtuves mēbeļu meklējumos ir svarīgi rast savam mājoklim un vēlmēm atbilstošu mēbeļu risinājumu, kam piemitīs ne tikai virtuvē tik ļoti nozīmīgā daudzfunkcionalitāte, bet arī mūsdienīgs un ilgtspējīgs dizains. Arī šis modernais virtuves projekts nav izņēmums, un tā izstrādes procesā padomāts gan par jaunākajām interjera dizaina tendencēm, gan funkcionāliem furnitūras, virtuves tehnikas un uzglabāšanas risinājumiem.

Šim virtuves projektam krāsu palete izvēlēta atbilstoši jaunākajām krāsu tendencēm, kas uzsvaru liek tieši uz tumšu un piesātinātu dekoru pielietošanu citādi gaišās un labi apgaismotās telpās, tādējādi padarot virtuves mēbeles par mājokļa centrālo elementu. Virtuves mēbeļu fasādēm izvēlētas aktuālās finierētā rožkoka fasādes, kas ar savu unikālo koka rakstu lieliski papildina virtuves kopējo tēlu.

Sekojot jaunākajām interjera dizaina tendencēm, izvēlētas arī virtuves galda virsmas. Virtuves gatavošanas zonai izvēlēta izturīgā un viegli kopjamā kvarca galda virsma un tai pieskaņots sienas panelis Gobi Black, kas ar savu melno nokrāsu lieliski pieskaņojas virtuves fasādēm, savukārt dekorā iestrādātie atspīdošie elementi piešķir tam papildus dimensiju un eleganci. Virtuves letes zonai izvēlēts beicēts masīvkoks, kas pieskaņots virtuves mēbeļu fasādēm, tādējādi radot vienotu un pārdomātu koptēlu.

Virtuves dizainu un plūdeno koptēlu papildina arī pārdomātie rokturu risinājumi. Virtuves grīdas skapīšiem un letes zonai izvēlēti inovatīvā dizaina rokturi Safari no Furnipart. Šo rokturu netradicionālā forma un melnās ādas elementi apvienojumā ar metālisko apdari lieliski pieskaņojas virtuvē valdošajai krāsu paletei un tajā esošajiem elementiem, kā arī piešķir virtuvei papildus odziņu. Sienas skapīšiem izvēlēts mēbeļu fasāžu risinājums ar pārkari, kas virtuvē ienes modernā minimālisma vēsmas un nepadara to pārlieku smagnēju.

Ikvienā virtuvē liela nozīme piemīt arī izvēlētajai virtuves tehnikai, un arī šī virtuve nav izņēmums. Virtuves sildvirsma izvēlēta melna, lai pieskaņotos un neizceltos uz melnās galda virsmas fona, savukārt cepeškrāsnij izvēlēts melns risinājums ar metāliskas apdares elementiem, kas lieliski pieskaņojas modernajiem rokturiem. Metāliskās apdares jaucējkrāns un virsmai pieskaņotā pabūvētā izlietne izvēlēta no Franke piedāvājuma, savukārt iebūvētais tvaiku nosūcēja risinājums no Elica šajā virtuves projektā lieliski apvienots ar individuāli izstrādātajiem vīna plauktiem.

Arī virtuvei izvēlētajai furnitūrai ir liela nozīme tās funkcionalitātei un ilgtspējībai, tieši tāpēc šī virtuve aprīkota ar augstākās kvalitātes Blum viru sistēmām un pacelšanas mehānismiem, kā arī papildināta ar Blum Tandembox Antaro atvilktņu sistēmām, kas piedāvā ne tikai lielisku iespēju atvilktnēs uzturēt organizētu kārtību ar atvilktņu sadalītājiem, bet arī ar savu moderno, grafītpelēko toni lieliski papildina virtuves kopējo tēlu.

Papildus funkcionalitāti šajā virtuvē ievieš arī izvelkamie grozu mehānismi no vācu kompānijas Vauth-Sagel, kas ir lielisks risinājums, kā pat nelielās virtuvēs optimizēt uzglabāšanas iespējas un uzturēt organizētu kārtību, kā arī papildināt virtuves pārskatāmību un praktisko pielietojumu. Īpaši padomāts arī par apgaismojumu virtuves darba zonā, tāpēc šai virtuvei izvēlēts sienas skapīšos integrētais LED lentes risinājums.

Rast savam mājoklim un vēlmēm atbilstošu virtuves mēbeļu risinājumu ir svarīgi ikvienam mājokļa īpašniekam. Ja arī Jūs esat gatavs svaigām pārmaiņām savā virtuvē, taču neesat pārliecināts, ar ko sākt, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

 

Lasi vēl