Blogs

Individuāli izgatavotas mēbeles

Virtuves mēbeles / 29.10.2021.

Individuāli izgatavotas mēbeles ir vērtīgs ilgtermiņa ieguldījums ikvienā mājoklī, kas sniedz iespēju mēbeles pielāgot atbilstoši gan Jūsu mājokļa interjeram un telpu izmēriem, gan Jūsu vēlmēm un nepieciešamajam pielietojumam. Lai gan mūsu specialitāte ir virtuves mēbeles, vienota un kvalitatīvi izstrādāta dizaina ieturēšanai mūsu klienti nereti izvēlas mūsu pakalpojumus arī citu mājokļa telpu aprīkošanai, tāpēc piedāvājam ieskatu vienā no mūsu aprīkotajiem objektiem, lai iedvesmotu arī Jūs uz individuāli izgatavotu mēbeļu iegādi savam mājoklim.

Šim objektam individuāli tika izgatavotas mēbeles vairākām mājokļa telpām, tostarp virtuvei, dzīvojamai telpai un vannas istabai. Virtuves mēbeļu projekts veidots, balstoties uz mājokļa urbānā stila interjeru un tā atvērto plānojumu, tāpēc krāsu paletei izvēlēta grafīta melnā un siltā medus toņa kombinācija - vizuāli efektīvs, taču vienlaikus arī daudzpusīgs risinājums, kas labi pielāgojas mājokļa grīdas segumam un sienu apdarei, kā arī papildina citus atvērtajā telpā esošos dizaina elementus. Arī virtuves koptēls veidots atbilstoši urbānā stila vadlīnijām - uzsvars likts uz minimālu, mūsdienīgu dizainu, ko papildina virtuves ergonomiskais izkārtojums.

Virtuves mēbeles aprīkotas ar gludām matētām krāsota MDF fasādēm, masīvkoka virtuves virsmu un finierēta ozolkoka sienas paneli un atvērto plauktu. Virtuves korpusi izgatavoti individuāli un pielāgoti mēbeļu fasāžu tonim, lai pastiprinātu to radīto vizuālo efektu. Lai ieturētu minimālu koptēlu, virtuve aprīkota ar melnu frēzēto rokturi grīdas skapjiem un augstajam penālim, savukārt sienas skapjiem izvēlēts pārkares un Tip-On mehāniskās atvēršanas sistēmas risinājums. Virtuve aprīkota ar iebūvējamo tehniku un melnu, matētu santehniku no plašā Franke piedāvājuma. Par funkcionālu virtuves pielietojumu padomāts arī ar darba zonā izvietoto apgaismojumu un augsti kvalitatīvām viru un atvilktņu sistēmām no Blum.

Kā vēl viens papildinājums mājokļa interjeram šim objektam izgatavota arī TV mēbele. Lai saglabātu vienotu dizainu mājokļa atvērtajā plānojumā, kas apvieno virtuvi un dzīvojamo telpu, arī TV mēbele izgatavota, ievērojot minimālu, mūsdienīgu dizainu un pielietojot jau virtuvē sastopamos materiālus un krāsu paleti - grafīta melnu matētu MDF un finierētu ozolkoku. Mēbeles dizains un parametri ir pielāgoti klienta esošajām elektroiekārtām, un ir paredzēta arī papildus telpa mantu uzglabāšanai aiz durtiņām, nodrošinot augsti funkcionālu mēbeļu risinājumu nelielā telpā.

Par cik efektīvi izmantota pieejamā telpa ir būtisks aspekts, plānojot jebkuru dzīvojamo telpu, par papildus funkcionalitāti mēbeļu projektēšanas procesā padomāts, šo mēbeli izstrādājot vairākiem pielietojumiem. Dzīvojamās telpas zonā tā kalpo kā TV mēbele, savukārt virtuves zonā - kā bāra lete, kas var tikt pielietota gan kā papildus darba zona gatavošanas procesā, gan kā neliela ēdamzona maltīšu ieturēšanai. Vienotam koptēlam virtuves bāra lete izgatavota no masīvkoka, ar ko aprīkota arī virtuve, savukārt kā letes pamats izvēlēts individuāli izgatavota melna matēta metāla rāmja risinājums.

Arī vannas istabas mēbeles izgatavotas atbilstoši telpā esošajai krāsu paletei un modernā minimālisma stilam, apvienojot augstu funkcionalitāti ar labu, neuzkrītošu dizainu, kas ne tikai pielāgojas, bet arī papildina vannas istabas interjeru un tā dizaina elementus. Lai nodrošinātu, ka vannas istabas mēbeles savu sākotnējo izskatu saglabātu gadiem pēc iegādes, to korpusi izgatavoti no mitrumizturīga lamināta un aprīkoti ar krāsota mitrumizturīgā MDF fasādēm grīdas un lakota finierēta ozolkoka fasādēm sienas skapim, kas ir īpaši piemēroti risinājumi mitrām telpām. Vannas istaba aprīkota arī ar lakotu gaišas beices masīvkoka virsmu.

Individuāli izgatavotas mēbeles ir lielisks papildinājums un vērtīgs ieguldījums ikvienā mājoklī. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izgatavotām mēbelēm, piesakiet tikšanos ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl