Blogs

Klasiska virtuve mājīgās noskaņās

Virtuves mēbeles / 09.05.2022.

Klasiskās virtuves mēbeles vienmēr ir bijušas aktuālas, bet ir ļoti forši, ja klasisko var kaut kā papildināt. Virtuves dizains ir ļoti individuāla lieta un mūsu uzstādītajā virtuvē Bruņinieku ielā var manīt to, ka klients ir vēlējies virtuvi ar antīkā dizaina pieskaņu un mūsu dizaineri to veiksmīgi realizēja.

 

Virtuve ir viennozīmīgi ļoti kvalitatīva. Dizains ieturēts vieglā un patīkamā līdzsvarā starp klasisko un antīko. Klasisko stilu piedod baltā krāsā krāsotās MDF fasādes un dāņu zīmola Furnipart Manor rokturi.

Mēbeļu projekts

Baltā virtuves virsma un sienas panelis sastāv no 20 mm bieza TechniStone akmens materiāla (Crystal Calacatta Silva). Paaugstināts sienas panelis noteikti ir ieteicams virtuvē, jo laika gaitā sienas tiek pasargātas no dažādas smērēšanās un tvaika.

Mēbeļu projekts

Šajā projektā ir izmantota dārga un kvalitatīva Gorenje virtuves tehnika un elektriskās plīts vietā ir izvēlēta gāzes plīts, kas ļoti labi kombinē ar virtuves dizainu. Piedomāts arī pie patīkamām niansēm, piemēram, senlaicīgās krāsns roktura un virtuves jaucējkrāna saderības. Abi ir zelta krāsās un tas piešķir virtuvei dārguma sajūtu. Jaucējkrāns un ziepju dozators ir no šveices uzņēmuma Franke. Izlietne ir no Blanco.

Mēbeļu projekts

Izstrādājot šo projektu, protams, tika piedomāts arī pie iebūvētā ledusskapja, kuram apakšā atrodas ventilācijas restīte, lai gaiss cirkulētu un ledusskapis nepārkarstu.

Ir manāms arī tas, ka zem augšējiem plauktiņiem ir iestrādāts led apgaismojums, lai būtu ērti pārredzēt visu darba virsmu jebkurā diennakts laikā.

Mēbeļu projekts

Ļoti labs elements ir mazā virtuves tehnika, kurā ietilpst firmas SMEG tosteris un tējkanna. Šī tehnika ir pimērota virtuves interjeram un piešķir lielu akcentu virtuves vizuālajam izskatam.

Mēbeļu projekts

 

Ja vēlies izstrādāt savu individuālo virtuves projektu, tad zvani un mēs tev palīdzēsim ar bezmaksas 3D skiču izveidi!

Vai arī dodies uz mūsu salonu Dzelzavas ielā 57, Rīgā.

Kontakti - Tālrunis: +371 20244099, E- pasts info@virtuves.lv

Darba laiks - darbadienās 10:00 – 17:00, sestdienās 10:00 – 17:00

 

Paldies sadarbības partneriem: SMEGGorenjeFurnipartTechniStone.

Lasi vēl