Blogs

Virtuves mēbeles ar glancētām fasādēm

Virtuves mēbeles / 23.05.2023.

Ikvienam klientam jaunu virtuves mēbeļu meklējumi ir īpaši ar viņu pašu vēlmēm un vajadzībām, kā arī ar jau esošo mājokļa interjeru. Iespēju horizonti ir plaši, taču mūsu dizaineri ir spējīgi Jūsu redzējumu pārvērst realitātē, vienlaikus apvienojot gan gaumīgu dizainu, gan funkcionalitāti. Arī šis gaišais virtuves projekts nav izņēmums, un tajā satiekas šobrīd aktuālais modernais minimālisms ar virtuvē ļoti noderīgo multifunkcionalitāti.

Virtuves mēbeles ar glancētām gaišas krāsas fasādēm

Virtuvē valda divi galvenie toņi - klasiskais gaišais un siltais medus tonis, kas ir iecienīta kombinācija, pateicoties tā klasiskās elegances dēļ. Šo krāsu paleti iespējams viegli pieskaņot praktiski jebkura mājokļa interjeram, un virtuvē tā vienmēr radīs patīkamu atmosfēru, kā arī vēlmi virtuvē uzturēties ilgāk, gatavojot vai pavadot laiku ar ģimeni. Virtuves grīdas skapīšiem izmantotās baltās Premium akrila fasādes lieliski pieskaņojas jau telpā esošajiem, gaišajiem toņiem un ir mūsdienīgas ar to glancēto izskatu. Sienas skapīšiem un augstajiem grīdas skapjiem izmantotas kvalitatīvās Kristall Satina gaiši pelēkās fasādes. Tās ir viegli kopjamas un patīkamas gan pēc izskata, gan tekstūras.

Virtuves mēbeles ar baltām un koka krāsas fasādēm. 

Virtuves koptēls izvēlēts patīkamā, minimālistiskā noskaņā, ko papildina arī dažādi dizaina elementi. Lai papildinātu virtuves plūdeno, minimālistisko koptēlu, šai virtuvei izvēlēts Furnipart Wall frēzēto rokturu risinājums un sienas skapīši ar pārkari. Wall rokturu metāliskais pārklājums pieskaņojas arī virtuves tehnikas apdarei, kalpojot kā papildus akcenta elements. Virtuves tehnikas un armatūras toņu saskaņošana ir vienkāršs, taču elegants dizaina risinājums, kas ikvienai virtuvei piešķirs pārdomātu koptēlu. Galda virsmai izvēlēta Egger dabiskā ozolkoka virsma, kas vienlaikus ir praktiska un kalpo kā virtuves odziņa, jo izceļas uz gaišo fasāžu fona. Egger galda virsmas ir kvalitatīvs, viegli kopjams un ilgtspējīgs risinājums, ko iespējams pielāgot ikviena klienta vēlmēm.

Virtuves mēbeles ar koka galda virsmu un integrētu izlietni.

Lielisks risinājums ir galda virsmas dekora saskaņošana ar sienas paneli, kas telpai piešķirs patīkamu koptēlu. Atvērtie virtuves plaukti kalpos kā vieta izpausmei un virtuves personalizācijai, tajos novietojot dizaina elementus vai virtuvē noderīgus piederumus. Virtuves platība nav liela, taču tas nebūt nenosaka to, cik tā ir praktiska. Šajā virtuvē izmantoti augstie sienas skapīši, papildinot vietu virtuves rīkiem, tajā pašā laikā nepadarot virtuvi smagnēju. Virtuve papildināta arī arī ietilpīgiem, augstiem grīdas skapjiem, kuros iebūvēts arī ledusskapis. Virtuvē izmantoti arī kvalitatīvie Blum un Blum Aventos eņģu mehānismi. Šis risinājums ir lielisks, lai veidotu kvalitatīvu un vienotu virtuves koptēlu. Pats galvenais - virtuve ir kompakta, tieši tāpēc viss vienmēr būs pa rokai un nekad nepazudīs.

Ietilpīgs virtuves skapis ar glancētām fasādēm.

Virtuve ir mājas sirds - gaiša, mājīga un tāda, kas aicina tajā uzturēties ilgāk. Šādā virtuvē būs patīkami gan no rītiem pagatavot sev tasīti kafijas, gan arī pēc ikdienas steigas atvilkt elpu ar kādu siltu tējas krūzi ģimenes lokā. Vai arī Jūs meklējat profesionālu virtuves risinājumu tieši Jūsu mājoklim? Sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit!

Lasi vēl