Blogs

Virtuves mēbeles mansarda dzīvoklim

Virtuves mēbeles / 02.03.2022.

Ikviens virtuves mēbeļu projekts paver plašas dizaina pielāgošanas iespējas, tāpēc katrs mūsu izgatavotais projekts apvieno gadu gaitā gūto pieredzi virtuves dizaina un labiekārtošanas jomā ar klientu redzējumu par savu sapņu virtuvi. Par cik katra virtuve ir unikāla, to izstrādes procesā nākas pievērst uzmanību neskaitāmām niansēm, tāpēc vairāk par to, kā tika izstrādāts šis mūsdienīgais virtuves projekts mansarda dzīvoklim un kā izvēlēties labākos risinājumus arī savai jaunajai virtuvei, šodienas rakstā!

Šis virtuves mēbeļu projekts veidots, ņemot vērā klienta mansarda tipa mājokļa interjeru un tā atvērto plānojumu, tāpēc arī krāsu paletei izvēlēts neitrālais balti pelēkais, kas atsaucas uz sienu krāsojumu, un siltais medus tonis, kas pielāgojas grīdas segumam un atsegtajām koka brusām. Virtuves dizains ieturēts skandināvu minimālisma noskaņās, kas kopā ar ergonomisko izkārtojumu virtuvē rada labu balansu starp patīkamo un lietderīgo. Virtuves projekts izstrādāts, balstoties uz mūsu piedāvājumā esošo standarta moduļu bāzes, taču, lai tās dizainu paceltu par līmeni augstāk, virtuves iekārta papildināta arī ar individuāli izgatavotiem integrētajiem sāniem un ietilpīgu augsto skapi pārtikas un citu virtuves piederumu uzglabāšanai.

Virtuves mēbeļu fasādes izgatavotas no matēta augsti kvalitatīvā Egger lamināta tonī U775 ST9. Par cik izvēlētais dekors ir gaišs, tas apstrādāts ar mūsdienīgo AirTec malu līmēšanas tehnoloģiju, kuras procesā neveidojas līmes šuves, jo mala tiek piekausēta, ne pielīmēta, tādējādi nodrošinot, ka laika gaitā neradīsies redzamas tumšas savienojuma līnijas. Papildus tam, ka apstrādātas ar AirTec tehnoloģiju mēbeļu fasāžu malas ir vizuāli glītākas, vēl viena priekšrocība ir arī samazināts risks, ka malas saskarsmē ar mitrumu varētu laika gaitā atlīmēties, kas nav mazsvarīgi virtuves apstākļos. 

Arī atvērtie plaukti, virtuves virsma un sala izgatavota no Egger piedāvājumā esošajiem materiāliem. Dekors H1344 ST32 ir viens no šībrīža ejošākajiem Egger Premium klases dekoriem, pateicoties dekora pārklājumam, kas pēc taustes un izskata imitē īstu koku, bet par pieejamāku cenu! Par cik masīvkoks ir ļoti pieprasīts, taču vienlaikus arī ļoti dārgs, Egger Premium koka imitācijas dekori ir augsti kvalitatīva alternatīva, kas ne tikai labi pieskaņosies dažādiem interjeriem, bet būs arī salīdzinoši vieglāk kopjama. Lai virsmas nezaudētu šarmu, kas piemīt īstam masīvkokam, Egger piedāvājumā pieejamas arī apdares malas, kas imitē koku šķērsgriezumā.

Lai virtuves dizains ne tikai pieskaņotos mājokļa interjeram, bet to arī papildinātu, virtuves izstrādes procesā padomāts arī par efektīgiem dekoratīvajiem elementiem. Par cik klienta izvēlētā virtuves tehnika un citi mājoklī sastopamie dizaina elementi ir ar tumšu apdari, virtuves santehnikai izvēlēta tumši pelēka matēta izlietne no Franke Sirius Tectonite kolekcijas un pieskaņotas apdares jaucējkrāns no kolekcijas Lina, kas, pateicoties to minimālajam, daudzpusīgajam dizainam un plašajam apdaru piedāvājumam, ir viena no mūsu klientu iecienītākajām izvēlēm. Rokturi Flat no Furnipart piedāvājuma izvēlēti ar brūni melnu apdari, kas lieliski izceļas uz gaišo fasāžu fona, savukārt kā papildus dizaina elements kalpo arī melnais lamināta panelis aiz virtuves salas.

Virtuves izkārtojums un dizains nenoliedzami ir būtiski aspekti ikvienas virtuves izstrādē, taču, lai virtuvi būtu patīkami lietot ikdienā, noteikti nepieciešams padomāt arī par kvalitatīvu furnitūru. Šī virtuve, tāpat kā vairums mūsu izstrādāto projektu, aprīkota ar kvalitatīvām Blum virām klusai un vieglai durtiņu aizvēršanai, kā arī atvilktņu sistēmām Tandembox Antaro, kas nodrošina augstākās kvalitātes kustību un uzlabotu lietošanas ērtību. Papildus griestu apgaismojumam virtuvē padomāts arī par iefrēzētu LED apgaismojumu virs virtuves darba virsmas dienas tumšajam laikam. 

Ja arī Jūs drīzumā plānojat jaunu virtuves mēbeļu iegādi un vēlaties tās izstrādi uzticēt kādai no mūsu pieredzējušajām dizainerēm, piesakiet tikšanos pie mums salonā vai saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

 

Virtuves dizainu izstrādāja dizainere Jūlija.

Lasi vēl