Blogs

Individuāli izstrādātas virtuves mēbeles ar krāsotām MDF fasādēm

Virtuves mēbeles / 15.05.2020.

Ikvienam jaunas virtuves iekārtas meklējumos ir svarīgi rast savam mājoklim piemērotu virtuves mēbeļu risinājumu, un viens no aktuālākajiem lēmumiem, kas jāpieņem ikviena projekta izstrādes laikā, ir saistīts tieši ar mājokļa interjeram pieskaņotu virtuves dizainu. Šis gaišais, elegantais virtuves mēbeļu projekts ieturēts mūsdienīga klasiskā dizaina noskaņās un papildināts ar šībrīža aktuālākajām virtuves interjera tendencēm, apvienojot lielisku dizainu ar virtuvē tik ļoti nozīmīgo funkcionalitāti.  

Šim virtuves mēbeļu projektam izvēlēta patiesi unikāla krāsu palete, kas apvieno šobrīd aktuālo pasteļu zilo ar klasisko melnbalto, radot patīkamu kontrastu starp klasiskā un modernā dizaina elementiem. Šāda tipa krāsu paletes izvēle kļūst arvien iecienītāka mūsu klientu vidū, pateicoties tās radītajai patīkamajai noskaņai un vizuāli tīkamajam noformējumam, kas panākts, uzsvaru liekot uz vairumam netipiska fasāžu dekora izvēles, ko piezemē pārējie citādi neitrālos toņos ieturētie virtuves elementi un virtuvei paredzētās telpas dizains.

Virtuves mēbeļu fasādēm izvēlētas pasteļzilas, matētas MDF krāsotās rāmīšu fasādes, kas lieliski izceļas uz citādi gaišos toņos ieturētās telpas fona un ievieš tajā šobrīd aktuālā klasiskā dizaina noskaņas. Papildus tam, virtuves vizuālo noformējumu papildina arī sienas skapīšu fasādes ar balināta, matēta stikla durtiņām un virs tām uzstādītā karnīze. Klasiskā dizainā ieturētās virtuvēs liela nozīme tiek piešķirta tieši vizuāli pamanāmu elementu, kā krāsu paletes vai dizaina elementu, izvēlei.

Modernā dizaina vēsmas virtuvē ievieš mūsdienīgie rokturi Cutt no spāņu kompānijas Viefe, kuru elegantais dizains, kas papildināts ar matētu, melnu apdari, patīkami izceļas uz pasteļzilajām fasādēm un vizuāli papildina virtuves koptēlu. Darba virsmai izvēlēta Technistone Noble Areti Bianco kvarca virsma, kas lieliski iederas virtuves dizainā ar tās vienkāršo, taču eleganto izskatu, kā arī būtiski papildina virtuves funkcionalitāti, pateicoties tās augstajai kvalitātei un neskaitāmajām priekšrocībām.

Virtuves tehnikas risinājumi šai virtuvei izvēlēti ar mērķi tos saskaņoti iestrādāt virtuves koptēlā, tāpēc izlietne un jaucējkrāns no Franke izvēlēti ar melnu, matētu apdari, lai pieskaņotos melnajiem rokturiem un radītu vizuālu kontrastu ar balto galda virsmu, savukārt sildvirsma un cepeškrāsns izvēlētas ar melnu un metālisku apdari, lai vienlaikus pieskaņotos gan gaišajai galda virsmai, gan tumšajiem rokturiem, radot patīkamu līdzsvaru. Arī cokols izvēlēts melns, matēts vizuāli pārdomātam koptēlam. 

Šis projekts ir aprīkots ar pārdomātiem LED lentes apgaismojuma risinājumiem papildus funkcionalitātei un labākai pārredzamībai, kas izvietoti ar nodomu izgaismot virtuves darba zonu, kā arī virtuves skapīšus. Virtuve ir aprīkota arī ar augstākās kvalitātes mehānismiem un atvilktņu sistēmām no Blum, kā arī ar izvelkamo grozu mehānismiem no Vauth-Sagel, kas, pateicoties to augstajai kvalitātei, nodrošinās, ka virtuves mēbeles savu funkcionalitāti saglabās arī daudzus gadus pēc to iegādes.

Ikvienam mājokļa īpašniekam ir svarīgi rast savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošu virtuves mēbeļu risinājumu, kas vienlaikus apvienos lielisku dizainu ar funkcionalitāti. Ja arī Jūs esat gatavs svaigām pārmaiņām savā mājoklī ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl