Blogs

Dizaineri iesaka - aktuālākās tendences ilgtspējīgam virtuves dizainam

Virtuves mēbeles / 21.04.2020.

Virtuves interjera tendences mainās gadu no gada, taču ikvienam jaunu virtuves mēbeļu meklējumos ir svarīgi rast savai gaumei un mājokļa interjeram piemērotāko risinājumu, kas būs ne tikai praktisks un vizuāli tīkams, bet arī ilgtspējīgs gan no dizaina, gan funkcionalitātes viedokļa. Pēdējos gados virtuves interjers ir piedzīvojis neskaitāmus jauninājumus, kas, lai gan sākotnēji uzskatīti par moderniem, ar laiku zaudējuši savu aktualitāti, tāpēc, izstrādājot jaunu virtuves mēbeļu projektu, svarīgi domāt ilgtermiņā, lai nodrošinātu, ka izvēlētais virtuves dizains savu aktualitāti saglabās arī daudzus gadus pēc mēbeļu iegādes. Lai atvieglotu Jūsu izvēli, mūsu dizaineri piedāvā aktuālākās tendences ilgtspējīgam virtuves dizainam!

Eleganta vienkāršība

Virtuves vizuālajam koptēlam ir patiesi būtiska loma virtuves mēbeļu ilgtspējībā, tieši tāpēc ieteicams izvēlēties tādus dekoru, krāsu paletesfurnitūras un virtuves tehnikas risinājumus, kas gadu gaitā nezaudēs savu aktualitāti. Izvēloties modernā minimālisma eleganto vienkāršību, Jūs nodrošināsiet, ka virtuves koptēls saglabās tā sākotnējo svaigumu arī daudzus gadus pēc mēbeļu iegādes, pateicoties minimālisma nebeidzamajai aktualitātei interjera dizainā. Padomājiet par neitrālu krāsu paleti, kvalitatīviem, piezemētiem dekoriem un neuzkrītošu vai iebūvētu virtuves tehniku, ko papildina virtuves skapīši ar frēzētiem rokturiem vai ar pārkari, tādējādi samazinot iespēju, ka izvēlētie elementi ātri novecos. Papildus tam, izvēloties minimālistisku dizainu Jūsu virtuves mēbelēm, Jūs paverat iespēju virtuvē ātri un viegli ieviest svaigas pārmaiņas, atsvaidzinot telpu ar jauniem, pārdomātiem dizaina elementiem.

Pārdomāts dizains

Pārdomātam virtuves mēbeļu dizainam ir nenovērtējama nozīme virtuvē, jo tas būtiski ietekmēs Jūsu ikdienas plūsmu un gatavošanas paradumus, tieši tāpēc, plānojot jaunu virtuves mēbeļu iegādi, svarīgi padomāt par to, lai virtuves dizains atbilst Jūsu vēlmēm un prasībām, kā arī pilnībā izmanto virtuves iekārtai atvēlēto telpu. Jau iepriekš padomājot par to, ko sagaidāt no savas jaunās virtuves, dizainerim radīsies skaidrāka ideja par to, kā efektīvāk virtuves mēbeles pielāgot Jums un Jūsu vajadzībām. Padomājiet par Jums ērtu virtuves tehnikas izvietojumu un nepieciešamām uzglabāšanas sistēmām, ja, piemēram, Jums ir daudz virtuves piederumu, kurus citādi grūti organizēt. Noteikti neaizmirstiet par apgaismojumu un tādiem aspektiem, kā elektrības izvadi vai durtiņas ar klusu aizvēršanu, jo tas būtiski ietekmēs to, cik patīkami būs darboties virtuvē. 

Nodalītas zonas

Papildus pārdomātam dizainam, ieteicams padomāt arī par Jums piemērotu virtuves izkārtojumu, lai nodrošinātu efektīvu darba plūsmu, veicot ikdienas darbus virtuvē. Pirms pieņemat lēmumu par Jums tīkamāko virtuves izkārtojumu, noteikti padomājiet par attiecīgo izkārtojumu plusiem un mīnusiem, lai noskaidrotu, vai konkrētais risinājums ir Jums patiesi piemērots. Mūsu dizaineri jau iepriekš ir apkopojuši svarīgāko, kas jāzina par L-veidaU-veida un virtuves salas risinājumiem, taču noderīgi šo aspektu virtuves mēbeļu projekta izstrādes laikā ir apspriest arī ar mūsu dizaineriem. Tādējādi Jūs nodrošināsiet, ka virtuve tiks sadalīta noteiktās zonās, kas papildinātas ar attiecīgiem elementiem, kā virtuves tehnika, uzglabāšanas iespējas u.c., nodrošinot, ka Jūsu jaunajā virtuvē virtuves darbi ritīs raiti un efektīvi.

Ilgtspējīgs virtuves dizains viennozīmīgi ir kvalitatīva un pārdomāta virtuves mēbeļu projekta pamatā. Ja arī Jūs esat gatavs svaigām pārmaiņām savā mājoklī ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl