Blogs

Aktuālākie risinājumi Jūsu virtuves mēbeļu furnitūrai

Virtuves mēbeles / 24.02.2020.

Virtuves interjera dizaina tendences mainās gadu no gada, un neatkarīgi no tā, vai tās fokusējas uz jaunu, modernu risinājumu ieviešanu virtuves tehnikas, mēbeļu fasāžu vai darba virsmu materiālu sfērā, vienmēr tiek rastas jaunas aktualitātes, kas patiesi aizrauj virtuves mēbeļu dizaina pasauli. Pēdējo gadu laikā, liels uzsvars interjera dizaina interestu vidū ticis likts tieši uz virtuves mēbeļu furnitūru un tās sniegtajām dizaina iespējām, tāpēc mūsu dizaineri piedāvā apskatu ar aktuālākajiem risinājumiem Jūsu virtuves mēbeļu furnitūrai!

Piešķiriet furnitūrai krāsu

Tas nav nekāds noslēpums, ka virtuves mēbeļu furnitūrai visbiežāk izmantotais risinājums ir nerūsējošais tērauds, jo tā krāsa un apdare ir neuzkrītoša un lieliski pieskaņojas praktiski jebkuram virtuves mēbeļu dekoram, neradot papildus rūpes furnitūras izvēles procesā. Neskatoties uz to, šobrīd arvien dizaineru iesaka izkāpt no šīs komforta zonas, piešķirot furnitūrai krāsu un tādējādi padarot to par virtuves akcenta elementu. Padomājiet par furnitūru ar zelta, misiņa čuguna vai bronzas apdari, kas vienlaikus lieliski izcelsies uz virtuves mēbeļu fasāžu un galda virsmu fona un piešķirs virtuvei elegantu, unikālu koptēlu!

Padomājiet par nestandarta apdari

Ja neesat pārliecināts, ka iepriekš minētās furnitūras krāsas ir piemērotas Jūsu virtuvei, iespējams, ir laiks padomāt par furnitūru ar nestandarta apdari. Viena no šī brīža izplatītākajām aktualitātēm ir furnitūra ar vecinātu apdari, kas piešķirs virtuvei savu raksturu un apvienojumā ar pārdomātu dekoru izvēli pacels Jūsu virtuves dizainu jaunos augstumos, it sevišķi, ja vēlaties virtuvē ieviest retro noskaņas. Tāpat lieliska izvēle ir arī furnitūra ar matētu apdari, it sevišķi kombinācijā ar melnu krāsu, kas lieliski papildinās ikvienu virtuvi, kas ieturēta gan klasiskā dizaina, gan modernā minimālisma vai industriālā stila noskaņās.

Izvēlieties inovatīvus dizainus

Pateicoties industrijas attīstībai, gadu gaitā ir attīstījies materiālu, apdaru un arī dizainu piedāvājums, tieši tāpēc mūsdienās ir iespējams savam mājoklim piemeklēt sev tīkamākos risinājumus ar inovatīviem, unikāliem dizainiem. Padomājiet par modernu jaucējkrānu ar noderīgiem sensoriem, kas ieslēgs ūdens padevi līdz ko pietuvināsiet rokas, vai arī izvēlieties inovatīva dizaina rokturus, kas izgatavoti, piemēram, no ādas vai čuguna. Ja vēlaties virtuvei piešķirt šobrīd aktuālās retro noskaņas, izvēlieties furnitūru, kas apvieno retro dizainu ar mūsdienām atbilstošu funkcionalitāti un pielietojumu. Izvēles iespējas ir plašas, Jums atliek vien piemeklēt savai virtuvei piemērotākos risinājumus!

Rast savam mājoklim piemērotāko virtuves mēbeļu risinājumi ir svarīgi ikvienam mājokļa īpašniekam. Virtuves mēbeļu furnitūrai mūsdienu virtuvē piemīt ne tikai funkcionālais, bet arī dizaina pielietojums, tieši tāpēc jaunu virtuves mēbeļu projektēšanas procesā ir svarīgi pievērst uzmanību gan furnitūras sniegtajām pielietojuma iespējām, gan tam, kā tā vizuāli papildinās virtuves koptēlu. Ja arī Jūs esat gatavs ieviest svaigas pārmaiņas savā virtuvē ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

 

Lasi vēl