Blogs

Kā izvēlēties Jūsu virtuvei piemērotāko krāsu paleti?

Virtuves mēbeles / 09.03.2020.

Ikviena virtuves mēbeļu projekta izstrādes laikā viens no svarīgākajiem un atbildīgākajiem lēmumiem nenoliedzami ir piemērotas krāsu paletes izvēle. Mūsdienās arvien vairāk uzmanības tiek vērsts tieši uz virtuves mēbeļu sniegtajām dizaina iespējām un veidiem, kā ar tām iespējams papildināt mājokļa kopējo interjeru tā, lai virtuvē būtu ne tikai patīkami gatavot, bet arī uzņemt viesus un labi pavadīt ikdienas brīvos mirkļus. Tieši šī iemesla dēļ esam apkopojuši svarīgako, kas jāzina par to, kā izvēlēties piemērotāko krāsu paleti Jūsu virtuvei!

Apsveriet telpas izmērus un apgaismojumu

Viens no svarīgākajiem aspektiem piemērotākās krāsu paletes izvēlē ir virtuvei paredzētās telpas izmēri un tajā esošais dabiskais un mākslīgais apgaismojums. Ja Jūsu mājoklī ir neliela virtuve vai telpā neieplūst daudz dabiskas gaismas, ieteicams izvēlēties gaišu krāsu paleti, kas vienlaikus telpā ieviesīs papildus plašuma sajūtu un padarīs to vizuāli gaišāku. Ja telpa ir plaša un gaiša, tai iespējams izvēlēties praktiski jebkādu krāsu paleti, taču vērts atcerēties, ka tādā gadījumā gaiša krāsu palete īpaši izcels telpas plašumu, savukārt tumša krāsu palete telpu vizuāli samazinās, tāpēc ieteicams izvēlieties attiecīgi savām vēlmēm.

Ņemiet vērā mājokļa kopējo interjeru

Mūsdienās virtuve nenoliedzami ir kļuvusi par mājokļa centrālo elementu, kas nozīmē, ka tās dizainam un izvēlētajai krāsu paletei ir liela nozīme mājokļa koptēlā, it sevišķi, ja Jūsu mājoklim ir atvērtās telpas plānojums. Tieši šī iemesla dēļ Jūsu jauno virtuves mēbeļu krāsu paleti ieteicams izvēlēties, balstoties uz mājokļa kopējo interjeru un tajā valdošajiem toņiem, lai nodrošinātu, ka mājokļa koptēls ir pārdomāts un lieliski saskaņots. Padomājiet par to, kuri toņi un apdares Jūsu mājoklī sastopami visvairāk, un piemeklējiet tiem atbilstošākos mēbeļu fasāžugalda virsmu un sienas paneļu dekorus, kā arī izlemiet, kāda virtuves tehnika un furnitūra tiem pieskaņosies vislabāk.

Izvēlieties Jums tīkamus dekoru risinājumus

Jaunu virtuves mēbeļu iegāde ir liels ieguldījums ikvienam mājokļa īpašniekam, tāpēc svarīgi izvēleties krāsu paleti, kas Jums šķiet patiesi vizuāli tīkama. Ņemot vērā iepriekš minētos ieteikumus, svarīgi padomāt arī par to, vai virtuvei piemērotākie risinājumi ir arī Jums tīkamākie, jo uz tiem diendienā nāksies skatīties daudzus gadus pēc virtuves iegādes. Iedvesmojieties no virtuvēm internetā, apskatiet pieejamos dekorus mūsu salonā vai paņemiet tos mājās, lai patiesi saprastu, vai tas ir tas, ko vēlaties. Dekoru piedāvājums ir patiesi plašs, un sev tīkamu risinājumu var rast ikviens, tāpēc ir īpaši svarīgi, lai Jūs izvēlētos sev tīkamākos dekorus, kas atbilst Jūsu virtuvei piemērotajai krāsu paletei!

Atbilstošas krāsu paletes izvēle ir svarīgs lēmums ikvienam jaunu virtuves mēbeļu meklējumos, taču tam nebūt nav jābūt sarežģītam! Ja arī Jūs esat gatavs svaigām pārmaiņām savā mājoklī ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

 

Lasi vēl