Blogs

Pieci ieteikumi, kā optimizēt uzglabāšanas iespējas virtuvē

Virtuves mēbeles / 12.02.2020.

Renovējot virtuvi, viens no ikviena klienta aktuālākajiem jautājumiem ir saistīts tieši ar to, kā praktiski un efektīvi iekārtot virtuves mēbeles, lai tās ne tikai atbilstu jaunākajām interjera tendencēm, bet arī būtu funkcionālas virtuves darbos. Gan kompaktā, gan plašā virtuvē ir svarīgi rast katrai telpai atbilstošākās uzglabāšanas iespējas, tieši tāpēc piedāvājam piecus ieteikumus, ko ņemt vērā Jūsu nākamai virtuves renovācijai!

1.Pārdomājiet Jums nepieciešamo

Pirms virtuves renovācijas uzsākšanas, labi apskatiet savu pašreizējo virtuvi un pārdomājiet, kas to padarītu labāku. Vai Jums padomā pilnībā plūdena galda virsma, kas ir vizuāli atbrīvota no visa liekā? Vai Jūs ikdienas gatavošanā izmantojat piederumus, kam nepieciešama papildus viena uzglabāšanai, vai arī vai Jūs labprātāk izvēlētos atvērtu plauktu risinājumus, lai uzskatāmi uzglabātu visu sev nepieciešamo? Tas Jums sniegs skaidru priekšstatu par to, kas tieši Jums nepieciešams, un palīdzēs mūsu dizaineriem nākt klajā ar Jums piemērotāko risinājumu.

2.Domājiet ilgtermiņā

Viens no svarīgākajiem jaunu virtuves mēbeļu aspektiem ir ilgtspējība, tieši tāpēc ir nepieciešams rast risinājumu, kas būs funkcionāls arī gadiem ilgi pēc iegādes. Vai Jūs virtuvi izmantosiet viens, vai arī Jums ir plaša ģimene? Vai Jūs virtuvē plānojat uzglabāt retāk izmantojamus piederumus un citus rīkus, kam potenciāli būtu nepieciešama papildus vieta uzglabāšanai? Šādi jautājumi palīdzēs izprast, kāda tipa skapīšu un furnitūras risinājumus nepieciešams pielāgot, lai vietas pietiktu visam.

3.Izvēlieties izvelkamus grozu mehānismus

Lielisks veids, kā vienlaikus praktiski iekārtot Jūsu virtuvi un optimizēt tās uzglabāšanas iespējas, ir izvēlēties izvelkamus grozu mehānismus. Tos iespējams ierīkot gan ļoti šauros, gan platos skapīšos, līdz ar to piemērotu risinājumu var rast ikvienām virtuves mēbelēm. Grozi ir noderīgi ar to, ka tie piedāvā brīvākas izmantošanas iespējas un ir pielāgojami konkrētam pielietojumam, lai virtuves darbi ritētu raiti un bez piepūles.

4.Izmantojiet visu pieejamo telpu

Ne katrā mājoklī virtuvei paredzētā telpa ir ideāla no tās pilnīgas izmantošanas perspektīvas. Nereti sienu leņķi neatbilst vēlamajam vai sienās ir izvirzījumi priekš izvadiem, kas ierobežo virtuves uzstādīšanu no sienas līdz sienai, taču tas nebūt nenozīmē, ka piemērotu risinājumu rast nav iespējams. Šādos gadījumos mūsu dizaineri iesaka alternatīvas, piemēram, seklāku skapīšu vai falšpaneļu risinājumus, lai rezultātā Jūsu virtuves mēbeles izskatītos lieliski neatkarīgi no telpas nepilnībām un izmantotu visu pieejamo telpu. 

5.Rodiet vietu virtuves ierīcēm

Virtuves darba virsma var kalpot kā magnēts daudzām virtuves ierīcēm, piemēram, virtuves kombainiem, tosteriem un kafijas automātiem, kas visi aizņem dārgo darba virsmas vietu, it īpaši nelielās virtuvēs. Mūsu dizaineri iesaka ņemt vērā visu virtuvei paredzēto tehniku, lai projektēšanas procesā tai varētu rast atbilstošu, funkcionālu novietojumu. Ja Jums ir vēlme tos novietot uz virsmas, jāņem vērā kontaktu novietojumi, savukārt apslēptiem risinājumiem iespējams rast opciju, ka ierīces darbināmas, tās neizņemot no skapīšiem, lai taupītu vietu un radītu minimālistisku koptēlu. 

Katras virtuves mēbeles ir unikālas, jo tās ir tiešs klienta vēlmju un prasību atspoguļojums, kas pielāgots arī mājokļa interjeram. Uzglabāšanas iespējas virtuvē ir daudzas un dažādas, taču ir svarīgi rast tieši Jums un Jūsu mājoklim atbilstošākos risinājumus, ko Jums palīdzēs panākt tieši mūsu pieredzējušie dizaineri. Ja arī Jūs interesē individuāli izstrādāts virtuves mēbeļu projekts, sazinieties ar mūsu dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl