Blogs

Virtuves tehnika - kur ieguldīt un kur ietaupīt?

Virtuves mēbeles / 24.03.2020.

Kvalitatīva virtuves tehnika ir nozīmīgs elements ikvienā virtuvē, jo tā būtiski papildina un atvieglo ēdiena gatavošanas procesu Jūsu ikdienas gaitās. Tomēr, izstrādājot jaunu virtuves mēbeļu projektu vai plānojot jaunas virtuves tehnikas iegādi jau esošajai virtuvei, vērts padomāt, ko tieši no plašā piedāvājuma izvēlēties. Mūsdienās virtuvi iespējams aprīkot praktiski ar visu, kas jebkad varētu būt nepieciešams, lai izpaustos gatavošanas priekos, taču nereti arī mūsu klienti nonāk pie jautājuma - kur ieguldīt un kur ietaupīt, izvēloties virtuves tehniku? Par to vairāk šodienas rakstā!

IEGULDĪT

Kvalitatīva plīts virsma

Plīts virsma nenoliedzami ir viens no virtuves darbos izmantotākajiem elementiem, kas nozīmē, ka tās kvalitātei un energoefektivitātei ir būtiska nozīme Jūsu ikdienas darbos virtuvē. Viens no šībrīža energoefektīvākajiem risinājumiem ir tieši indukcijas plīts virsmas, kas lieliski pagatavos ikvienu maltīti, ir drošas pat bērniem un nodrošina, ka sildīšanas process tiks pārtraukts uzreiz kā no plīts virsmas tiks noņemts katls vai panna. Lai gan kvalitatīva sildvirsma var nebūt no lētākajām, to iegādājoties Jūs noteikti tikai iegūsiet ilgtermiņā gan no gatavošanas, gan energoefektivitātes un funkcionalitātes aspekta.

Iebūvējama virtuves tehnika

Iebūvējamā tehnika ir lielisks veids, kā nodrošināt, ka Jūsu virtuve būs ne tikai funkcionāla, bet arī moderna no tās dizaina aspekta. Ņemot vērā mūsdienās aktuālo minimālismu, kura iezīmes pārņem arī mūsu mājokļus, iegādājoties iebūvētu virtuves tehniku, Jūs nodrošināt, ka Jūsu virtuvē valdīs modernā minimālisma šarms ar tā plūdeno un pārdomāto koptēlu. Papildus tam iebūvējamā tehnika ir lielisks veids, kā padarīt virtuvi vieglāk kopjamu, jo būs mazāk tīrāmu virsmu, uz kurām citādi krātos putekļi un gatavošanas procesā radušies netīrumi. 

IETAUPĪT

Cepeškrāsns

Lai gan cepeškrāsns ir noderīgs elements ikvienā virtuvē, salīdzinot ar citu virtuves tehniku, kā sildvirsma, tvaiku nosūcējs vai ledusskapis, tā virtuves darbos tiek pielietota diez gan reti. Ja arī Jūs ikdienas darbos nemēdzat izmantot cepeškrāsni, mūsu ieteikums būtu ietaupīt, izvēloties izdevīgu, taču kvalitatīvu un energoefektīvu risinājumu, ar ko papildināt savu virtuvi. Protams, cepeškrāsnis to piedāvājumā, dažādājās funkcijās un arī cenā būtiski variē, taču ir iespējams rast arī izdevīgus risinājumus, kas neizmaksās bagātību un lieliski kalpos Jūsu vajadzībām, pārlieku nejaucot Jūsu galvu ar neskaitāmām funkcijām un režīmiem.

Tvaiku nosūcējs

Arī tvaiku nosūcēju piedāvājums ir plašs un piedāvā neskaitāmus dizaina un funkcionalitātes risinājumus, starp kuriem sev piemērotu var rast ikviens, taču, plānojot jauna tvaiku nosūcēja iegādi, svarīgi padomāt, kāds risinājums ir Jūsu gatavošanas paradumiem un vēlmēm piemērotākais. Ja tvaika nosūcējs ir vien praktisks elements Jūsu virtuvē, mēs iesakām ietaupīt, izvēloties mazāk dārgus, taču kvalitatīvus risinājumus, kas tāpat lieliski veiks tiem paredzēto funkciju. Ja Jums būtiski svarīgs liekas arī tā vizuālais noformējums, iespējams, Jums piemērotāks šķitīs dārgāks risinājums, taču tas lielā mērā ir atkarīgs no Jūsu gaumes.

Virtuves tehnika ir neatņemama sastāvdaļa ikvienā virtuvē, kas būtiski atvieglo ikdienas darbus virtuvē, tāpēc to atbilstoša izvēle ir īpaši svarīga ikvienam jaunas virtuves meklējumos. Ja arī Jūs esat gatavs svaigām pārmaiņām savā mājoklī ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

 

Lasi vēl