Blogs

Kāpēc izvēlēties iebūvētu virtuves tehniku Jūsu jaunajai virtuvei?

Virtuves mēbeles / 16.03.2020.

Mūsdienās, kad virtuves funkcionalitāte un lielisks dizains tiek vērtēti vienlīdz augstu, arvien vairāk interjera dizaina entuziastu saviem mājokļiem izvēlas tieši iebūvētus risinājumus, un arī virtuve nav izņēmums. Iebūvēta virtuves tehnika ir lielisks risinājums ikvienam jaunu virtuves mēbeļu meklējumos, pateicoties to sniegtajam plūdenajam un vienotajam koptēlam, kas ieviesīs modernu un elegantu izskatu ikvienā virtuvē. Tieši šī iemesla dēļ mūsu dizaineri piedāvā apskatu par iebūvētu virtuves tehniku, lai palīdzētu Jums izlemt, vai tas ir piemērotākais risinājums arī Jūsu virtuvei!

Kas ir iebūvēta virtuves tehnika?

Iebūvēta virtuves tehnika ir paredzēta, lai virtuvē ieviestu vizuāli plūdenu un vienveidīgu koptēlu. To iespējams panākt divos veidos - pilnībā iebūvējot virtuves skapīšos, piemēram, ledusskapi vai trauku mazgājamo mašīnu, ar pie vienības piestiprinātām durtiņām, kas atbilst virtuves mēbeļu fasādēm, vai arī daļēji iebūvējot virtuves skapīšos, piemēram, cepeškrāsni vai mikroviļņu krāsni, nenoslēpjot ierīces aiz durtiņām. Šāda tipa risinājumi savu aktualitāti guvuši, pateicoties to sniegtajam minimālistiskajam koptēlam, kā arī iespējai virtuvi padarīt vieglāk kopjamu, jo virtuvē atsegtas mazāk ierīces, kas citādi uzkrātu virtuves darbos radušos netīrumus. 

Iebūvētas virtuves tehnikas priekšrocības

Iebūvētas virtuves tehnikas galvenā priekšrocība ir to sniegtās dizaina iespējas Jūsu virtuvē. Atšķirībā no brīvi stāvošas virtuves tehnikas, iebūvēti risinājumi rada vienveidīgu un plūdenu koptēlu, vienlaicīgi nodrošinot ērtu piekļuvi Jūsu ierīcēm. Pateicoties tam, ka virtuves tehniku ieskauj virtuves skapīši, tā ir vieglāk un mazāk kopjama, kā arī mēbeļu fasādes palīdz samazināt tehnikas radītos trokšņus. Papildus tam iebūvēta virtuves tehnika Jums sniedz plašākas izvēles iespējas, iegādājoties virtuves tehniku, jo nebūs nepieciešamības uztraukties par to, vai katra ierīce vizuāli iederas virtuvē izveidotajā koptēlā.

Iebūvētas virtuves tehnikas trūkumi

Viens trūkums, ar ko iespējams saskarties, izvēloties iebūvētus tehnikas risinājumus savai virtuvei, ir to piedāvājums. Lai gan mūsdienās ir neskaitāmi ražotāji, kas piedāvā lieliskus iebūvējamos risinājumus, salīdzinot ar brīvi stāvošo virtuves tehniku, to piedāvājums nav tik plašs, tāpēc, ja meklējat tehniku ar specifiskām funkcijām, iebūvēts risinājums, iespējams, nebūs pieejams. Papildus tam iebūvētas virtuves tehnikas uzstrādīšana ir sarežģītāks process, kā brīvi stāvošās tehnikas, tāpēc, ja vēlaties savu jauno virtuvi uzstādīt pats, jārēķinās, ka tas var būt laikietilpīgi un prasīt papildus pūliņus. 

Iebūvēta virtuves tehnika ir lielisks risinājums ikvienai virtuvei, lai tajā ieviestu patīkamu koptēlu, ko iespējams apvienot ar virtuvē tik ļoti svarīgo funkcionalitāti. Ja arī Jūs esat gatavs pārmaiņām savā mājoklī ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

 

Lasi vēl