Blogs

Kā panākt klasisku virtuves dizainu modernās noskaņās?

Virtuves mēbeles / 02.03.2020.

Jūsu vēlmēm un mājokļa interjeram piemērotākā virtuves mēbeļu dizaina izvēle var būt pārdomu pilns process, jo gala rezultātam jābūt ne tikai mūsdienīgam un praktiskam, bet arī ilgtspējīgam. Aktualitātes interjera dizaina pasaulē nāk un iet, tieši tāpēc ir īpaši svarīgi rast līdzsvaru starp mūsdienīgiem risinājumiem, kas seko jaunākajām tendencēm, un dizainu, kas būs aktuāls arī gadiem ilgi pēc virtuves iegādes. Šī iemesla dēļ mūsu dizaineri ir apkopojuši pāris vienkāršus padomus, kam sekot, lai panāktu klasisku dizainu modernās noskaņās arī Jūsu virtuvē!

Izvēlieties modernu krāsu paleti

Mūsdienīgas, taču ilgtspējīgas krāsu paletes izvēle Jūsu jaunajai virtuvei ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā nodrošināt tās aktualitāti. Lielisks risinājums ir izvēlēties vienmēr aktuālos, neitrālos pelēkos un baltos toņus, lai virtuvei piešķirtu viegluma un gaisīguma sajūtu, un papildināt tos ar drosmīgākos toņos vai netradicionālos rakstos ieturētiem dizaina elementiem, kā rakstainas vai piesātinātas galda virsmas un sienas paneļi. Vēl viens atjautīgs risinājums ir par akcenta elementiem izvēlēties rokturus vai atvērto plauktu risinājumus, jo rokturus pēc kāda laika iespējams ērti un izdevīgi nomainīt, savukārt atvērtajos plauktos iespējams novietot jaunus dizaina elementus, tādējādi uzreiz mainot virtuves koptēlu.

Rūpīgi padomājiet par mēbeļu fasādēm

Viens no uzskatāmākajiem elementiem ikvienā virtuvē ir mēbeļu fasādes, tieši tāpēc atbilstoša risinājuma izvēle ir viens no efektīvājakiem veidiem, kā virtuvē panākt Jums vēlamo koptēlu. Klasiskām virtuvēm tipiski raksturīgi ir tieši rāmīšu vai masīvkoka fasāžu risinājumi, taču apvienojumā ar pārdomātiem dizaina risinājumiem ir iespējams panākt arī mūsdienīgāku izskatu. Izvēlieties ilgtspējīgu krāsu paleti ar moderniem apakštoņiem, kā pelēkais ar vēsu, teju zilganu nokrāsu, un papildus izvēlieties minimālistiskus un neuzkrītošus rokturus. Tādējādi virtuvē tiks ieviestas modernā minimālisma un skandināvu stila noskaņas, kas lieliski papildinās virtuves koptēlu.

Apsveriet piemērotāko aprīkojumu

Nereti, lai rastu klasisku dizainu modernās noskaņās, pietiek vien ar to, ka tikai virtuves uzskatāmais elements - fasādes - patiesi iemieso klasisko dizainu. Izvēloties klasiska dizaina fasādes apvienojumā ar šobrīd aktuāliem galda virsmu risinājumiem, sienas paneļu tendencēm un virtuves furnitūras aktualitātēm, iespējams panākt vizuāli tīkamu virtuves mēbeļu risinājumu, kas vienlaikus iemieso gan klasiskā, gan modernā dizaina elementus. Tā vietā, lai izvēlētos masīvkoka galda virsmas un virtuves tehniku vai furnitūru, kas ieturēti klasiskā dizainā, izvēlieties akmens galda virsmas un iebūvētus virtuves tehnikas risinājumus, apvienojumā ar minimālistisku virtuves mēbeļu furnitūru, lai veiksmīgi apvienotu klasisko ar mūsdienīgo.

Klasisks virtuves dizains modernās noskaņās ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā nodrošināt, ka Jūsu virtuves mēbeles savu aktualitāti saglabās arī gadiem ilgi pēc to iegādes. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu risinājumu, kas būs ne tikai mūsdienīgs, bet arī ilgtspējīgs, sazinieties ar mūsu dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

 

Lasi vēl