Blogs

Kā pārveidot virtuves interjeru ar atvērtiem plauktiem

Virtuves mēbeles / 23.10.2019.

Viens no šī brīža aktuālākajiem dizaina risinājumiem, kas izpatīk gan minimālisma, gan maksimālisma piekritējiem virtuves interjerā, ir atvērtie plaukti. Ar pārdomātu balansu starp funkcionalitāti un modernu dizainu, kas pieskaņojas esošajām vai plānotajām virtuves mēbelēm un mājokļa interjeram, atvērtie plaukti virtuvei piešķirs svaigu, mūsdienīgu izskatu un jaunus praktiska pielietojuma augstumus. Tieši šī iemesla dēļ piedāvājam piecus noderīgus ieteikumus, kā pārveidot savas virtuves koptēlu ar atvērtiem plauktiem! 

Atvērtiem plauktiem virtuvē ir liels potenciāls, jo tie lieliski pieskaņojas gan aktuālajam skandināvu stilam, gan modernajam minimālismam un pat klasiskā tipa virtuvēm, kas padara tos patiesi universālus. Šo plauktu ieviešana virtuvē Jums sniegs iespēju izpausties, jo tajā varēsiet ieviest ar kopējo mājokļa interjeru saistošus dizaina elementus, kas atspoguļo Jūsu gaumi, tādējādi padarot virtuves koptēlu patiesi unikālu. Viens no virtuves plauktu plusiem ir to universālais dizains un pielietojums, jo tos virtuvē iespējams ieviest gan kā daļu no virtuves iekārtas, tos integrējot sienas un grīdas skapīšu vidū vai virtuves salā, gan kā atsevišķi esošu dizaina un funkcionalitātes elementu. 

1.Apsveriet virtuves virsmu dekorus

Atvērto plauktu ieviešana virtuvē ir lielisks veids, kā telpu papildināt ar jaunām tekstūrām un apdari, lai piešķirtu telpai vizuāli unikālu koptēlu, taču vispirms ir vērts padomāt par virsmām, kas mijiedarbosies ar Jūsu plauku dekoriem. Ja Jūs esat jaunu virtuves mēbeļu meklējumos, Jums ir lieliska iespēja saskaņot galda virsmusienas paneli vai fasādes ar plauktu dekoru, kas piešķirs virtuvei plūdenu koptēlu. Savukārt, ja Jūs interesē ieviest atvērto plauktu risinājumu jau esošajā virtuvē, padomājiet par universāla tipa plauktiem, kas lieliski iederētos ikvienā interjerā, kā, piemēram, mūsu piedāvājumā esošie Myshelf ozolkoka plaukti.

2.Uzglabājiet ikdienā noderīgus piederumus

Lai izveidotu vizuāli tīkamu koptēlu ar atvērtiem plauktiem, Jums nav nepieciešamība tērēt bagātību dekoru iegādei, jo pat ikdienā noderīgi piederumi, kas pārdomāti izvietoti plauktos, var tikt pielīdzināti moderniem dekoriem. Tas nav noslēpums, ka pārsvarā visi virtuves piederumi tiek noglabāti atvilktnēs vai skapīšos, lai neradītu vizuālu nekārtību, taču ar plauktiem šos piederumus ir iespējams izvietot uzskatāmi, piešķirot virtuvei mājīguma sajūtu. Padomājiet cik lieliski plauktos izskatītos garšvielas, pavārgrāmatas un citi piederumi! 

3.Padomājiet par telpaugiem

Vai Jūs vēlaties virtuvei piešķirt krāsu un dažādas tekstūras? Telpaugi ir lielisks risinājums! Tiek uzskatīts, ka telpaugi kalpo ne tikai kā vizuāls papildinājums, bet arī uzlabo telpas auru un noskaņojumu. Ja Jūs neinteresē ziedi vai sukulenti, padomājiet par pašaudzētiem zaļumiem, kā dilles vai lociņi, kas lieliski noderēs arī gatavošanā un ietaupīs izdevumus, pērkot zaļumus vai garšvielas veikalā!

4.Neuztraucieties par vizuālu 'nekārtību'

Daudzi, kas plāno virtuves plauktu iegādi, nereti uztraucas par to, ka tajos novietotie priekšmeti radīs vizuāli uzskatāmu nekārtību, taču tā nebūt nav. Kā atzīst vairāki vadošie interjera dizaineri, dažādas tekstūras vai priekšmetu lielumi kombinācijā mēdz izskatīties labāk, kā perfekti piemeklēti dekori, jo tie piešķir telpai dimensiju un nešķiet tik sterili, taču svarīgi pieturēties pie saliedētas paletes, lai nerastos juceklis. Ja Jūsu virtuve ir apvienota ar viesistabu, padomājiet par vienojošu elementu ieviešanu, lai virtuve kļūtu par daļu no interjera.

5.Paturiet prātā jucekli

Atvērtiem plauktiem ir arī zināmi trūkumi, taču arī tos ir viegli pārvērst no defekta efektā. Viens no mazāk iecienītajiem atvērto plauktu aspektiem ir tendence laika gaitā savākt jucekli, jo, ja pati virtuves iekārta nepiedāvā pietiekami daudz uzglabāšanas iespējas, virtuves plaukti kļūst par vietu, kur tiek novietoti neskaitāmi nieciņi vai lielāki piederumi, kas laika gaitā var neizskatīties vizuāli tīkami, tieši tāpēc ir svarīgi plauktus uzturēt tīrus un organizētus.

Atvērtie plaukti virtuvē nenoliedzami ir viena no šī brīža izplatītākajām aktualitātēm, kas virtuvei piešķirs papildus funkcionalitāti un papildinās tās dizainu. Mūsu piedāvājumā esošie Myshelf inovatīvie ozolkoka plaukti kombinācijā ar augstākās kvalitātes tērauda plauktu turētājiem ir lielisks risinājums, kas pieskaņosies ikvienam interjam, piešķirot svaigas un modernas vēsmas Jūsu mājoklī.

Ja arī Jūs interesē individuāli izstrādāts virtuves mēbeļu projekts ar atvērtiem plauktiem, sazinieties ar mums šeit!

 

Lasi vēl