Blogs

Jaunās krāsu tendences Jūsu virtuves risinājumam

Virtuves mēbeles / 19.06.2019.

Saskaņā ar pasaules vadošajiem dizaineriem, šis gads mājokļu un it īpaši virtuvju dizainā ir laiks krāsu risinājumu pārmaiņām. Ja Jūs esat neitrālo toņu cienītājs, iespējams, tieši šis ir īstais brīdis eksperimentēt un savā virtuves iekārtā ieviest spilgtus un piesātinātus toņus, kas ne vien piešķirs Jūsu virtuvei personību, bet arī papildinās mājokļa kopējo interjeru.

Arvien vairāk klienti izvēlas pēdējos gados pieprasītās skandināvu pelēkās un klasiski baltās virtuves fasādes aizstāt ar zilās, zaļās, plūmju un pat melnās krāsas variācijām, it sevišķi tandēmā ar brasa vai citu kontrastējošu metālu armatūru un atbilstošu apgaismojumu, kas virtuvē kalpo kā papildus dizaina elementi. Šie tumšie un piesātinātie krāsu risinājumi virtuvē rada īpašu mājīguma sajūtu, tieši tāpēc dizaineri nereti iedrošina tos ieviest arī sienas paneļu krāsojumā, virtuves tehnikā un pat citviet mājokļa interjerā.

Savukārt tie, kuri ir gatavi spilgtām pārmaiņām, savas virtuves dizainu var atsvaidzināt ar šobrīd aktuālo, spilgto koraļļu, kā arī klientu un dizaineru vidū iecienīto bēšo toņu variācijām, padarot virtuvi par mājokļa odziņu un piešķirot tai savu raksturu. Lai gan krāsu ieviešana virtuvē var sākotnēji šķist kā pārdroša pārmaiņa, sev un savam mājoklim piemērotu risinājumu var rast gan krāsu, gan neitrālo toņu piekritēji.

Ja arī Jūs vēlaties ieviest savā ikdienā jaunas krāsas, sazinieties ar mūsu dizaineriem un atrodiet sev piemērotāko virtuves risinājumu šeit!

Lasi vēl