Blogs

Aktuālākās sienas paneļu tendences

Virtuves mēbeles / 09.10.2019.

Gadu desmitiem sienas paneļiem ir piemitusi īpaša nozīme virtuves vizuālajā koptēlā, kā arī tās funkcionalitātē, pateicoties to īpašībai aizsargāt virtuves zonā esošās sienas no virtuves darbos radītiem traipiem. Lai gan sākotnēji sienas paneļi nereti tika ieturēti spilgtos rakstos un toņos, piemēram, ar augļu vai dārzeņu attēlojumu uz plaši sastopamajām keramikas flīzēm, laika gaitā sienas paneļi ir sasnieguši jaunus dizaina augstumus. Mūsdienās sienas paneļi kalpo kā viens no acīmredzamākajiem virtuves dizaina elementiem, kas tiek izgatavoti no plaša materiālu, tekstūru, formu un krāsu klāsta, tieši tāpēc piedāvājam top 5 jaunāko sienas paneļu tendenču apskatu Jūsu iedvesmai! 

1.Sienas panelis līdz griestiem

Lai gan joprojām nereti sienas paneļi tiek uzstādīti zonā no galda virsmas līdz sienas skapīšiem, viens no šī brīža aktuālākajiem risinājumiem ir ar sienas paneli papildināt visu sienu, pie kuras novietotas virtuves mēbeles. Ja sienas skapīši neaizņem visu pieejamo telpu no sienas līdz sienai, šāda tipa dizaina elements ieviesīs modernas vēsmas Jūsu virtuvē, kā arī padarīs tās koptēlu plūdenu, vienlaikus radot lielisku fonu darba zonai! Jūtieties brīvi eksperimentēt ar krāsu, tekstūru un rakstu kombināciju, lai gūtu unikālu un elegantu izskatu!

2.Lielāka izmēra metro tipa flīzes

No metro tipa flīzēm izgatavots sienas panelis nenoliedzami ir ļoti aktuāls tālajos rietumos, taču arī Eiropā tas ir guvis savu atzinību, pateicoties tā elegantajam, taču minimālistiskajam izskatam. Ņemot vērā, ka šī interjera tendence savu aktualitāti saglabā jau gadiem ilgi, tas nav liels pārsteigums, ka metro tipa flīzēm sāk parādīties arī izmēru variācijas, no kurām šī brīža aktuālākās ir tieši lielizmēra. Metro flīzes ir viegli kopjamas, kas padara tās par ļoti praktisku risinājumu ikvienai virtuvei. Pateicoties flīžu lieluma variācijām, ikviena izmēra virtuvei iespējams piemeklēt piemērotāko risinājumu, lai papildinātu virtuves koptēlu un radītu plašuma un gaišuma sajūtu. 

3.Spoguļtipa un metāliska apdare

Šie divi sienas paneļu apdares veidi nenoliedzami ir šīs sezonas aktualitāte, jo tie piešķir ikvienai virtuvei unikālu, neatkārtojamu koptēlu tandēmā ar individuāli piemeklētajiem fasāžu un galda virsmu dekoriem. Spoguļtipa apdare ir iecienīta tās glancētā izskata dēļ, kas ievieš papildus gaismu virtuvē, padarot to pārskatāmāku, kas ir liels pluss virtuves darbos. Metāliskā apdare būs lielisks risinājums tiem, kam šķiet tīkams tās radītais industriālais, dramatiskais izskats, kas lieliski papildinās gan pilnībā baltas, gan melnas virtuves mēbeles.

4. Dažādu rakstu variācijas

Izvēloties arvien inovatīvākus un aizraujošākus fasāžu un virsmu dekorus, šķiet pilnībā saprotami, ka pārmaiņām jānotiek arī sienas paneļu piedāvājumā. Arvien vairāk klientu izvēlas sienas paneli padarīt par virtuves mēbeļu centrālo dizaina elementu, kas piesaistīs ikviena uzmanību un apbrīnu. Šādu efektu iespējams panākt ar dažādu rakstu ieviešanu sienas paneļos, kā, piemēram, marmora vai koka imitāciju. Šis ir lielisks veids, kā virtuvei piešķirt odziņu, it sevišķi, ja sienas panelis tiek pieskaņots izvēlētajam galda virsmas dekoram!

5.Plašs krāsu piedāvājums

Lielākā daļa cilvēku ir raduši izvēlēties neitrālus toņus savas jaunās virtuves izstrādē, taču sienas panelis ir aspekts, ar ko iespējams izvērsties dažādāko krāsu variācijās. 2019.gads šajā ziņā ir ieviesis jaunas, krāsainas pārmaiņas, ļaujot mājokļu īpašniekiem virtuvē ieviest akcenta elementu, kas būs vienlaikus funkcionāls un moderns, kā arī atspoguļos īpašnieku stilu un kopējo mājokļa interjeru. Ja Jums padomā balta virtuve, uzdrošinieties izvēlēties kontrastējošu sienas paneli, kas lieliski mijiedarbosies ar mājoklī ieturēto stilu, lai arī virtuve gūtu svaigu un modernu izskatu!

Šīs top 5 sienas paneļu tendences nenoliedzami sniedz iedvesmu ieviest svaigas, vēl nebijušas pārmaiņas ikvienā mājoklī. Kuru risinājumu savam jaunajam virtuves projektam izvēlēsieties Jūs? Ja Jums jau ir gatavs redzējums vai vien vēlme saņemt individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem šeit!

 

Lasi vēl