Blogs

Gaiša virtuve ar ozolkoka virsmu un sienas paneļiem

Dizaina risinājumi / 06.06.2019.

Moderni un praktiski dizainēta virtuve ir katra mājokļa sirds. Tajā laiks paiet gatavojot, pavadot laiku ar sev tuvākajiem vai ieturot gardu maltīti, tāpēc ir svarīgi, lai tā būtu gan funkcionāla, gan labi  pieskaņotos Jūsu interjera dizainam. Šī virtuve ienes mājoklī gaišumu un mājīguma sajūtu. Dienas gaišajā periodā virtuvi piepilda dabīgais apgaismojums, taču, lai varētu gatavot arī diennakts tumšajā laikā, virtuvi papildus izgaismo iebūvēts LED apgaismojums.

 Virtuves mēbeles ar ozolkoka virsmu

Virtuves gaišais dizains ir radīts, vadoties no mūsdienu top dizaina tendencēm. Virtuves fasādēm izvēlēts gaiši pelēks, matēts akrils, kas ir viegli kopjams, noturīgs pret skrāpējumiem, neatstāj pirkstu nospiedumus un ir noturīgs pret UV stariem. Furnipart Ele rokturi savu popularitāti klientu vidū ieguvuši, pateicoties to spējai pielāgoties virtuves kopējam dizainam. Tie labi pieskaņojas virtuves tehnikas metāliskajiem toņiem, ir parocīgi un nenovērš uzmanību no virtuves koptēla.

 Virtuves mēbeles ar ozolkoka virsmu

Egger firmas ozolkoka dekora galda virsma ir kvalitatīva, izturīga un viegli kopjama. Kā klienta individuāli izvēlētais dizaina elements un vieta radošumam kalpo atvērtie sienas plaukti. Tajos ir ērti novietot gan gatavošanai nepieciešamos piederumus, kā garšvielu kārbiņas, gan arī kādu glītu trauciņu, kafijas un tējas kolekciju vai telpaugu.

 Virtuves mēbeles ar ozolkoka virsmu

Virtuve ir nokomplektēta ar visu gatavošanai nepieciešamo tehniku kā arī kvalitatīvām Vācu ražojuma izvelkamajām grozu sistēmām, tāpēc savu vietu virtuvē atradīs gan ēdampiederumi, gan trauki, gan katli un pannas. Lielākam komfortam virtuvē ir iebūvēti arī izvelkamie dvieļu žāvējamie grozi, kuros var glabāt dvieļus, tīrīšanas līdzekļus un citus nepieciešamos rīkus. Kā papildus furnitūra virtuvē ir izmantota firmas Blum produkcija. 

Ja arī Jūs vēlaties savu mājokli papildināt ar modernu un funkcionālu virtuvi, sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit!

Lasi vēl