Blogs

Balta akrila virtuve ar Edge Urban rokturiem un kvarca virsmu

Dizaina risinājumi / 20.01.2016.

Labi nokomplektēta mūsdienīga virtuve ar NIEMANN akrila fasādēm un smalkiem, ne pārāk uzkrītošiem Edge Urban dizaina rokturiem no rokturu ražotāja Furnipart.

 

Virtuves Mēbeles Baltas  

Baltās akrila fasādes ir rūpīgi pieskaņotas sienas panelim, virtuves tehnikai un kvarca galda virsmai. Kopējais virtuves dizains labi kontrastē ar mājokļa interjerā redzamajām koka tekstūrām un ķieģeļu sienas apdari.

Mūsdienās balts akrils ir viens no modernākajiem fasāžu materiāliem, tomēr parasti virtuvēs to izmanto savienojumā ar koka tekstūrām, bet šoreiz kā mēs redzam visa virtuve ir balta, kas šajā gadījumā ir interesantāks virtuves dizaina variants.

Zem augšējiem skapīšiem ir iestrādāta moderna LED apgaismojuma lenta, bet paši skapīši ir aprīkoti ar augstas kvalitātes paceļamajiem mehānismiem Aventos no Vācu ražotāja Blum.

Apakšējos skapīšos ir ievietoti moderni atvilkņu bloki ar klusās aizvēršanās mehānismiem un tie ir nokomplektēti ar trauku turētājiem un virtuves piederumu organaizeriem. 

Šajā konkrētajā gadījumā virtuvei ir izvēlēta kvarca virsma, dekors Crystal Polar White ar ūdens līsti un ūdens notecēm. 

Virtuves Mēbeles Baltas 

 Virtuves Mēbeles Baltas  

Virtuves Mēbeles Baltas

 

Virtuves cena ar standarta virtuves virsmu - 2250 EUR.

Virtuves cena  ar kvarca virsmu - 3450 EUR

Ja vēlaties konsultēties virtuves iekārtošanas jautājumos lūdzu kontaktēties ar dizaineriem.

Projekta autores, interjera dizainere Līga un Ieva.

Lasi vēl