Blogs

Mūsdienīgs dizains nelielai virtuvei par izdevīgu cenu

Dizaina risinājumi / 01.05.2016.

Virtuves mēbeles

Sadarbībā ar interjera dizaineri Līgu un Ievu uzražojām un uzmontējām nelielu virtuvi salīdzinoši šaurai virtuves telpai. 

Šī virtuve ar iebūvēto tehniku, tai skaitā ledusskapi ir iebūvēta nišā, no sienas līdz sienai. Pretī virtuves iekārtai ir diezgan plašs logs ar palielu masīvu palodzi, bet blakus tai ir gaišs, patīkamas fomas, IKEA mēbeļu tipa galdiņš, pie kura gana ērti var ieturēt nelielu maltīti.

Lai arī telpa ir labi apgaismota, griestos virs virtuves mēbelēm ir iestrādāts papildus apgaismojums, bet zem augšējiem skapīšiem vēl ir lokāls LED aphaismojums.

Virtuves tehnikas apdare ir balta, nevis kā parasti no nerūsējošā tērauda. Sienas flīzes izvēlētas pelēkas ar izteiktu rakstu un labi saskaņotas ar virtuves virsmu. Kopā visi izvēlētie materiāli un toņi ar nelieliem izņēmumiem veido Skandināvu interjera stilu.

Virtuves Mēbeles

Ražošanā tika izmantoti balti standarta lamināta skapīši ar plastmasas kājiņām, Itālijā ražota galda virsma, Niemann akrila materiāli priekš fasādēm, un Furnipart dizaina rokturi, savukārt eņģes un durvju pacelšanas mehānismi ir izvēlēti no ražotāja Blum, bet atvilknes ar kluso bremzēšanos no Itāļu kompānijas FGV.

Virtuves Mēbeles

 

Šādas virtuves cena ir 1543 EUR plus nodoklis. Cenā nav iekļauta tehnikas, piegādes un uzstādīšanas izmaksas.

Maija mēnesī visiem interesentiem mēs piedāvājam speciālu akciju šādai komplektācijai un piešķirsim atlaidi 10% apmērā. Komplektācijas izkārtojumu var mainīt, bet pašu komplektāciju nē.

Virtuves ražošanas laiks ir 10 dienas no pasūtījuma brīža.

Informācija par bezmaksas skicēm.

Sazvanīties ar klientu konsultantu.

Lasi vēl