Blogs

Trīsdaļīga virtuve ar plašām lietošanas opcijām

Dizaina risinājumi / 08.05.2014.

Vakardienas objektā tika uzstādīta trīsdaļīga virtuve ar plašām lietošanas opcijām. Virtuves projekts ir individuāls un tas ir pielāgots klienta vajadzībām.

Virtuves salā ir iemontēta plīts virsma, tāpēc tvaiku nosūcējs ir iemontēts pa vidu griestiem virs plīts virsmas. Otra puse no virtuves salas, kalpo kā ēdamzona. Papildus virtuves sala ir arī aprīkota ar lielām, ērtām atvilknēm.

Darba virsmas gan salai, gan labajai virtuves pusei ir izgatavotas no mākslīgā akmens. Labajā pusē tā bija jāpiestrādā un jāpievieno pie slīpas ārējās sienas. Šī virtuves daļa ir aprīkota ar izvelkamu atkritumu šķirošanas sistēmu, trauku mašīnu, veļas mašīnu, tērauda izlietni, lielām trauku atvilknēm kā arī labu apgaismojumu zem sienas skapīšiem.

virtuves-mebeles-ar-akmens-virsmu

aprikotas-virtuves-mebeles

 labas-virtuves-mebeles

 

Otra virtuves puse ir aprīkota ar iebūvētu ledusskapu, cepeškrāsni, mikroviļņu krāsns vietu, kuru saimnieks pats vēlas aizpildīt, lieliem aizvērtajiem plauktiem un lakotiem ārējiem plauktiem priekš virtuves sīklietām. Visu virtuves fasādes daļu veido pulētas, lakotas mdf fasādes un beicēts finierējums. Iekšējie korpusi ir izgatavoti no balta lamināta.  bet visi kustīgie virtuves mehānismi ir aprīkoti ar kluso bremzēšanas sistēmu.

 

virtuves-mebeles-iebuvetas

trisdaliga-virtuve-ar-plasam-lietosanas-opcijam

Pašā objektā vēl norisinās remonts tāpēc interjers nav vēl pilnībā pabeigts. Bildēs mēs varam redzēt tikai daļu no virtuves plānotā kopējā skaistuma.

Lasi vēl