Blogs

Virtuves mēbeles modernam virtuves interjeram, ražotas Latvijā

Dizaina risinājumi / 14.10.2015.

 

Virtuves Mēbeles modernam virtuves interjeram

Bildēs redzams atvērtā plānojuma virtuves interjers pie kura strādāja dizaineres Līga un Ieva. Līgas darbs ir redzams kopējā interjera stilā, bet Ievas veidotais darbs modernajās virtuves mēbelēs. Ieskatoties brīnišķīgajā rezultātā mēs varam redzēt dažādas nianses krāsu, gaismu un tekstūru savienojumos. 

Virtuves Mēbeles modernam virtuves interjeram

Virtuves sienas flīzes, paklājs un spilveni dīvānā ir stilistiski līdzīgā rakstā, kurš caurvijas visām interjera daļām un veido mājīgu kopējo noskaņu.

Virtuves fasādes, virtuves galda krēsli un kafijas galdiņš pie dīvāna ir koši baltā krāsā, kas patīkami atsvaidzina kopējo telpu un labi paplašina gaismu, kura nāk no virtuves loga un modernā led apgaismojuma zem virtuves skapīšiem.

Koka grīda izteiksmīgi nošķir aktīvo virtuves daļu, kura sākas ar neuzkrītošām, bet praktiskām virtuves grīdas flīzēm. 

Virtuves Mēbeles modernam virtuves interjeram

Virtuves mēbelēs pavisam minimāli ir izmantoti nerūsējošā tērauda elementi, grīdas cokolā, virtuves tehnikā uz nerūsējošā terauda rokturos, ar smalku un neuzkrītošu formu.

Galda virsma labi sasaucas ar sienas un grīdas flīzēm, bet fasādēs ir izmantots augstas kvalitātes akrila slānis kurš lieliski atspīd un padara telpu plašāku.

Virtuves Mēbeles modernam virtuves interjeram

Virtuvei ir jābūt tādai, ka tajā ieejot Tevi pārņem sajūta it kā Tu būtu nonācis uz savas privātās salas, kurā Tu vari justies vienkārši brīnišķīgi. Virtuvē satiekas dažādas krāsas, gaismas, materiālu tekstūras un tas viss kopā rada īsto mājokļa sajūtu. Virtuves interjers ir kas vairāk par tehnisko opciju apkopojumu. Pat nelieli apartamenti var būt pilni smalkuma.

Mūsu virtuves mēbeļu salons atrodas Rīgā, Dzelzavas ielā 57.

Vēlies pasūtīt bezmaksas virtuves projektu, spied uz šīs saites!

 

Pateicamies Līgai un Ievai par brīnišķīgo sadarbību!

Lasi vēl