Blogs

Moderna virtuves mēbeļu dizaina veidošana

Dizaina risinājumi / 15.08.2023.

"Smart Kitchen" koncepts un virtuves dizaina stili! 

Virtuves mēbeļu dizainā svarīga ir katra detaļa – no materiālu izvēles līdz tehnoloģiju integrācijai. Šajā blogā mēs aplūkosim, kā tiek radīti kvalitatīvi virtuves mēbeļu dizaini, apvienojot izturīgus materiālus, modernas tehnoloģijas un ergonomiskus risinājumus, lai nodrošinātu pievilcīgu un ērtu ikdienas virtuves dzīvi.

balta fasāžu virtuve ar koka taburetēm

"Smart Kitchen" koncepts

Tehnoloģiju integrācija virtuvēs ir mūsu prioritāte. "Smart Kitchen" koncepts ietver sensoru vadāmās plīts virsmas un "soft-close" atvilktnes, nodrošinot augstu funkcionalitāti ar ilgtspējību. Šīs inovācijas padara virtuves darbības efektīvākas un vienkāršākas, vienlaikus palielinot mēbeļu izturību un kalpošanas ilgumu. Ielūkosimies, dziļāk “smart kitchen” konceptā:

tumšā fasāžu virtuve ar rozā krēsliem

Sensoru vadāmās plīts virsmas

Sensoru vadāmās plīts virsmas ir būtisks elements mūsdienīgā virtuves dizainā, piedāvājot precīzu temperatūras kontroli un augstu drošības līmeni. Šī tehnoloģija automātiski atslēdz plīti, kad tā netiek izmantota, parūpējoties gan par drošību, gan enerģijas taupīšanu. 

 Balta galds virsma ar melnu plīti

"Soft-Close" atvilktnes

"Soft-Close" tehnoloģija atvilktnēs ir vēl viena "Must-have" modernā koncepta sastāvdaļa. Šī tehnoloģija ļauj atvilktnēm aizvērties klusi un maigi, novēršot strauju aizciršanu. Tas uzlabo lietošanu un samazina fizisko nodilumu, pagarinot mēbeļu mūžu. Tādējādi virtuves mēbeles kļūst ilgstpējīgākas.

 atvērtas koka fasāžu atvilknes

Ergonomika virtuvē

Mūsu ergonomiskais piegājiens virtuves dizainā koncentrējas uz klienta individuālajām prasībām un dzīvesveida aspektiem, nodrošinot, ka katrs elements - no darba virsmām līdz iekārtu izvietojumam - ir pielāgots, lai būtu maksimāli ērti un samazinātu liekas kustības. Mēs izvēlamies materiālus, kas ir pievilcīgi, un viegli tīrāmi nodrošinot komfortu. Papildus tam, mēs pievēršam uzmanību efektīvam apgaismojumam un pieejamībai, lai virtuve būtu piemērota visām vecuma grupām un kustības spējām. 

pelēka fasāžu U veida virtuve

Mēbeļu materiālu pielāgošana virtuves stilam

Virtuves mēbeļu dizainā svarīgi ir ne tikai materiāli, bet arī to, kā tie atbilst konkrētam virtuves stilam. Katrs stils prasa atšķirīgas fasādes un krāsu izvēles, lai radītu harmonisku un estētiski pievilcīgu izskatu. Apskatīsim, kā dažādi materiāli un to krāsas var tikt pielāgoti atšķirīgiem virtuves stiliem:

pelēka fasāžu virtuve ar melnu ledusskapi

Modernas virtuves: Modernās virtuves izceļas ar tīru un gludu izskatu, ko nodrošina matētas un glancētas akrila virsmas. Šīs virsmas ir izturīgas, viegli kopjamas un pieejamas dažādos toņos, piemēram, baltā, pelēkā un melnā krāsā, kas sniedz mūsdienīgu un stilīgu izskatu. 

baltās fasāžu virtuve ar gludu virsmu

Klasiskas virtuves: Klasiskā stila virtuvēs lieliski iederas krāsotās MDF fasādes, kas sniedz telpai eleganci. Mums ir plašs krāsu paletes klāsts, sākot no maigiem krēmkrāsas toņiem līdz smilšu toņiem un pasteltoņiem, kas piešķir telpai mājīgumu. MDF fasādēm ir pieejamas arī dekoratīvas detaļas, kas pastiprina klasiskā stila šarmu, radot laikmetīgu izskatu.

zilā krāsā fasādes ar baltu galda virsmu

Industriālā stila virtuves: Šīm virtuvēm piemēroti ir rupji, neapstrādāti materiāli. Alumīnija rāmji ar stikla fasādēm, matētas vai metāliska efekta virsmas. Tās izceļ industriālā stila raksturu. Krāsu paletē dominē melns, tērauda pelēks un citi metāliskie toņi. Latvijā industriālā stila virtuves nav tik plaši pieprasītas, kā ārzemēs vairāk informācijas par tām ir pieejamas ārzemju blogos.

pelēka industriāla virtuve

Luksusa stila virtuves: Šeit iederas augstākās klases materiāli, piemēram, Luxe un Fenix apdares. Šīs apdares piedāvā izsmalcinātu izskatu ar augstas kvalitātes tekstūrām un spīdumu. Krāsu izvēlē dominē tumši toņi, piemēram, tumši pelēks, zils vai pat melns, kas rada izteikti eleganta stila sajūtu.

melna fasāžu virtuve ar koka siena paneļiem

Klientu serviss

Mūsu komandas entuziasms par kvalitāti un centieni izstrādāt augstvērtīgas virtuves mēbeles ir redzami katrā mūsu projektā. Ar klientu atzinību, mēs lepojamies ka esam nostiprinājuši savu pozīciju šajā nozarē kā vieni no līderiem, pateicoties mūsu konsekventai apņēmībai saglabāt augstu kvalitātes līmeni un uzticēties pārdomātām darbībām.

tumšas fasādes ar baltām galda virsmām

Komandas lielā apņemšanās izstrādāt izcilu virtuves mēbeļu klāstu veido pamatu veiksmīgam piedāvājumam, kas garantē klientiem pievilcīgu dizainu, kā arī  ilgstošu un drošu mēbeļu izmantošanu! 

Apkopojums

Mūsu ceļojums cauri virtuves mēbeļu dizaina veidošanai ir beidzies. Apkopojot, mēs vēlreiz pārliecinājāmies, kā virtuves mēbeļu dizains ir balstīts uz rūpīgu materiālu izvēli, modernu tehnoloģiju integrāciju un ergonomisku dizainu, nodrošinot, ka katrs elements atbilst mūsdienu tirgus tendencēm. No eleganti krāsotām MDF fasādēm līdz inovatīvām "Smart Kitchen" tehnoloģijām, mēs piedāvājam izsmalcinātus un ilgtspējīgus risinājumus, kas nodrošina klientiem vieglu ēst gatavošanas procesu.

baltas fasādes ar koka virsmām

Kontakti

Ja jums ir nepieciešama konsultācija un ieteikumi jaunas virtuves dizainam, droši zvaniet mums vai rakstiet uz e-pastu. Atgādinam ka profesionālas konsultācijas un 3D skices pie mums ir bez maksas.

Tālrunis: +37120244099

E-pasts: info@virtuves.lv

Lasi vēl