Blogs

10 Idejas kā iekārtot virtuvi studio tipa dzīvoklī

Ko mēs šodien apskatīsim? 

Mūsdienu urbanizētajā vidē studio tipa dzīvokļi ir kļuvuši aizvien populārāki, piedāvājot kompaktumu un funkcionalitāti. Tomēr šādu dzīvokļu iekārtošana prasa radošu pieeju, lai nodrošinātu gan praktiskumu, gan estētiku. Īpaši tā ir ar virtuvi, kura studio dzīvoklī bieži vien ieņem centrālu vietu. Kā pareizi iekārtot šo telpu, lai tā kalpotu gan kā ērti izmantojama virtuve, gan kā stilīgs interjera elements? Šajā rakstā piedāvāsim jums 10 inovatīvas idejas, kā izveidot efektīvu un pievilcīgu virtuvi jūsu studio tipa dzīvoklī.

Sakombinējiet dažādus materiālus modernam izskatam

Mūsdienu mājokļu dizainā kombinācija starp dažādiem materiāliem kļūst arvien pieprasītāka. Piemēram, koksne kopā ar metālu un stiklu var radīt harmonisku, bet tomēr modernu izskatu. Īpaši aktuāls šāds piegājiens ir dzīvokļa virtuvē, kur koksnes un tumši zilas krāsas kombinācija, papildināta ar stikla elementiem un akmens virsmām, rada patiešām pievilcīgu un mūsdienīgu atmosfēru.

Virtuves mēbeles ar zilām fasādēm 

Nošķirt virtuves zonu ar koši sarkanu krāsu

Krāsas spēj ietekmēt mūsu noskaņojumu un uztveri par telpu. Koši sarkana krāsa virtuvē var kalpot kā dinamisks akcents, kas pievērš uzmanību un norobežo dažādas zonas. Tas palīdzēs vizuāli atdalīt, piemēram, ēdināšanas zonu no gatavošanas vietas.

Sarkana krāsa uz sienas ar virtuvi 

Izmantojiet to pašu grīdu atvērtā plāna telpā

Vienota grīda visā dzīvoklī rada sajūtu par plašumu un vienotību. Grīdu materiāla izvēle atkarīga no jūsu vajadzībām un gaumes, tomēr koksne, lamināts vai luksusa vinils ir izturīgi un praktiski risinājumi dzīvokļa virtuvei.

 Virtuve ar zaļās krāsas fasādēm

vairāk gaismu ar stikla durvīm un gaišu grīdu

Gaiša grīda un stikla elementi dizainā ne tikai palielina telpas ilūziju, bet arī nodrošina lielāku dabiskās gaismas ieplūšanu telpā. Dzīvokļa virtuvē tas var būt īpaši noderīgi, ja telpa atrodas zemā stāvā vai ir maz logu.

Virtuve ar paklāju 

Izmantojiet siltas krāsas mājīgam sajūtam

Lai radītu mājīgu atmosfēru, izvēlieties siltu krāsu gammu. Piemēram, violets un rozā tonis var piešķirt telpai siltumu un mājīgumu.

Virtuves galds ar piederumiem

Radiet grandiozu atmosfēru ar marmoru, zeltu un samtu

Lai arī dzīvokļa virtuve var būt maza, tas nenozīmē, ka tajā nevar ieviest greznuma sajūtu. Marmora virsmas, zelta detaļas un samta elementi var piešķirt virtuvei grandiozu izskatu.

Virtuve ar salu kurai ir marmora galda virsma

Pievienojiet dekoratīvas detaļas virtuves skapjiem

Virtuves skapju dizains var būt gan praktisks, gan vizuāli pievilcīgs. Pievienojot detaļas, piemēram, spīdīgas rokturus vai oriģinālas detaļas, jūs varat radīt unikālu izskatu.

Studio tipa virtuve

Saglabājiet mūsdienīgu izskatu ar metāla rāmja logiem un durvīm

Metāla rāmji piešķir telpai industriālu, bet tomēr mūsdienīgu sajūtu. Tas ir īpaši populārs mūsdienīgo dzīvokļu dizainā.

Studio tipa virtuve

Ieguldiet pēc iespējas vairāk virtuves glabāšanas telpā

Dzīvokļa virtuvē glabāšanas telpa ir īpaši svarīga. Ieguldot pietiekami daudz glabāšanas vietā, jūs nodrošināsiet, ka visi virtuves priekšmeti atradīsies savā vietā un virtuvē ir kārtība.

Studio tipa virtuve melnā krāsā

Izvēlieties baltu krāsu, lai radītu vairāk telpas ilūziju

Balta krāsa vizuāli palielina telpu un rada tīras un mierīgas sajūtas. Izvēloties baltu krāsu virtuvei, jūs nodrošināsiet, ka telpa šķitīs gaišāka un lielāka.

Studio tipa virtuve ar salu


Nobeigumā, lai radītu ideālu dzīvokļa virtuvi, ir svarīgi kombinēt funkcionalitāti ar vizuālu pievilcību. Izmantojot šos ieteikumus, jūs varēsiet radīt telpu, kas būs gan praktiska, gan stilīga.

Ja arī Jums ir nepieciešamas konsultācijas un ieteikumi jaunas virtuves dizainam, droši zvaniet mums vai rakstiet uz e-pastu. Atgādinam ka profesionālas konsultācijas un 3D skices pie mums ir bez maksas.

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

 

Lasi vēl