Blogs

Tumša krāsu palete virtuvē - jaunākā aktualitāte

Virtuves mēbeles / 27.03.2020.

Piemērotas krāsu paletes izvēle ir nozīmīgs lēmums ikviena virtuves mēbeļu projekta izstrādē, jo tas būtiski ietekmēs ne tikai virtuves koptēlu, bet arī tās aktualitāti. Interjera tendencēm nemitīgi mainoties, ir īpaši svarīgi rast krāsu paletes risinājumu, kas būs vienlaikus moderns un arī ilgtspējīgs. Lai gan viena no izplatītākajām izvēlēm joprojām ir gaiša krāsu palete, pēdējos gados arvien vairāk interjera dizaina entuziastu un arī mūsu klientu izvēlas savas virtuves papildināt ar aktuālajiem tumšajiem un piesātinātajiem toņiem. Tieši šī iemesla dēļ mūsu dizaineri ir apkopojuši svarīgāko, kas jāzina par tumšu krāsu paleti un tās ieviešanu arī Jūsu virtuvē!

Pēdējo gadu laikā tumša krāsu palete ir sasniegusi jaunus augstumus interjera dizaina pasaulē, pateicoties tās jaunajam veidolam, kas vienlaikus iemieso labāko no modernā un klasiskā dizaina. Matētas, piesātinātos toņos ieturētas mēbeļu fasādes un tumšas, izsmalcinātas kvarca, granīta vai marmora galda virsmas piešķirs unikālu, dramatisku un elegantu koptēlu ikvienai virtuvei. Pateicoties plašajam materiālu klāstam, ikvienam ir iespēja izvēlēties starp neskaitāmām toņu, tekstūru un dizainu variācijām, lai rastu sev tīkamākos dekoru risinājumus un panāktu vēlamo vizuālo noformējumu.

Lai gan lielisku koptēlu ikvienā virtuvē iespējams panākt, izvēloties vien tumšas mēbeļu fasādes vai galda virsmas, arvien vairāk dizaineri izvēlas eksperimentēt tieši ar tumšo dekoru kombinācijām, lai panāktu patiesi unikālu un dramatisku efektu, it īpaši apvienojumā ar dabiskas izcelsmes materiāliem, kā koks vai akmens. Izvēlieties tumšas mēbeļu fasādes, akcentējiet tās ar gaišākām akmens virsmām un papildiniet virtuves vizuālo noformējumu ar koka dekoriem, kā dizaina elementi, atvērtie plaukti vai pat rokturi, tādējādi apvienojot modernu, pārdomātu dizainu ar siltu un viesmīlīgu atmosfēru. 

Tumša krāsu palete ikvienā virtuvē ievieš elegances un greznības sajūtu, ko, pateicoties tumšās krāsu paletes dramatiskajai būtībai, ar citām krāsu paletēm panākt ir teju neiespējami. Neskatoties uz to, ieteicams piedomāt pie tā, lai izvēlēto dekoru kombinācijas ir saderīgas un nav pārlieku smagnējas, kā arī svarīgi izvēlēties telpas izmēriem, virtuves mēbeļu izkārtojumam un telpā ieplūstošajai dabiskajai gaismai atbilstošu mākslīgo apgaismojumu, lai nodrošinātu, ka gala rezultāts ir tīkams gan no dizaina, gan funkcionalitātes perspektīvas.

Tumša krāsu palete virtuvē ir drosmīgs, taču elegants risinājums ikvienam mājoklim, kas savu aktualitāti saglabās arī daudzus gadus pēc virtuves mēbeļu iegādes. Ja arī Jūs esat gatavs svaigām pārmaiņām savā mājoklī ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

 

Lasi vēl