Blogs

Skaistas virtuves

Virtuves mēbeles / 04.08.2020.

Jauna virtuves projekta izstrāde sevī iekļauj daudz vairāk kā tikai virtuves tehnikas, mēbeļu fasāžu un galda virsmas izvēli, lai nonāktu pie pārdomātas un gaumīgi izstrādātas virtuves iekārtas. Lai gan funkcionalitātei virtuvē ir būtiska nozīme, mūsdienās, kad dizaina iespējas ir patiesi plašas, ir svarīgi rast arī vizuāli tīkamu un skaistu virtuves mēbeļu risinājumu, kas vienlaikus papildinās mājokļa interjeru un arī palielinās tā vērtību. Tieši šī iemesla dēļ mūsu dizaineri piedāvā piecus ieteikumus skaistas virtuves izveidei!

Pieskaņojiet krāsu paleti interjeram

Krāsu paletes izvēle ir būtisks lēmums ikvienam jaunu virtuves mēbeļu meklējumos, jo tas būtiski ietekmēs ne tikai virtuves vizuālo koptēlu, bet arī tās aktualitāti gadiem pēc mēbeļu iegādes. Labākais veids, kā izvēlēties jaunās virtuves krāsu paleti, ir to pieskaņot mājokļa interjeram un tajā valdošajiem toņiem, lai nodrošinātu plūdenu, pārdomātu un vizuāli tīkamu koptēlu. Papildus tam, izvēloties toņus, ar kuriem jau sastopaties ikdienā, Jums nebūs lieki jālauza galva par to, vai šie toņi ir Jums un Jūsu gaumei piemēroti un vai tie iederēsies Jūsu mājoklī. 

Izvēlieties centrālo dizaina elementu

Ikvienā veiksmīgā virtuves mēbeļu projektā uzsvars tiek likts uz vienu centrālo dizaina elementu, lai veidotu vizuāli saistošu un skaistu koptēlu. Par centrālo elementu virtuvē var izvēlēties praktiski jebko - tā var būt furnitūra ar netipisku apdari, fasādes neparastā tonī vai galda virsma un sienas panelis ar rakstu, kas izceļas uz virtuves fona. Šī elementa galvenais uzdevums ir papildināt virtuves koptēlu un piesaistīt uzmanību, taču ne tik daudz, lai tas novērstu uzmanību no pārējiem virtuves elementiem, tāpēc rūpīgi piedomājiet pie veidiem, kā šo akcenta elementu integrēt virtuves dizainā tā, lai tas patiesi iederas.

Esiet radošs ar izkārtojumu

Lai gan izkārtojums tiek vairāk saistīts ar funkcionalitāti, kā ar saistošu dizainu, arī ar pārdomātu izkārtojumu virtuves dizainu ir iespējams pacelt jaunos augstumos. Katram izkārtojuma veidam ir savas priekšrocības un trūkumi, taču būtībā katrs no tiem piedāvā lieliskas dizaina iespējas, ar kurām vizuāli papildināt telpu. Lielisks piemērs ir virtuves sala, kuru iespējams papildināt ar galda virsmām vairākos līmeņos vai ar vairāku dekoru kombināciju. Plašās L-veida virtuvēs iespējams izvēlēties risinājumu bez sienas skapīšiem, ko var aizstāt ar moderniem virtuves plauktiem vai uz sienām izvietotiem mākslas darbiem. Izvēles iespējas ir teju nebeidzamas!

 

Izvēlieties modernu fasāžu toni

Kā jau minējām, krāsu paletei ir būtiska nozīme virtuves vizuālā koptēla veidošanā, un to pašu var teikt arī par virtuves mēbeļu fasādēm. Ņemot to, ka fasādes ir viens no virtuves uzskatāmākajiem elementiem un vienlaikus aizņem arī vislielāko laukumu, tām izvēlētais dekors un tonis būtiski ietekmēs virtuves izskatu, tāpēc ieteicams padomāt par moderna, taču pietiekami ilgmūžīga toņa izvēli, lai nodrošinātu, ka virtuve ir vizuāli tīkama ne tikai tagad, bet tāda arī paliks nākotnē. Kā lielisku piemēru var minēt visa veida pelēkos un zemes toņus, kā arī pasteļtoņus, taču neaizmirstiet tos pieskaņot sava mājokļa interjeram!

Padomājiet par dekoriem

Dekori ir, iespējams, viens no efektīvākajiem veidiem, kā jau citādi funkcionālu un mūsdienīgu virtuves iekārtu padarīt vēl vizuāli saistošāku un skaistāku. Lai gan nereti tiek uzskatīts, ka dizaina elementi ir dārgi un, iespējams, arī nevajadzīgi, tā nebūt nav, ja tie tiek plānoti savlaicīgi. Jebkas, sākot no rokturiem, izlietnes un jaucējkrāna un beidzot ar atvērtajiem plauktiem, garšvielu traukiem un augiem, virtuvē var kalpot kā lielisks dekora elements, kas būs ne tikai vizuāli tīkams, bet arī funkcionāls un virtuves darbos noderīgs!

Ikviens jaunu virtuves mēbeļu meklējumos savam mājoklim vēlas rast funkcionālu un vizuāli tīkamu risinājumu, kas ne tikai uzlabos darbošanos virtuvē, bet arī papildinās mājokļa interjeru. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl