Blogs

Ko ņemt vērā, plānojot jaunu virtuves mēbeļu iegādi?

Virtuves mēbeles / 08.04.2020.

Jaunu virtuves mēbeļu iegāde ir nozīmīgs notikums ikvienā mājoklī ne tikai tāpēc, ka tas viesīs ilgi gaidītas pārmaiņas mājokļa interjerā, bet arī tāpēc, ka tas ir liels ieguldījums, kam ir būtiski izturēt laika pārbaudi gan no funkcionalitātes, gan dizaina aspekta. Lai gan virtuves mēbeļu izstrādes process saistās ar neskaitāmu lēmumu pieņemšanu, būtiskākie lēmumi jāpieņem tieši projekta izstrādes sākumā. Tieši šī iemesla dēļ, lai padarītu Jūsu jauno virtuves mēbeļu izstrādi patīkamāku, piedāvājam svarīgāko, ko ņemt vērā, plānojot jaunu virtuves mēbeļu iegādi!

Padomājiet par vēlamajiem izdevumiem

Viens no galvenajiem aspektiem, par ko ieteicams padomāt pirms uzsākt jaunu virtuves mēbeļu projektu, ir Jūsu budžets. Mūsdienās, kad pieejams plašs dekoru un materiālu klāsts dažādās cenu kategorijās, rast Jums tīkamu virtuves mēbeļu risinājumu nebūt nav sarežģīti, neatkarīgi no Jūsu vēlamajiem izdevumiem. Ja Jums ir skaidrs, kādā cenu diapazonā vēlaties iekļauties, dizainerim būs vieglāk piedāvāt Jūsu vēlmēm atbilstošākos dekoru, furnitūras un virtuves tehnikas risinājumus, lai gala rezultāts būtu lielisks gan no virtuves funkcionalitātes, gan dizaina aspekta. 

Plānojiet ar skatu nākotnē

Plānojot jaunu virtuves mēbeļu iegādi, viens no biežāk uzdotajiem jautājumiem nereti ir saistīts tieši ar to ilgtspējību, it sevišķi tāpēc, ka tas nav pirkums, ko vēlaties atkārtot vien pāris gadus pēc mēbeļu iegādes. Izvēlieties krāsu paleti, kas Jums šķiet saistoša un pieskaņojas Jūsu mājokļa interjeram, lai nodrošinātu, ka uz to būs patīkami skatīties un tā ne tikai iederēsies, bet arī papildinās Jūsu mājokli. Padomājiet par mēbeļu fasādēm un galda virsmām, kam ir augsta noturība pret skrāpējumiem, mitrumu un karstumu, kā, piemēram, Fenix fasādes un kvarca darba virsmas. Izvēlieties minimālistiskus furnitūras un virtuves tehnikas risinājumus, lai nodrošinātu, ka tie savu aktualitāti nezaudēs gadiem ilgi. Domājiet ilgtermiņā!

Lieciet uzsvaru uz funkcionalitāti

Funkcionalitātei virtuvē ir īpaša nozīme, jo tā ietekmē ne tikai gatavošanas paradumus, bet arī ikdienas darbu plūsmu virtuvē. Jo parocīgāks ir virtuves mēbeļu izkārtojums un virtuves tehnikas novietojums, jo veiklāk un patīkamāk būs darboties un uzturēties virtuvē. Īpaši piedomājiet arī pie atbilstoša apgaismojumauzglabāšanas iespējām un tādiem sākotnēji šķietami maznozīmīgiem aspektiem kā atbilstoši novietoti elektrības izvadi un viru un atvilktņu mehānismi ar kluso aizvēršanu. Tādējādi Jūs nodrošināsiet, ka virtuve pielāgosies tieši Jums un Jūsu vajadzībām, ne otrādi, veicinot Jūs uz gardiem meistardarbiem virtuvē.

Savām vēlmēm un vajadzībām atbilstoša virtuves mēbeļu izstrāde ir svarīga ikvienam mājokļa īpašniekam. Ja arī Jūs esat gatavs uz svaigām pārmaiņām savā mājoklī ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

 

Lasi vēl