Blogs

Kāpēc izstrādāt virtuves mēbeles līdz griestiem?

Virtuves mēbeles / 25.11.2019.

Ierasti virtuves mēbeles tiek komplektētas no grīdas un sienas skapīšiem, kas tiek pieskaņoti atbilstoši virtuvei paredzētās telpas izmēriem un katra klienta vēlmēm un prasībām, lai atvieglotu ikdienas darbus virtuvē. Pēdējos gados, mainoties neskaitāmām interjera dizaina tendencēm, pārmaiņas ieviestas arī virtuves skapīšu risinājumos, un arvien aktuālākas kļūst virtuves mēbeles, kas izstrādātas no grīdas līdz griestiem, tāpēc mūsu dizaineri piedāvā apskatu par to, kāpēc apsvērt šāda risinājuma ieviešanu arī Jūsu virtuvē!

Integrētas virtuves ierīces

Virtuves mēbeles no grīdas līdz griestiem ir lieliski piemērotas tieši Jums, ja vēlaties savā virtuvē ieviest minimālistiskas noskaņas ar integrētām virtuves ierīcēm, kā, piemēram, ledusskapi, trauku mazgājamo mašīnu vai mikroviļņu krāsni. Apslēpta virtuves tehnika ir viena no modernā minimālisma iezīmēm, un šāds risinājums lieliski izskatās jebkurā virtuvē, jo tas padara tās koptēlu plūdenu, saskaņotu un pārdomātu, kā arī vizuāli atbrīvojas no visa liekā, saglabājot virtuvē tik svarīgo funkcionalitāti. 

Papildus uzglabāšanas iespējas

Ikvienā virtuvē ir patiesi svarīgi pilnībā izmantot visu pieejamo telpu, lai maksimizētu virtuves uzglabāšanas iespējas. Izvēloties virtuves mēbeles līdz griestiem, virtuvē pieejamā telpa tiks maksimāli utilizēta, sniedzot Jums iespēju virtuvi aprīkot ar visu nepieciešamo, neuztraucoties par to, ka virtuves piederumiem netiks rasta tiem piemērota vieta. Arī iekārtojot nelielas virtuves, kurās augstie skapju penāļi var būt pārlieku masīvi un nepiemēroti, iespējams rast efektīvus risinājumus, kā antresoli vai augstie sienas skapīši.

Vienots koptēls

Lieliska dizaina un funkcionalitātes apvienojumam virtuvē piemīt nenoliedzama nozīme, un ikviena mājokļa īpašniekam ir svarīgi, lai virtuve šķistu vizuāli tīkama arī uz mājokļa kopējā interjera fonā. Izvēloties virtuves mēbeļu risinājumu, kas sniedzas no grīdas līdz griestiem, Jūsu virtuvei tiks piešķirts patiesi vienots koptēls, it sevišķi, ja izvēlētā krāsu palete pieskaņosies apkārt esošajam interjeram, kā ēdamzona vai viesistaba. Pilnībā aizpildot vienu telpas sienu ar gaumīgi izvēlētām virtuves mēbelēm, telpa izskatīsies vizuāli plūdena un pārdomāta, kā arī nešķitīs smagnēja. 

Rast savai virtuvei piemērotāko dizaina un funkcionalitātes risinājumu ir patiesi nozīmīgs process ikvienam jaunu virtuves mēbeļu meklējumos, taču tas nebūt nenozīmē, ka tam jābūt kam sarežģītam vai laikietilpīgam. Ja arī Jūs interesē individuāli izstrādāts virtuves mēbeļu projekts, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit

 

Lasi vēl