Blogs

Gaišas un klasiskas virtuves mēbeles ar rāmīšu fasādēm

Virtuves mēbeles / 31.01.2020.

Rast savam mājoklim piemērotu virtuves mēbeļu risinājumu ir īpaši svarīgi ikvienam jaunas virtuves meklējumos, un viens no nozīmīgākajiem lēmumiem, kas jāpieņem projekta izstrādes laikā, ir saistīts tieši ar mājokļa esošajam interjeram pieskaņotu virtuves dizainu. Šis gaišais un mājīgais virtuves mēbeļu projekts ieturēts vienmēr aktuālajā klasiskajā dizainā, un tā izstrādes procesā īpaši piedomāts gan par lielisku dizainu, gan par virtuvē tik ļoti nozīmīgo funkcionalitāti.

Šajā virtuves mēbeļu projektā valda viens galvenais tonis - klasiskais baltais -, kas papildināts ar tumšiem, piesātinātiem dizaina elementiem, radot patīkamu kontrastu citādi monohromatiskajā koptēlā. Šāda tipa krāsu paletes risinājums ir iecienīta izvēle neskaitāmu klientu vidū, pateicoties tā rādītajai patīkamajai atmosfērai un balancētajam vizuālajam noformējumam. Virtuves mēbeļu fasādēm izvēlētas baltas, matētas MDF krāsotās rāmīšu fasādes, kas lieliski pieskaņojas telpā esošajiem gaišajiem toņiem un ievieš tajā klasiska dizaina noskaņas.

Papildus fasādēm, šajā virtuvē klasiskas noskaņas ievieš arī sienas skapīšu stiklotās fasādes un virs tām uzstādītā karnīze. Klasiska dizaina virtuvēs īpaša uzmanība tiek pievērsta tieši rūpīgi izplānotām niansēm un dekoratīvajiem elementiem, tāpēc, ieviešot pāris pārdomātus dizaina risinājumus, virtuves un telpas kopējais tēls tiks būtiski papildināts ar klasiskām noskaņām. Būtiski piebilst, jo vairāk klasiskā dizaina elementu, jo antīkāks būs virtuves galējais koptēls.

Papildus stikla fasādēm un karnīzēm, virtuvē klasiskas noskaņas ievieš arī klasiskā dizaina rokturi Furnipart Knob Oval, kuru antīkais izskats panākts ar mērķtiecīgi vecinātu apdari. Arī to antīkais misiņa tonis rokturiem piešķir vecinātu izskatu, kas lieliski iederas klasiska dizaina virtuvē. Darba virsmai izvēlēta Egger Antracīta Mariana akmens imitācijas galda virsma, kas lieliski pieskaņojas virtuves rokturiem un izceļas uz gaišo fasāžu fona. Tumšā galda virsma virtuvē ievieš arī modernas noskaņas, pateicoties tumšo dekoru aktualitātei jaunāko interjera tendenču vidū.

Virtuves tehnikas risinājumi šim projektam izvēlēti ar mērķi tos plūdeni iestrādāt virtuves koptēlā, tāpēc sildvirsma, kā arī izlietne un jaucējkrāns no Franke izvēlēti ar melnu apdari, lai pieskaņotos tumšajai galda virsmai, savukārt cepeškrāsnij un mikroviļņu krāsnij no Electrolux izvēlēts balts risinājums, kas lieliski saplūst ar balto fasāžu dekoru. Virtuve ir aprīkota arī ar augstākās kvalitātes mehānismiem un atvilktņu sistēmām Antaro no Blum, kā arī ar izvelkamo grozu mehānismiem no Vauth-Sagel. Papildus funkcionalitāti virtuvei piešķir sienas skapīšos integrētais LED lentes apgaismojums.

Virtuve ir ikviena mājokļa centrālais elements, kurā tiek pavadīts laiks gan gatavojot, gan lieliski pavadot laiku ar sev tuvajiem, tāpēc rast katra klienta mājoklim piemērotāko virtuves mēbeļu risinājumu ir mūsu dizaineru prioritāte. Ja arī Jūs interesē ieviest pārmaiņas savā mājoklī ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

 

Lasi vēl