Blogs

Svaigākās virtuves interjera tendences 2020.gadam

Virtuves mēbeles / 22.01.2020.

Ar jauna gada atnākšanu rodas arī vēlme ieviest svaigas pārmaiņas mūsu ikdienas rutīnā un, protams, mājoklī. Virtuve nenoliedzami kalpo kā ikviena mājokļa centrālais elements, tieši tāpēc jauninājumu ieviešana tieši šajā telpā nereti ievietojas veicamo darbu augšgalā. Tāpāt kā citi gadi, 2020.gads ar sevi nes arī jauninājumus virtuves interjera dizainā, tieši tāpēc mūsu dizaineri piedāvā svaigākās interjera tendences šim gadam, lai iedvesmotu Jūs uz pārmaiņām arī savā virtuvē!

Silta krāsu palete

Lai gan vēsie baltie un pelēkie toņi dominē pēdējo gadu krāsu tendenču augšgalu, pateicoties to universalitātei, arī siltā krāsu palete virtuvē ir sasniegusi jaunus augstumus. Silta krāsu palete tiek asociēta ar mājīgumu un ievieš telpā siltuma sajūtu, tieši tāpēc tā ir bijusi vienmēr aktuāla dzīvojamās istabas un guļamistabas noformējumā. Par cik arvien vairāk mājokļu īpašnieku vēlas savā mājokļa interjerā ieviest vienotu koptēlu, liela nozīme tiek pievērsta arī krāsu paletes saskaņošanai. Jums atliek vien piemeklēt esošajam interjeram komplementējošus toņus, lai jaunās virtuves mēbeles lieliski iederētos un papildinātu Jūsu mājokli, radot pārdomātu un vienotu koptēlu.

Tumšas galda virsmas

Pēdējo gadu aktuālākās krāsu tendences virtuvei lielu uzsvaru liek tieši uz tumšu, piesātinātu dekoru ieviešanu, un izņēmums nav arī tumšas galda virsmas. Lai gan vairums savos virtuves mēbeļu projektos izvēlas izmantot gaišus dekorus, pat citādi gaišā virtuvē tumšas galda virsmas kalpos kā elegants dizaina elements un piešķirs tai patiesi unikālu koptēlu. Arī galda virsmu dekoru un materiālu izvēlēs iespējas ir daudzas un dažādas, tāpēc sev tīkamu risinājumu rast spēs ikviens. Apsveriet aktuālās kvarca virsmas vai tumšas beices masīvkoku, lai virtuvei piešķirtu modernu, greznu koptēlu, kas vienlaikus būs arī ilgtspējīgs un kalpos gadiem ilgi pēc iegādes.

Moderni sienas paneļi

Tāpat kā pēdējos gados, liela nozīme virtuves interjerā piešķirta aktuālākajām sienas paneļu tendencēm. Lai gan sienas paneļu galvenā funkcija vienmēr ir bijusi virtuves darba zonas pasargāšana no traipiem, pēdējā laikā manāma arī to dizaina nozīme virtuves vizuālajā koptēlā. Padomājiet par kontrastējošiem sienas paneļu risinājumiem, kas kalpos kā virtuves akcenta elementi, vai izvēlieties piezemētu krāsu paleti ar netipisku, modernu rakstu, kas kalpos kā elegants fons Jūsu jaunajām virtuves mēbelēm. Kā lielisks risinājums kalpo arī saskaņoti virtuves galda virsmas un sienas paneļu dekori, kas vienkopus virtuvē ievieš plūdenu un patīkamu koptēlu.

2020. gads ir ieradies ar neskaitāmiem jauninājumiem virtuves interjera tendencēs, kas apvieno virtuvē nepieciešamo funkcionalitāti ar vizuāli tīkamiem dizaina risinājumiem. Ja arī Jūs esat gatavs jauno gadu uzsākt ar svaigām pārmaiņām un jaunu, individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl