Blogs

Kā izvēlēties Jūsu mājoklim piemērotāko virtuves mēbeļu risinājumu?

Virtuves mēbeles / 12.08.2019.

Virtuve ir jebkura mājokļa sirds, vieta, kurā Jūs gatavojat un ēdat, labi pavadāt laiku, tērzējot ar draugiem un ģimeni, un pat strādājat. Bet neatkarīgi no tā, vai Jūsu virtuve ir liela vai maza, atbilstoša interjera stila izvēle ir īpaši nozīmīga - jaunas virtuves mēbeles ir liels ieguldījums, tāpēc tām ir jāiztur gan kvalitātes, gan laika pārbaude.

Vēl salīdzinoši nesen vairums savas virtuves izvēlējās pieskaņot kopējam mājokļa interjeram, taču šobrīd interjera tendences piedāvā plašas izvēles iespējas. Lai gan arvien vairāk klientu izvēlas un pieturas pie viena konkrēta interjera stila, nereti tieši vairāku stilu apvienojums padara virtuves mēbeles ilgtspējīgas un vienlaikus praktiskas. 

Modernas virtuves nereti ir vienkāršas un ar plūdenām līnijām. Domājiet par skapīšiem ar pārkari vai iefrēzētiem rokturiem, kā arī uzsvaru uz celtniecībā izmantotajiem materiāliem, piemēram, kvarca vai betona imitācijas galda virsmām, nerūsējošā tērauda virtuves tehniku, stikla sienas paneļiem un glancētu vai matētu fasāžu apdari.

Klasiskas virtuves raksturo tieši detaļas un parasti, taču ne vienmēr, ir izgatavotas no masīvkoka vai koka imitācijas lamināta. Domājiet par rāmīšu fasādēm, dekoratīvām līstēm un uzlikām, antīku vai vecinātu apdari, masīvkoka galda virsmām, dekoratīvām sienas flīzēm un klasiska stila rokturiem.

Virtuves, kas izmanto vairāku interjera stilu iezīmes, nereti ir tās, ko iespējams efektīvāk pielāgot ikviena vajadzībām un gaumei. Apvienojiet koka imitācijas lamināta fasādes ar modernu, glancētu akrilu vai izvēlieties inovatīvus materiālus ar metālisku apdari, kas apvienoti ar piezemētām, matētām fasādēm. Izvēlieties klasisku masīvkoka virsmu, bet apvienojiet to ar jaunākās paaudzes Fenix materiāliem un moderniem dizaina rokturu risinājumiem. Iespējas ir nebeidzamas!

Pāris ieteikumi:

  • Izvēloties virtuves mēbeļu stilu, ņemiet vērā Jūsu virtuves telpas izkārtojumu un konsultējieties ar dizaineriem, lai rastu atbilstošāko risinājumu;

  • Ja vēlaties ienest gaismu nelielā virtuvē, izvēlieties gaišus materiālus ar atstarojošām īpašībām, piemērām, baltu, glancētu akrilu. Ja virtuvei paredzētā telpa ir plaša un piepildīta ar dabisku gaismu, izvēlieties matētu apdari, pretējā gadījumā fasādes radīs atspīdumus;

  • Gaišas vai glancētas darba virsmas var izgatavot arī no lamināta un akmens masas, tāpēc izvēlieties šādu galda virsmas risinājumu, lai padarītu telpas vizuāli plašākas un gaišākas.

  • Virtuves salas ir piemērotas plašām telpām, savukārt nelielās telpās ieteicams no tām izvairīties un piemeklēt atbilstošas telpas optimizēšanas iespējas, piemēram, virtuves grozus;

  • Apgaismojumam virtuvē ir īpaša nozīme, tāpēc ir ieteicams izvēlēties LED lampu vai lentes risinājumus, kas ir vienkāršs veids, kā papildināt virtuves koptēlu, vizuāli to padarot plašāku.

Virtuves mēbeļu projektēšanas process nereti ir pārpildīts ar neskaitāmiem jautājumiem, kas saistīti ar piemērotāko stilu, materiāliem, izkārtojumu un citiem svarīgiem aspektiem. Neskatoties uz to, mūsu pieredzējušie dizaineri spēs atbildēt uz ikvienu Jūsu jautājumu un piedāvāt modernus un funkcionālus risinājumus, kas papildinās Jūsu esošo mājokļa interjeru. 

Ja arī Jūs interesē individuāli izstrādāts virtuves mēbeļu projekts, sazinieties ar mums šeit!

Lasi vēl