Blogs

Top 5 virtuves dizaini 2023 gadā no "virtuves.lv"

Virtuves mēbeles / 25.09.2023.

5 top virtuves dizaini 2023 gadā no "virtuves.lv"

Sveiki! Tā kā 2023. gads lēnām tuvojas beigām, esam sagatavojuši jums apskatu par top 5 virtuves dizainiem, ko uzstādījām šogad. Iedvesmojieties savam nākamajam projektam!

Virtuves mēbeles ar tumšām fasādēm

Nu ko, sāksim ar pirmo virtuvi no mūsu Top 5 - “Virtuves mēbeles ar tumšām fasādēm”. Šajā izcilajā projektā dominē tumšās fasādes, kas piešķir virtuvei greznu un dārgu noskaņu. Materiālu izvēle šajā dizainā ir kļuvusi par galveno akcentu - AMF kompaktlamināta virsma un matētās akrila fasādes garantē ne tikai izturību, bet arī modernu un elegantu izskatu. Lai gan šī virtuve šķiet smalka un dārga, tā ir veidota, ņemot vērā klienta budžetu, nodrošinot, ka izcilais dizains un kvalitāte ir pieejami plašākai publikai!

Ietilpīgas virtuves mēbeles ar tumšām fasādēm

Virtuve zaļā krāsā

"Virtuve zaļā krāsā". Šis projekts Babītes pagastā izcēlās ar savu moderno dizainu un zaļajām fasādēm kas ir viens no jaudīgākajiem 2023. gada trendiem. Materiāli kā matēts akrils un EGGER laminētās plātnes nodrošina gan estētiku, gan izturību. Galda virsmai tika izvēlēts izturīgais Technistone kvarcs “Elegance Eco”, kura vizuālo izskatu papildina “Station” melnie rokturi no Furnipart. Virtuve iekļauj plašu salu, kas veicina sociālo mijiedarbību starp mājokļa iedzīvotājiem. Rezultātā mēs redzam harmonisku kombināciju starp stilu, funkcionalitāti un ērtībām.

Virtuves mēbeles ar zaļām fasādēm

Virtuves mēbeles Gaujas ielā

Pus atvērto virtuvju plānojums šogad ir TOP trends! Tieši tāpēc mēs ar lepnumu apskatīsim mūsu pieprasīto dizainu - U formā veidota virtuve ar salu! Tās pelēkās Egger fasādes un "NATURAL OAK-ACOUSTIC" dekoratīvie paneļi piedod modernu un siltu toni modernajam projektam. Galda virsma "Crystall Polar White" no Technistone izskatās eleganti, savukārt LED gaismas perfekti akcentē visu dizainu.

Virtuves mēbeles ar pelēkām fasādēm

Modernas virtuves interjera dizains

Šis virtuves dizains apvieno mūsdienīgo un ekoloģisku pieeju vienlaicīgi, izmantojot augstas kvalitātes materiālus kā "Mauro Saviola Mabathu Antracite Oak" un "Mauro Saviola Riviera Oak".Ttumšā kvarca galda virsma un gaišais ozols veido elegantu kontrastu, kamēr integrēta izlietne un modernā Elica Tesla plīts ar nosūcēju nodrošina funkcionalitāti. Rūdīta stikla paneļi un LED apgaismojums uzlabo estētiku un efektivitāti, radot stilīgu un videi draudzīgu virtuves telpu!

Sajaukums starp tumšām un gaišām virtuves fasādēm

Stūra Virtuve Hipokrātu Ielā MERKS Projektā

Eleganta stūra virtuve ar tumši pelēkām fasādēm un koka dekoriem, kas ir iecienīta izvēle mūsu klientiem. Dizains piedāvā mūsdienīgumu, kamēr ietilpīgie skapji nodrošina uzglabāšanas vajadzības. Projektā izmantots izturīgs EGGER lamināts; virtuvei piemeklēti EDGE “Brushed Black” rokturi, kas piešķir minimālistisku un modernu izskatu (Rokturi ir korozijas izturīgi). Centrālā sala ar akmens virsmu nodrošina papildu darba vietu. Energoefektīvā indukcijas plīts piedāvā drošību un efektivitāti ikdienas darbos (izvēlēta ņemot vērā pašreizējās elektrības cenas).

modernas virtuves mēbeles

Secinājumi

Ņemot vērā klientu dažādās vēlmes un budžeta iespējas, mūsdienās ir iespējams izvēlēties tieši tādu virtuves dizainu, kas atbilst jūsu individuālajām prasībām un estētiskajām vēlmēm. Tomēr neatkarīgi no izvēles, svarīgākais ir radīt telpu, kas ir gan funkcionalitātes, gan estētikas pilnība, lai jūs un jūsu ģimene varētu gūt no tās maksimālu labumu.

Tātad, ja plānojat virtuves renovāciju vai jaunas virtuves iekārtošanu, ņemiet vērā šos top dizainus un izvēlieties to, kas jums vislabāk piestāv. Lai jums izdodas radīt savu ideālo virtuvi!

Ja arī Jums ir nepieciešamas konsultācijas un ieteikumi jaunas virtuves dizainam, droši zvaniet mums vai rakstiet uz e-pastu. Atgādinam ka profesionālas konsultācijas un 3D skices pie mums ir bez maksas.

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

 

 

 

Lasi vēl