Blogs

Virtuves mēbeles modernā mājoklī

Virtuves mēbeles / 17.05.2023.

Virtuve ir mājokļa sirds, tā ir vieta kur notiek daudz nozīmīgas ikdienas aktivitātes - tiek gatavots ēdiens, pavadīts laiks ar ģimeni un draugiem, kā arī diskusijas  par dzīves aktualitātēm. Tāpēc ir svarīgi, lai virtuve būtu mājīga un piemērota tieši jums. Šajā rakstā mēs apskatīsim mūsu nesen uzstādītās virtuves mēbeles, Babītes pagastā. Tiks apskatīti virtuves materiāli, ērtības un funkcijas, kas padara šo virtuvi par ideālu izvēli jebkurai mājai.

 Modernas virtuves mēbeles ar zaļām fasādēm.

Šī virtuve ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem, kas ne tikai izskatās eleganti, bet arī ir viegli uzturami. Fasādes sienas ir izgatavotas no matēta akrila, kas piešķir virtuvei modernu izskatu. Tas ir ideāli piemērots jebkura interjera stilam, un tā matētā tekstūra padara to viegli uzturamu. 

Virtuves skapīši ar melniem rokturiem.

Virtuves skapjiem, plauktiem un paneļiem tika izmantota EGGER laminētās plātnes. Tas ir viegli uzturams un izturīgs materiāls, kas ilgi saglabās savu svaigumu. Turklāt, laminētās plātnes ir pieejama daudzos dizainos un krāsās, kas ļauj jums izvēlēties stilu, kas vislabāk atbilst tieši jūsu gaumei un mājas interjeram un jūsu gaumei.

 Gaiša akmens galda virsma un melns rokturis.

Galda virsmas apdarei tika izmantots Technistone kvarcs “Elegance Eco”, kas ir ļoti izturīgs un viegli uzturams materiāls. Tas piešķir virtuves interjeram elegances piesitienu. Dizainam pieskaņoti “Station” melnie rokturi no Furnipart, kas vienmēr izskatīsies labi, neatkarīgi no interjera.

Mūsdienīga un eleganta virtuve ar tumši zaļām fasādēm un mūsdienīgām iekārtām. 

Moderns papildinājums šīm virtuves mēbelēm ir plaša sala, kas ļauj vairākiem cilvēkiem vienlaicīgi saimniekot virtuvē un gatavot ēdienu, kā arī tā ir lieliska vieta, lai sanāktu kopā ar ģimeni vai draugiem.

Stilīga virtuve ar akcentu uz tumši zaļām fasādēm, apvienojot funkcionālumu un modernu dizainu.

Kopumā, jaunās virtuves mēbeles ir modernas, funkcionālas un elegantas. Tās izsmalcināta apdare un augstvērtīgie materiāli nodrošina, ka tā ne tikai izskatās labi, bet arī ir ļoti praktiska un ērta lietošanā. Klientam noteikti ir prieks par savu jauno virtuvi. Šis ir viens no mūsu lieliskajiem piemēriem modernai un parocīgai virtuvei.

Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas un 3D skices, lai jūs varētu izvēlēties to dizaina stilu, kas atbilst jūsu vēlmēm un mājas interjeram. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

 

 

Lasi vēl