Blogs

Modernas virtuves interjera dizains

Virtuves mēbeles / 26.06.2023.

Gaišs koka galds un melna virtuves iekārta

Ievads

Virtuves dizains ir tā vieta, kur funkcionalitāte un estētika savijas kopā, radot vidi, kas ir gan praktiska, gan vizuāli aizraujoša. Izvēlēties pareizos materiālus šai telpai ir svarīgi, un tie var atšķirties no mūsdienu, industriālām izvēlēm līdz dabiskiem, ekoloģiskiem risinājumiem. Mūsu kompānija ir uzņēmusies izaicinājumu radīt virtuvi, kas atbilst augstākajām dizaina prasībām, vienlaikus arī apzināti izvēloties videi draudzīgus materiālus.

Sajaukums starp tumšām un gaišām virtuves fasādēm

Virtuves fasādes

Šāda pieeja ir īpaši redzama, izvēloties " Mauro Saviola Mabathu Antracite Oak " grīdas skapjiem. Šis materiāls, kas ir otrreizēji pārstrādāts, ir izcils piemērs tam, kā mēs varam vienlaikus apvienot dizaina izcilību un ilgtspējīgumu. " Mauro Saviola Mabathu Antracite Oak " ir produktu līnija, kas radīta ar mērķi ietaupīt dabas resursus un samazināt negatīvo ietekmi uz vidi.

Šāda pieeja ne tikai nodrošina mūsu virtuves telpas ar augstākās kvalitātes estētiku, bet arī veicina mūsu apņemšanos būt atbildīgiem un ilgtspējīgiem. Izvēloties šādus materiālus, mēs atbalstām to uzņēmumu darbību, kas vēlas uzlabot savu ietekmi uz pasauli, un mēs esam lepni, ka varam dalīties šajā ceļojumā kopā ar mūsu klientiem.

Savukārt sienas skapīši un dekoratīvie aspekti ir izgatavoti no " Mauro Saviola Riviera Oak ". Šī ozola koksne ir vieglāka toņa, kas radīs kontrastu ar tumšām fasādēm un radīs plašuma un gaisīguma sajūtu. Skapju korpusi ir standarta balti, piešķirot virtuvei svaigu un mūsdienīgu izskatu.

Virtuves galda virsma no kvarca ar integrētu izlietni

Galda virsma

Galda virsma ir izgatavota no Technistone Gobi Black, kas ir īpaši izturīgs un elegants materiāls. Šī 20 mm bieza akmens darba virsma ir izturīga pret siltumu, skrāpējumiem un triecieniem, kas nodrošina tās ilgstošu kalpošanu. Tās tumšā krāsa rada kontrastu ar gaišajiem virtuves elementiem, piešķirot telpai modernu un sofisticētu izskatu.

integrēta virtuves izlietne ar regulējamu jaucējkrānu

Izlietne

Mūsu jaunajā virtuvē ir integrēta izlietne, kas ir rūpīgi izvēlēta, lai atbilstu visām mūsdienu prasībām. Šī izlietne ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāla, kas nodrošina ilgstošu izturību un ir viegli kopjama. Tās dizains ir saskaņots ar pārējo virtuves interjeru, radot vienotu un harmonisku kopējo vizuālo iespaidu

Galda virsma ar plīti kura ir integrēts nosūcējs

Virtuves iekārtas

Virtuves iekārtu izvēle ir viens no svarīgākajiem aspektiem mūsu virtuves dizainā. Elica Tesla plīts virsma ar integrētu nosūcēju ir īpaši izvēlēta tās mūsdienīgā dizaina un augstās funkcionalitātes dēļ. Tas ne tikai nodrošina vienmērīgu siltumu gatavošanai, bet arī iekļauj nosūcēju, kas uztur telpas gaisu svaigu un tīru stilīgā veidā!

Virtuves piederumi un aksesuāri

Virtuves piederumi un aksesuāri

Virtuves piederumi un aksesuāri ir vēl viens nozīmīgs elements mūsu jaunās virtuves konceptā. Tie visi ir rūpīgi izvēlēti un izvietoti tā, lai nodrošinātu gan funkcionalitāti, gan dizaina saskaņotību. Lakatiņi, naži, karotes un citas nepieciešamības ir izvietotas speciālā turētājā uz darba virsmas, nodrošinot ērtu piekļuvi un kārtību. Pārējie aksesuāri, tostarp trauku žāvētāji, krūzes un glāzes, ir pieskaņoti interjera dizainam, lai radītu harmonisku un vienotu telpu.

Kafijas automāts ar fonā LED lampām

Galds un krēsli

Virtuves galds - centrālais interjera elements ir veidots no augstākās kvalitātes koka, kas atbilst mūsu dabas draudzīgās pieejas prasībām. Tā silta un dabiska tekstūra nodrošina kontrastu mūsdienīgajai virtuvei, radot harmonisku un mājīgu atmosfēru. Tāpat mēs esam pievienojuši auduma krēslus, lai radītu ērtu un relaksējošu telpu.

Gaišas krāsas koka virtuves skapīši

Sienas un skapīšu paneļi

Mūsu jaunās virtuves dizaina konceptā ir iekļauti arī rūdīta stikla sienas paneļi. Šie paneļi ir izgatavoti no augstas kvalitātes rūdīta stikla, kas ir izturīgs pret siltumu, skrāpējumiem un triecieniem, padarot to par lielisku izvēli virtuves vajadzībām. Stikla klātbūtne piešķir telpai gaisīguma un mūsdienīguma sajūtu, kā arī to ir viegli uzturēt tīru.

Apakšpaneļi virtuves skapīšos ir papildināti ar iefrēzētu LED apgaismojumu, kas nodrošina optimālu apgaismojumu darba vietās un piešķir virtuvei mūsdienīgu un stilīgu izskatu. Šāds apgaismojums uzlabo redzamību, uzlabo drošību un palielina virtuves estētiku. Turklāt LED lampas ir enerģijas taupīgas un ilgmūžīgas, tādējādi nodrošinot ilgtspējīgu un efektīvu apgaismojuma risinājumu.

Secinājumi

Mūsu jaunā virtuve ir mūsu lepnums un mēs vēlamies, lai jūsu jaunā virtuve būtu jūsu lepnums. Tāpēc mēs piedāvājam ne tikai augstas kvalitātes produktus un dizainu, bet arī bezmaksas 3D skices un konsultācijas mūsu klientiem. Sazinies ar mums šeit! 

Lasi vēl