Blogs

Gaišas virtuves mēbeles modernā minimālisma stilā

Virtuves mēbeles / 22.05.2023.

Ikviens virtuves mēbeļu izstrādes process ir īpašs, pateicoties klientu dažādajām vēlmēm, vajadzībām un mājokļa esošajam interjeram. Arī mūsu šīgada noslēdzošais projekts - gaišas un elegantas virtuves mēbeles modernā minimālisma stilā - nav izņēmums, un ar savu unikālo dizainu un pārdomātajiem dekoru un furnitūras risinājumiem apvieno virtuvē tik ļoti nozīmīgo funkcionalitāti ar šībrīža aktuālākajām interjera dizaina tendencēm.

Minimālistiska dizaina virtuves mēbeles baltā krāsā ar virtuves salu.

Šajā virtuvē kā valdošais tonis ir izvēlēts vienmēr aktuālais baltais, kas ir universāls risinājums ikvienai virtuvei, pateicoties tā spējai kalpot kā lieliskam fonam Jūsu izvēlētajiem dizaina elementiem un spējai lieliski pieskaņoties jebkura mājokļa interjeram. Virtuves mēbeļu fasādēm izvēlēts klientu vidū atzītais Kristall Gloss dekors no Prestige Line kolekcijas, kas ar savu gaišo, glancēto izskatu telpā ienes papildus gaišuma un plašuma sajūtu, kā arī piešķir telpai patīkamu koptēlu. 

Virtuves mēbeles ar akmens galda virsmu un modernām virtuves iekārtām.

Virtuves koptēls ir ieturēts interjera tendenču augšgalā esošā modernā minimālisma noskaņās, kas papildināts ar pārdomātiem dizaina elementiem un furnitūras risinājumiem. Lai saglabātu virtuves plūdeno, tīro dizainu, grīdas skapīšiem izvēlēti integrētie Furnipart Wall rokturi, kas lieliski pieskaņojas arī citu virtuves elementu metāliskajiem pārklājumiem. Sienas skapīšiem izvēlēts Blum Aventos pacelšanas mehānisms, kas apvienots ar Blum Servo Drive kustību tehnoloģiju, sniedzot iespēju fasādes atvērt bez rokturiem, vien viegli tām pieskaroties.

Baltas krāsas trīs līmeņu virtuve.

Lai saglabātu virtuves monohromatisko koptēlu, darba virsmai izvēlēta augstas kvalitātes keramiskā galda virsma Halo no kompānijas Dekton sortimenta. Keramiskajām galda virsmām piemīt neskaitāmi plusi, kā, piemēram, noturība pret skrāpējumiem, karstumu un ūdeni, kā arī plašais dizainu sortiments un vieglā kopšana, kas padara to par gaumīgu un ilgtspējīgu risinājumu ikvienai virtuvei. Lai saglabātu virtuves plūdeno, minimālistisko dizainu, sildvirsmas krāsa pieskaņota darba virsmai, savukārt jaucējkrāns pieskaņots rokturiem un izlietnei izvēlēts pabūvēts risinājums no kompānijas Franke.

Galda virsma ar integrētu izlietni.

Par virtuves funkcionalitāti padomāts, to aprīkojot ar kvalitatīvajiem Blum viru Clip Top un paceļamo mehānismu Aventos risinājumiem un atvilktņu organizatoriem Ambia Line. Virtuve aprīkota arī ar aktuālajiem DSA izvelkamo grozu mehānismiem, kas ir lielisks risinājums, kā papildināt virtuves pārskatāmību un praktisko pielietojumu. Īpaši piedomāts ir arī par apgaismojumu, tāpēc virtuves mēbeles ir aprīkotas ar LED lentes risinājumiem vairākos līmeņos, lai izgaismotu ne tikai galda virsmu, bet darba zonu kopumā. Par papildus funkcionalitāti padomāts, iekļaujot virtuves salas risinājumu, kas vienlaikus piešķir virtuvei papildus darba virsmu un uzglabāšanas iespējas, kā arī kalpo kā ēdamzona. 

Moderns un gaišs mājoklis ar baltām virtuves iekārtām.

Kā uzskatāmākais dizaina elements atbilstoši sienas paneļu tendencēm izvēlēts stikla sienas panelis ar neuzkrītošu rakstu, kas kalpo kā virtuves odziņa, ņemot vērā, ka caur to veras skats uz pretī esošo viesistabu. Par vienojošiem elementiem padomāts ar pie virtuves salas pārkares novietotajiem bāra krēsliem, kuru sēdvietu audums pieskaņots telpas aizkariem, veidojot pārdomātu, patīkamu koptēlu. 

Virtuves sala ar regulējamiem krēsliem.

Rast modernu un funkcionālu virtuves mēbeļu risinājumu ir svarīgi ikvienam mājokļa īpašniekam, un, iespējams, 2020.gads ir laiks pārmaiņām tieši Jūsu virtuvē. Ja arī Jūs interesē individuāli izstrādāts virtuves mēbeļu projekts, sazinieties ar mūsu dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Gaišus un mierīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu vēlot, Jūsu Virtuves.lv.

Lasi vēl