Blogs

Trīs aktuāli risinājumi Jūsu jaunajai virtuvei

Virtuves mēbeles / 06.05.2020.

Neatkarīgi no tā, vai esat dedzīgs gardēdis vai arī virtuves darbos iesaistāties salīdzinoši reti, vienmēr radīsies iemesls, kāpēc pulcēties tieši virtuvē. Lai arī virtuves mēbelēm nenoliedzami ir jāatbilst Jūsu praktiskajām vajadzībām, to dizaina aspekts ir tik pat svarīgs, lai virtuve vienlaikus būtu gan funkcionāla, gan moderna. Pēdējos gados ir ieviesti neskaitāmi jauninājumi virtuves interjera tendenču pasaulē, kas aizrāvuši gan dizainerus, gan mājokļu īpašniekus, taču nereti, plānojot jaunu virtuves mēbeļu iegādi, izvēlēties tieši savai virtuvei piemērotākos risinājumus ir patiesi sarežģīts un laikietilpīgs process. Tieši šī iemesla dēļ mūsu dizaineri piedāvā trīs aktuālākos risinājumus, ko izvēlēties Jūsu jaunajai virtuvei!

Atvērtie plaukti

Viens no pēdējā laika aktuālākajiem dizaina risinājumiem, kas lieliski pieskaņojas ikvienam interjera dizainam, ir atvērtie plaukti. Ar pārdomātu balansu starp funkcionalitāti un modernu dizainu atvērtie plaukti virtuvei piešķir svaigu, mūsdienīgu izskatu un jaunus praktiska pielietojuma augstumus. Virtuves plauktu priekšrocība slēpjas to universālajā pielietojumā, jo tos virtuvē iespējams ieviest gan kā daļu no virtuves iekārtas, tos integrējot sienas un grīdas skapīšu vidū vai virtuves salā, gan kā atsevišķi esošu dizaina un funkcionalitātes elementu. Šo plauktu ieviešana virtuvē Jums sniegs iespēju izpausties arī ar dizaina elementu izvēli vai virtuves piederumu izvietošanu, tādējādi padarot virtuves koptēlu saistošu un unikālu. 

Koka dekori

Koka dekori virtuvē nebūt nav nekāds jaunums - savu aktualitāti tie ir spējuši saglabāt gadu gadiem, taču, pateicoties mūsdienu interjera tendencēm, tie ir spējuši sevi 'izgudrot no jauna', runājot par to pielietojumu virtuvē. Koka dekori tiek izmantoti virtuves fasādēm, galda virsmāmsienas paneļiem un virtuves plauktu risinājumiem, kā arī kalpo kā gaumīgi dizaina elementi, kas papildina virtuves koptēlu. Papildus tam, koka dekori un to krāsu palete ikvienā telpā ievieš siltuma un mājīguma sajūtu. Ņemot vērā arīmūsdienās plaši pieejamo koka fasāžu, galda virsmu un citu dekoru klāstu, piemeklēt savam mājokļa interjeram piemērotāko risinājumu nebūt nav sarežģīts uzdevums, un sev tīkamu rast spēs ikviens.

Virtuves sala ar pārkari

Virtuves sala ir lielisks papildinājums ikvienai virtuvei, kas vienlaikus apvieno virtuvē noderīgo funkcionalitāti un modernu, pārdomātu dizainu. Ņemot vērā arvien pieaugošo tendenci mājokļus ierīkot pēc atvērtās telpas koncepta, efektīva virtuves mēbelēm atvēlētās telpas izmantošana ir īpaši svarīga, lai nodrošinātu, ka virtuve ir aprīkota atbilstoši visām Jūsu vajadzībām, tai skaitā iekļaujot arī ēdamzonu. Izvēloties virtuves salas risinājumu ar pārkari, Jums vienlaicīgi būs pieejama plašāka darba virsma, kas ļaus izpausties virtuves darbos, kā arī tā kalpos kā ēdamzona Jūsu tuvajiem vai viesiem, neaizņemot papildus telpu virtuves zonā un ļaujot tā vietā izpausties ar virtuves mēbelēm un to izkārtojumu. 

Mūsdienīgas un funkcionālas virtuves mēbeles viennozīmīgi ir kvalitatīva un pārdomāta virtuves mēbeļu projekta pamatā. Ja arī Jūs esat gatavs svaigām pārmaiņām savā mājoklī ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

 

Lasi vēl