Blogs

Svaigākās krāsu tendences virtuvei

Virtuves mēbeles / 22.01.2021.

Aizvadot lielāko 2020. gada daļu iekštelpās, praktiski ikviens ir atvērts pārmaiņām sava mājokļa un tostarp arī virtuves interjerā, tāpēc 2021. gads interjera dizaina pasaulē ir ieradies ar jaunām aktuālāko krāsu tendencēm, no kurām smelties iedvesmu ne tikai savas virtuves, bet arī ikdienas atsvaidzināšanai. Tieši šī iemesla dēļ mūsu dizaineri ir apkopojuši trīs šībrīža aktuālākās krāsu tendences, lai iedvesmotu Jūs uz svaigām pārmaiņām arī savā virtuvē!

Nomierinošie zaļie toņi

Zaļie toņi mājokļa interjerā ir figurējuši teju vienmēr, taču 2021. gadā no akcenta elementa tie ir kļuvuši par fokālo punktu virtuves interjerā ar ideju veicināt mājīguma un miera sajūtu telpā, kurā mūsdienās pavadām laiku ne tikai, lai gatavotu, bet arī atpūstos, strādātu vai uzņemtu viesus. Par cik virtuves nozīme mājoklī gadu gaitā ir būtiski mainījusies, ir mainījušās arī tās dizaina prasības, padarot nomierinošos zaļos toņus par lielisku izvēli virtuves krāsu paletei, it sevišķi pateicoties psiholoģijai aiz zaļo toņu pielietošanas mājokļa interjerā. Papildus tam zaļie toņi ir arī lieliski piemēroti to kombinēšanai ar citiem toņiem, kā baltie, pelēkie vai brūnie, padarot to par daudzpusīgu izvēli teju ikviena mājokļa interjeram. 

Elegantie zilie toņi

Tāpat kā zaļie toņi, arī zilie toņi ir šīgada krāsu tendenču augšgalā, ko var galvenokārt attiecināt uz zilās krāsas universalitāti, kas nepiemīt vairumam citu krāsu. Lai gan katrai krāsai ir savi toņi un nokrāsas, ne katra no tām piedāvā plašu spektru, kas ir piemērots vairumam mājokļu interjeru, taču to nevar piemērot zilajai krāsai un tās neierobežotajām pielietošanas iespējām. Tā var atrasties virtuves fonā vai būt tās uzskatāmākais elements, tāpat kā tās toņi var tikt kombinēti savā starpā, neuztraucoties, ka tie nesaskanēs vai padarīs telpu pārāk raibu. Papildus tam zilie toņi lieliski pieskaņojas un papildina arī teju jebkuru citu krāsu un tās toņus, kas nozīmē, ka tā ir viena no pateicīgākajām krāsām, ko izmantot mājoļa interjerā.

Siltie neitrālie toņi

Ja nomierinošie zaļie vai elegantie zilie toņi tomēr nešķiet piemēroti Jūsu mājokļa interjeram, taču balta krāsu palete šķiet pārlieku monotona, viena no 2021. gada aktuālākajām tendencēm ir arī siltu neitrālo toņu integrēšana virtuves interjerā. Silti neitrālie toņi ar dzelteniem, oranžiem un pat rozīgiem apakštoņiem ir daudzpusīgs krāsu paletes risinājums, kas var kalpot ne tikai kā lieliska bāze virtuves interjera veidošanā, bet arī kā telpas akcenta elements, padarot to par vienu no daudzpusīgākajām izvēlēm ikvienam mājoklim. Papildus silto neitrālo toņu daudzpusīgajam pielietojumam interjera dizainā, tie ir arī vizuāli tīkami un rada siltu un mājīgu atmosfēru, kas, iespējams, ir viens no svarīgākajiem faktoriem, izvēloties krāsu paleti savam mājoklim. 

Krāsu paletes izvēle ir nozīmīgs lēmums ikvienam jaunas virtuves iekārtas meklējumos, kas būtiski ietekmēs ne tikai virtuves, bet arī mājokļa kopējo interjeru. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, kas izgatavots atbilstoši svaigākajām virtuves interjera tendencēm, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl