Blogs

Zaļā krāsa virtuves interjerā

Virtuves mēbeles / 19.08.2020.

Pēdējo gadu laikā ir novērojama tendence mājokļu interjerā integrēt ne tikai baltos, bēšos vai pelēkos toņus, bet arī uzdrīkstēties izmantot tumšākas un piesātinātākas krāsas, starp kurām viena no atzītākajām izvēlēm ir tieši zaļā krāsa. Zaļie toņi to praktiskā pielietojuma un nebeidzamās aktualitātes dēļ var tikt pielietoti praktiski visās mājokļa telpās, taču tieši virtuvē tie piedāvā plašas dizaina iespējas, kā pacelt virtuves interjeru jaunos augstumos. Tieši šī iemesla dēļ mūsu dizaineri ir apkopojuši svarīgāko par to, kāpēc zaļo krāsu integrēt arī savas virtuves interjerā!

Mūsdienīga izvēle ikvienam mājoklim

Mūsdienās liels uzsvars tiek likts tieši uz dabisko elementu integrēšanu interjera dizainā, un tas pats tiek attiecināms arī uz interjeram izvēlētajiem toņiem un to kombinācijām. Zaļā krāsa ir lielisks veids, kā mājoklī ieviest dabas noskaņas, un tās neskaitāmās toņu variācijas piedāvā plašas izvēles iespējas to integrēšanai ikviena mājokļa interjerā - no gaišām un neitrālām līdz tumšām un piesātinātām. Vērts piebilst, ka krāsu paletes izvēle būtiski ietekmē virtuves dizaina ilgmūžību, taču tāpat kā baltie, bēšie un pelēkie toņi, zaļā krāsa ir paliekoša vērtība, kas ir vienlaikus mūsdienīga, taču pietiekami klasiska, lai nodrošinātu, ka virtuves iekārta savu aktualitāti saglabā gadiem ilgi.

Viegli integrējama mājokļa interjerā

Lai gan zaļā krāsa vairumam var šķist netipiska izvēle virtuves krāsu paletei, zaļie toņi ir patiesi viegli integrējami praktiski jebkurā interjerā. Tāpat kā citi zemes toņi, tie ir pietiekami neitrāli, lai pārlieku neizceltos uz pārējā interjera fona, taču vienlaikus kalpo arī kā lielisks papildinājums telpas koptēlam. Atkarībā no izvēlētā toņa un materiāla apdares zaļā krāsa var kalpot gan kā telpas fokusa elements, gan kā lielisks fons citiem akcenta elementiem. Ja neesat pārliecināts par zaļās krāsas izvēli, piemēram, visām virtuves mēbeļu fasādēm, zaļo krāsu telpā iespējams integrēt, to kombinējot ar, piemēram, baltām sienas vai grīdas skapīšu fasādēm vai to izvēloties virtuves salas apdarei un citiem dekoriem.

Lieliski mijiedarbojas ar citiem dizaina elementiem

Virtuvei izvēlētajai krāsu paletei ir būtiska nozīme ne tikai telpas koptēlā, bet arī virtuves dizaina elementu izvēlē. Lai nonāktu pie mūsdienīga un gaumīga virtuves koptēla, ir būtiski panākt vizuāli patīkamu kontrastu starp virtuvei izvēlētajām apdarēm un toņiem, padarot zaļas virtuves mēbeles par patiesi lielisku veidu, kā nodrošināt, ka tādi virtuves elementi kā rokturi, virtuves tehnika, izlietne un jaucējkrāns vai virtuves virsmas izceļas uz zaļās krāsas fona. Sekojot jaunākajām apdares tendencēm, zaļā krāsa virtuvē lieliski mijiedarbosies ar dizaina elementiem ar zelta, bronzas, koka vai melnu matētu apdari, nodrošinot patīkamu kontrastu un gaumīgu vizuālo koptēlu virtuvē.

Ja arī Jūs interesē savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātām virtuves mēbelēm, kas ieturētas aktuālajos zaļajos toņos, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl