Blogs

Kas jāzina par tumšas galda virsmas izvēli Jūsu virtuves mēbelēm?

Virtuves mēbeles / 03.07.2020.

Virtuves interjera dizaina pasaulē pēdējos gados dominējošo krāsu palešu augšgalā ir bijuši tieši baltie un citi gaišie toņi, taču arvien vairāk dizaineru interjeros izvēlas integrēt ko svaigu un dizaina iespēju ziņā daudzsološāku. Virzoties prom no plaši izplatītā minimālisma, virtuves interjera dizaina elementi guvuši jaunu, tumšāku, siltāku un ar tekstūru bagātīgāku izskatu, kurā par vienu no aktuālākajām interjera tendencēm kalpo tieši tumšas galda virsmas. Tieši šī iemesla dēļ mūsu dizaineri ir apkopojuši svarīgāko, kas jāzina par tumšas galda virsmas izvēli arī Jūsu virtuves mēbelēm!

Rada elegantu koptēlu

Tumši dekori nenoliedzami ir drosmīga izvēle ikvienai virtuvei, un to pašu var teikt arī par tumšām galda virsmām un tām pieskaņotiem sienas paneļiem, taču tas atmaksājas ar elegantu un saistošu koptēlu, kas izskatās lieliski praktiski jebkurā tumšiem dekoriem piemērotā virtuvē. Šī 2020.gada interjera tendence savu aktualitāti dizaineru vidū guvusi, pateicoties telpas dizainam piešķirtajam dziļumam un īpašajam raksturam, ko ar gaišākiem dekoriem panākt ir teju neiespējami. Lai gan tumšas galda virsmas un sienas paneļa izvēle var sākotnēji šķist pārdroša, kombinācijā ar citādi gaišu vai kontrastējošu krāsu paleti un rūpīgi izvēlētiem dizaina elementiem Jūsu virtuvē valdīs patīkams kontrasts, kas aizraus gan Jūs, gan Jūsu viesus! 

Nepilnības ir mazāk uzskatāmas

Galda virsmas nereti ir virtuves nodarbinātākais elements, kas nozīmē, ka tām ir jābūt ne tikai funkcionālām, bet arī ilgmūžīgām. Pateicoties to tumšajai apdarei, tumšos toņos ieturētas galda virsmas ir patiesi viegli kopt un uzturēt, jo vairumā gadījumu to apdarē iestrādātie raksti un detaļas palīdz noslēpt putekļus un netīrumus, atturēt no grūti tīrāmu, redzamu traipu rašanās, kā arī apslēpt gatavošanas darbos radītus skrāpējumus vai citas nepilnības. Neskatoties uz iepriekšminētajām priekšrocībām, būtiski apsvērt arī virsmai izvēlētā materiāla īpašības, jo, piemēram, uz tumšām glancētām virsmām skrāpējumi un tādi traipi kā pirkstu nospiedumi kļūs uzskatāmāki kā uz gaišām virsmām. Konsultējieties ar mūsu dizaineriem, lai nodrošinātu, ka Jūsu izvēlētā virsma patiesi atvieglos, nevis apgrūtinās tās kopšanu!

Nav piemērotas visām virtuvēm

Tāpat kā citas virtuves interjera tendences, arī tumšas galda virsmas nav piemērotas visām virtuvēm. Lai gan izvēles iespējas ir patiesi plašas un galu galā ir atkarīgas no Jūsu vēlmēm, tumšus dekorus, to skaitā tumšas galda virsmas un sienas paneļus, nav ieteicams izvēlēties nelielām vai slikti apgaismotām telpām, jo tās vizuāli var tikt padarītas vēl mazākas un tumšākas, kā tās patiesībā ir. Papildus tam, būtiski noteikt, vai tumša krāsu palete iederas Jūsu mājokļa kopējā interjerā un izskatās labi kopā ar izvēlēto mēbeļu fasāžu dekoru un virtuvei paredzētās telpas krāsu paleti, lai nodrošinātu, ka tumšās galda virsmas papildinās nevis atņems no telpas koptēla.

Tumšas galda virsmas virtuvē ir lielisks veids, kā pacelt Jūsu jauniegādāto virtuves mēbeļu dizainu jaunos augstumos. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit

Lasi vēl